Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 21-09-2014, 17:09   #461
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał Speedo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A jeszcze Ty masz totalnie zapomniałem . Przepraszam

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 21-09-2014 o 17:11
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 18:41   #462
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Co by był pełen obraz: - w Katowicach jeszcze kolega rachitis ma UCDSa, więc może aktualizować Converse i wgrywać custom


A pomyśleć że bylem pierwszy - powinienem mieć jakąś prowizję za propagowanie tego programu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 19:06   #463
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A pomyśleć że bylem pierwszy - powinienem mieć jakąś prowizję za propagowanie tego programu
Ja bym powiedział że trochę zrobiłeś sobie sam konkurencji.
W sumie mnie to już z tzw. konkurencji możesz wykreślić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(kupiłem na swój użytek a jak czasami komuś pomogę to święto lasu hehe)
pewnie kolegę "clinera" (England to nie nasz teren) też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


pozdrawiam Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 21-09-2014 o 19:12
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 22:25   #464
Ciufa
ford::beginner
 
Imię: C.
Zarejestrowany: 14-02-2014
Skąd: mazowieckie
Model: S-Max Titek S +
Silnik: 2.0 EcoBoost PS 240KM
Rocznik: 2011
Postów: 17
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Troszke tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Teraz tylko napiszcie ile kosztuje u każdego z Was i każdy wybierze może przy trasie przejazdu będzie taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Albo zorganizujemy akcję zbiorową Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i wtedy będzie jeszcze taniej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ciufa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 22:36   #465
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał Ciufa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Teraz tylko napiszcie ile kosztuje u każdego z Was i każdy wybierze może przy trasie przejazdu będzie taniej
Sprawa indywidualna .
Choć jak mi wgrywano (jak nie miałem jeszcze adaptera) pewną rzecz i gdybym nie umówił się wcześniej na 100 zł to cena byłaby 150 zł ...........
I chyba należy się o takie rzeczy pytać na PW
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 21-09-2014 o 22:41
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 22:39   #466
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja bym powiedział że trochę zrobiłeś sobie sam konkurencji.
dziwna filozofia: miałem kupić kabel UCDS i nikomu nic nie mówić aby nikt nie kupił takiego samego i tym samym nikomu nic nie aktualizować?? Jak dla mnie to lekko bez sensu

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Choć jak mi wgrywano (jak nie miałem jeszcze adaptera) pewną rzecz i gdybym nie umówił się wcześniej na 100 zł to cena byłaby 150 zł
nie wiem co miałeś wgrywane, ale zauważ, że kiedyś to wgrywanie fabrycznej wersji 1007 lub 1411 kosztowało "mały kredyt"
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 22:51   #467
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
dziwna filozofia: miałem kupić kabel UCDS
nawet o tym nie pomyślałem

Zamiast o tym pisać
lepiej popisz na forum Rosyjskim aby poprawił soft(do przedlifta) M0tral a Anatolij zaktualizował program. Jak wiesz problemy językowe i uszczypliwości z tym związane ograniczają moje chęci do pisania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

pozdrawiam Tomek
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy

Ostatnio edytowane przez leszcz ; 21-09-2014 o 23:05
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 23:06   #468
rachitis
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 23-12-2010
Model: Mondeo
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2010
Postów: 18
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co by był pełen obraz: - w Katowicach jeszcze kolega rachitis ma UCDSa, więc może aktualizować Converse i wgrywać custom
raczej w Bielsku-Białej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
rachitis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 23:16   #469
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,158
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
nawet o tym nie pomyślałem
no to więc jak zrobiłem sobie sam konkurencję Twoim zdaniem?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lepiej popisz
przeca napisałem

Bump:
Cytat:
Napisał rachitis Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
raczej w Bielsku-Białej
ok, zapamiętam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2014, 10:29   #470
jsadowski
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Zmiana softu w Convers+?

Jeżeli chodzi o przeprogramowanie Conversa to polecam z czystym sumieniem Wikar-a w Krakowie.
Kilka dni temu robili mi niewielką naprawę blacharską (nota bene zrobili to świetnie) i przy okazji zapytałem o możliwość przeprogramowania Conversa do wersji ze wskaźnikiem temperatury 'na wierzchu'.
Ponieważ wcześniej pytałem o to w innym autoryzowanym serwisie Forda w Krakowie i dowiedziałem się że dla mojej wersji jest to niemożliwe (rocznik 2011, diesel 2,0, 140 KM), zapytałem tylko tak dla 'podierżki razgawaora'
Okazało się że panowie z Wikara zrobili to bez żadnego problemu i teraz mogę cieszyć się nowym wyglądem i nowymi funkcjami.
Samo przeprogramowanie trwało dwie godziny i kosztowało 200 zł, ale warto było.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.