Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 23-11-2008, 09:05   #471
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Panowie.
Możemy to rozegrać dwojako.
Po pierwsze wystawić na allegro w cenie pomiędzy 1500 a 2000 zł. godząc się ze stratą. Jezeli chozi o mnie to w sumie poza czasem nie "dołożyłem" do całego tematu więc nie martwcie się (choć sam fakt takiego przez Was podejścia jest dla mnie miły i doceniam to).
Druga, która pojawiła się "przypadkowo"...może faktycznie poczekamy do jakiegoś spotu i damy je komuś w prezencie?...
Tak czy siak zaczynam napierać od poniedziałku na chińczyków bo jednak oferta kolegi, który się tu ostatnio pojawił jakoś mnie nie przekonuje...przynajmniej do czasu gdy pokaże, że wszystko z tym rzeczywiście gra... jednak jego cena mimo wszystko jest już sporo przekraczająca ponoszone przez nas wspólnie ryzyko przy poprzednim radyjku.
BTW...każdemu kto zainwestował w radyjko, a jest zainteresowany, przypominam o aplikacjach do navi, które mam...

__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-11-2008, 09:34   #472
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał PAFFCIO
Panowie.
Możemy to rozegrać dwojako.
Po pierwsze wystawić na allegro w cenie pomiędzy 1500 a 2000 zł. godząc się ze stratą. Jezeli chozi o mnie to w sumie poza czasem nie "dołożyłem" do całego tematu więc nie martwcie się (choć sam fakt takiego przez Was podejścia jest dla mnie miły i doceniam to).
Druga, która pojawiła się "przypadkowo"...może faktycznie poczekamy do jakiegoś spotu i damy je komuś w prezencie?...
Tak czy siak zaczynam napierać od poniedziałku na chińczyków bo jednak oferta kolegi, który się tu ostatnio pojawił jakoś mnie nie przekonuje...przynajmniej do czasu gdy pokaże, że wszystko z tym rzeczywiście gra... jednak jego cena mimo wszystko jest już sporo przekraczająca ponoszone przez nas wspólnie ryzyko przy poprzednim radyjku.
BTW...każdemu kto zainwestował w radyjko, a jest zainteresowany, przypominam o aplikacjach do navi, które mam...
hmmm pierwsze tak,
drugie też tak, ale - w prezencie ? brzydko jednak się kojarzy,jakieś kryteria przyznawania ? jakiś konkurs ? może w jakiejś cenie rabatowej , odrazu mówię że sam osobiście wolałbym radio takie jakie powinno być -do szyny can i i z RDS-em
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2008, 08:40   #473
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał azet
hmmm pierwsze tak,
drugie też tak, ale - w prezencie ? brzydko jednak się kojarzy,jakieś kryteria przyznawania ? jakiś konkurs ? może w jakiejś cenie rabatowej , odrazu mówię że sam osobiście wolałbym radio takie jakie powinno być -do szyny can i i z RDS-em
W kwestii prezentowej to raczej myślałem o jakimś spocie, jakiś konkurs, zawody itp... ale to tylko luźna dywagacja.
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2008, 09:20   #474
azet
ford::professional
 
Avatar azet
 
Zarejestrowany: 21-12-2007
Skąd: Konin
Model: mondeo mk IV
Silnik: 1,6
Rocznik: mikołaj '07
Postów: 1,397
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Cytat:
Napisał PAFFCIO
Cytat:
Napisał azet
hmmm pierwsze tak,
drugie też tak, ale - w prezencie ? brzydko jednak się kojarzy,jakieś kryteria przyznawania ? jakiś konkurs ? może w jakiejś cenie rabatowej , odrazu mówię że sam osobiście wolałbym radio takie jakie powinno być -do szyny can i i z RDS-em
W kwestii prezentowej to raczej myślałem o jakimś spocie, jakiś konkurs, zawody itp... ale to tylko luźna dywagacja.
hehe ja się domyślam, tylko że na takich spotach to konkursy bardzo , że tak powiem luźne są a radio prezentuje sobą twardą walutę i to ponad 2000 zł,osobiście widziałbym jednak jakiś spory rabat, ale to takie moje przemyslenia albo zrobić licytację o ile jest tylu chętnych
:fcp26 :fcp29
__________________
azet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-11-2008, 13:55   #475
Imadlo
ford::average
 
Avatar Imadlo
 
Zarejestrowany: 30-01-2008
Skąd: Kraków
Model: MKIV
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2008
Postów: 66
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

keisim,
Cytat:
P.S. Na naukę kasy nie można żałować a i kwota nie była porażająca więc jak dla mnie możemy nawet zrobić wyścig na 1/4 mili i przekazać radio zwycięzcy - przynajmniej będzie ostra rywalizacja
Jestem ZA :fcp27
Imadlo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2008, 12:34   #476
adasasx11
ford::average
 
Zarejestrowany: 01-04-2008
Skąd: Warszawa
Model: MK4
Silnik: 2,2
Rocznik: 2008
Postów: 68
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Panowie co w temacie , trochę mnie nie było a temat jakby ucichł.

????????????
__________________
adasasx11

Mondeo mkIV 2.2 TDCI 175KM TitaniumX, Black panther
adasasx11 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2008, 13:17   #477
PAFFCIO
ford::professional
 
Avatar PAFFCIO
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 18-09-2007
Skąd: Już bardziej Wawa jak Sz-n
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 EcoBlue
Rocznik: 2019
Postów: 1,526
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Temat poległ, przede wszystkim ze względu na fakt, że posiadane przez nas radyjko można podłączyć via CAN po uprzednim dokupieniu odpowiedniej przejściówki by sterować nim z koła. Dodatkowo jest sens jego montażu w autku, w którym nie ma:
- wyświetlacza Converse
- dodatkowych modułów, typu BT, Voice Command etc...
Co za tym idzie, temat sprowadza się aktualnie do 2 kierunków:
1. zagospodarowanie posiadanego radyjka
opcja a) sprzedaż na allegro ze stratą, bo jak sądzę, za 2150 będzie je trudno upłynnić,
opcja b) ktoś z forumowiczów zechce je kupić...wiadomo, że z kolegi skóry nie zedrzemy :fcp13
opcja c) przeznaczyć na nagrodę pry najbliższym spocie - czyli pogodzić się ze stratą zainwestowanego szmalu
2. dalsze zgłębianie tematu radyjek (których co najmniej 3 wersje pojawiły się w tym wątku), których możliwości, przynajmniej z deklaracji producentów, coraz bardziej zbliżają się do naszych oczekiwań, czyli zgodności z CAN'em, posiadanim RDS'u itp... a w konsekwencji dokonania kolejnego zakupu kontrolowanego.

Przyznam, że chciałbym, abyśmy się zdecydowali na konkretne rozwiązanie, dotyczące posiadanego przeze mnie radyjka...czyli, co mam z nim Panowie zrobić :fcp9
__________________
PAFFCIO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2008, 23:10   #478
lessza
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 30-07-2008
Postów: 37
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Czesc Panowie, doceniam Wasz wklad i wogole to uwazam ze wiele osob skorzystalo na waszym zaangazowaniu i poniesionych kosztach bo widza jaki jest efekt. Normalnie powiedzialbym ze nalezy sie Wam dobra flaszka a taka flaszka jest pare zlotych warta. Powiedzcie mi czy da sie to co kupiliscie podlaczyc do mk3 tak zeby:
- gralo radio i CD
- dzialalo TV
?
pomijam kwestie "fizycznego dopasowania bo z odpowiednim parkiem maszynowym takie kwestie nie graja roli.
Uwazam ze jak dojdziecie do pnkt w ktorym bedzie wiadomo co i jak kupic to dostep do topicu powinien byc dla osob ktorzy na ta flaszke dla Was wplaca - czyli do momentu az koszty sie zwroca topic jest zahaslowany ! w koncu wszyscy zyskujemy na tym.
dzieki leszek
lessza jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-11-2008, 22:36   #479
keisim
ford::professional
 
Avatar keisim
 
Zarejestrowany: 09-07-2007
Skąd: Śląsk
Model: BMW X3 F25 xDrive
Silnik: 2.0D 184KM
Rocznik: 2012.03
Postów: 1,018
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

lessza, dzięki za propozcję ale nie róbmy jaj :fcp20 - nie widze nic złego w dzieleniu się wiedzą z innymi, mimo że nie dołączyli do "płatnej" listy testerów. Nie mówimy o ogromnej kwocie i nie ma sensu robić zamieszania.

P.S. Oczywiście odnoszę się jedynie do wpłaconej przez siebie kasy, zadecyduje większość :fcp4
__________________
BMW X3 xDrive20d F25 2012
Jaguar XJ Sovereign X300 4.0 1997
Ford Mondeo TitaniumX MK4 2.0 TDCi kombi 2007 - w 2012 zmienił właściciela
keisim jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-11-2008, 10:13   #480
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Re: [mk4] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...

Możemy wystawić radyjko na allegro np: od ceny 1 zł z ceną minimalną powiedzmy 1500zł ,jeżeli sprzeda się za 1500 to będziemy stratni mniej więcej po 50 zł. Trzeba by poinformować wszystkich biorących udział w zakupie na priv że wystawiamy to radyjko,jak komuś pasuje to może go sobie tam kupić. W ten sposób temat radyjka zamkniemy i możemy szukać czegoś co zaspokoi wszystkich ,ja nie mam conversa ani innych bajerów, więc wystarczyło by jak dla mnie sterowanie z kierownicy i rds :fcp4
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio mk4 , nawigacja mk4 , radio mk4



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:11.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.