Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-10-2008, 12:20   #481
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,527
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Cytat:
Napisał dawidos160
oraz gdzie można kupić przełącznik,ile kosztuje i jak się montuje bądź ile kosztuje montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam - zielony fan mondzia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wystarczy przeczytać ten właśnie wątek

__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 16:05   #482
dawidos160
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Arturek stron 25 jest Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A ja poszukuję wszystkiego w okolicach Poznania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ale dobra spróbuję coś znaleźć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cofnąłem się nawet 5 stron wstecz ( gdzie jest już 2007 rok ) czytałem i kurczę jest problem. Koledzy pisali wtedy,że z benzynką są problemy ( znaczy softem ) A ja mam 1.8 benzyna 2005 rok ( czyli po FL )
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 16:50   #483
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,527
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

1. Pisałem że można zegary wysłać.
2. Podałem link w mojej wypowiedzi z dn 25.08.2008.
Tamten wątek ma 2 strony i jest info z:
- adresem
- moja wypowiedź, że mam dograne chwilowe spalanie w benzynowym 2006
3. Alternatywne rozwiązanie z zegarami - jechać na szrot samochodem i po kolei sprawdzać zegary, aż trafisz na takie z komputerem.
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-10-2008, 20:47   #484
dawidos160
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Opcja pierwsza na bank odpada. Tata nie wyśle zegarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Mówisz,że gdybym na szrocie znalazł i wziął to zadziałają ? Ciekawa opcja - trzeba przemyśleć.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 08:44   #485
SrebnaStrzała
ford::expert
 
Avatar SrebnaStrzała
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Poznań
Model: A7, Mondeo
Silnik: 50TDI, 2.0TDCI
Rocznik: 2018, 2011
Postów: 4,462
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Cytat:
Napisał dawidos160
Witam. Poszukuję serwisu bądź osoby, która w okolicach Poznania ( i samym Poznaniu ) jest w stanie wgrać komputer pokładowy ( ze wszystkimi bajerami - aktualnie mam tylko temperaturę ) oraz gdzie można kupić przełącznik,ile kosztuje i jak się montuje bądź ile kosztuje montaż Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam - zielony fan mondzia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przyłączam się do pytania.
SrebnaStrzała jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 13:04   #486
BolFrank
ford::advanced
 
Avatar BolFrank
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 09-09-2008
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo Kombi [MK3-Trend]
Silnik: 2.0 TDCi (115KM)
Rocznik: 23/08/2004
Postów: 336
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

SrebnaStrzała, Ja rowniez ... kupie info ale chce to gdzies zaprogramowac w Poznaniu lub okolicy ...

PS. Przelacznikow od kierunkowskazow jest na allegro duzo: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Duratorq DI 2.0 HPCR; 6 manual; kolor Panther Black Metallic; jasna kremowa skórzana tapicerka; srebrne relingi, alu. 16" (6 ramienne Alutec); przyc. szyby; webasto; tempomat; pod. fotele,szyby,lusterka,spryskiwacze; full elekt; climatronic; system DVD (z bezprz. nagło. słu. x3 + 2 ekrany LCD w zagłowkach)
BolFrank jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-10-2008, 17:33   #487
Robberto32
ford::average
 
Zarejestrowany: 14-06-2005
Skąd: Bydgoszcz
Postów: 128
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Jakby cos to mam do sprzedania kompletny licznik do Mondeo z wersji Ghia diesel za 300zl, posiada komputer a przebieg na liczniku ok. 91.000 km
email: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Wymienić go może praktycznie każdy we własnym zakresie, jeśli potrafi odkręcić kilka wkrętów :-) (czas wymiany ok. 30 minut)
Dodatkowo mam rownież potrzebny do obsługi komputera przełącznik kierunkowskazów z przyciskiem INFO za 120zł (czas wymiany ok. 5 minut) ... w komplecie sprzedam taniej ;-)
Robberto32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2008, 08:27   #488
Magic1803
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 24-10-2008
Postów: 10
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Witam wszystkich

jestem posiadaczem MK3 z2005 i nie mam komputeru czy ktos juz to robil w tym modelu i czy mozna to zrobic w Bialymstoku pozdrawiam
Magic1803 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-10-2008, 09:38   #489
arturek
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar arturek
 
Zarejestrowany: 13-02-2004
Skąd: Kraków
Model: Focus mk4
Silnik: 1.5L EcoBoost /150KM
Rocznik: 2019
Postów: 7,527
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Cytat:
Napisał dawidos160
Mówisz,że gdybym na szrocie znalazł i wziął to zadziałają ? Ciekawa opcja - trzeba przemyśleć.
Ja byłem w Czeladzi na uaktywnieniu komputera.
Facet wyjmuje zegary z samochodu i przeprogramowuje tylko zegary.
Nie podpina "laptoka" do samochodu.
Wszystkie zegary wyglądają tak samo (pomijam różnice benzyna diesel) i "na oko" nie ocenisz w którym jest komputer aktywny, dlatego trzeba szukać odpowiednich zegarów
Wymieniasz wajchę przy kierownicy i pozostaje znalezienie zegarów z komputerem.
Problemem może być stan licznika (wyższy w zakupionych zegarach).

Cytat:
Napisał Magic1803
Witam wszystkich

jestem posiadaczem MK3 z2005 i nie mam komputeru czy ktos juz to robil w tym modelu i czy mozna to zrobic w Bialymstoku pozdrawiam
2005 przecież to MK3, a ja pisałem, że wprogamowali mi komputer

Cytat:
Napisał BolFrank
SrebnaStrzała,
PS. Przelacznikow od kierunkowskazow jest na allegro duzo: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Można kupić taniej:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ale sprzedawca "naciąga" na kosztach przesyłki
__________________
------------------------------------------------------------------
INSTRUKCJE.pdf / nowy eTIS / chemia_Forda /
arturek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-10-2008, 09:14   #490
dawidos160
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: [Mk3] komputer

Z racji niewiedzy jeszcze jedno pytanie - jeśli mam zegar gdzie pokazuje mi temperaturę oznacza to,że zegary są przystosowane do komputer ( tzn. można dograć spalanie itp. ) czy było tak w każdym mondeo i, i tak trzeba wymienić zegary ? Ten ekranik jest chyba w zegarze od obrotomierza o ile się nie mylę teraz.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3 , spalanie chwilowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.