Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|mazowiecka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2016, 13:45   #451
jarowo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 03-03-2008
Skąd: W-wa
Model: MKII/MKIII/MKIV/S-Max/C-Max/Kuga2012/Kuga2018
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2018
Postów: 243
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Sporo osób poleca, osobiście też polecam, zawsze auto jest zrobione tak jak powinno.
Na forum MKP masz spory temat o warsztacie Paolo.

__________________
Było Mondeo MK II, III, IV, S-max, obecnie jest C-Max ....
jarowo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-02-2016, 05:33   #452
luu1986
ford::beginner
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 01-02-2016
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus MK2 FL Kombi Gold X
Silnik: 1.8 TDCI 115KM
Rocznik: 2010
Postów: 17
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Cytat:
Napisał Przemas_D Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Szukam dobrego warsztatu do wymiany rozrządu, najlepiej na Pradze, możecie coś polecić?
Ja robiłem w Euro Art na Bieżuńskiej całą dwumasę + sprzegło (komplet). Zrobione fachowo w jeden dzień. Robocizna 500 zł
luu1986 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-02-2016, 20:38   #453
velPaulus
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 04-01-2016
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCi (115KM)
Rocznik: 2011
Postów: 30
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Panowie, czy ktoś ma do polecenia warsztat, który byłby w stanie ogarnąć i usunąć problem świecącej się (co jakiś czas, nie zawsze) kontrolki poduszki (nie "wymiguje" błędów)?
velPaulus jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-03-2016, 07:52   #454
faraon31
ford::average
 
Imię: paweł
Zarejestrowany: 10-10-2008
Skąd: warszawa Ursus
Model: FOCUS
Silnik: 1,6
Rocznik: 2004
Postów: 84
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

jak ursus ci pasuje to zapraszam (694715600)
faraon31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2016, 08:22   #455
Gaborno
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Mój Focus oddany 02 marca odebrany 03 marca (wym.rozrządu z pompą wody, nowe tarcze i klocki przód, filtr oleju wraz z wym oleju, filtr kambinowy, plus inne drobne naprawy\wymiany). Jestem pod wrażeniem. Polecam wszystkim serwis u Pana Pawła " HPL " (Piastów, Prusa 7).
Cyt. p. Pawła " u mnie samochody nie stoją, ja je naprawiam"
Szybko, profesjonalnie, w miłej atmosferze. Polecam!!
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-03-2016, 15:02   #456
robaror
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-05-2011
Skąd: Warszawa
Model: Focus C-Max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 2
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam wszystkich
W ostatnim tygodniu moje autko ( focus c- max 03') zaczęło niedomagać.Problemem była moc..Raz ona była raz jej nie.. Z początku miał przyspieszenie jak traktor. Byłem w warsztacie no to powiedzieli że regeneracja turbiny ( 2000 PLN). Jak zabrałem auto z tego warsztatu ( robione były pierdoly) to moc zaczynała wracać. Najpierw na zasadzie: raz jest a dwa razy jej nie ma ale z biegiem czasu ta moc wracała. Podajcie proszę warsztat który może to sprawdzić co się dzieje -oczywiście za rozsądną cenę.. Pozdrawiam i dzięki za podpowiedzi. Moc teraz jest ale uważam że nie jest to pełna moc

Ostatnio edytowane przez robaror ; 08-03-2016 o 15:06
robaror jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2016, 20:03   #457
go2mati
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Re: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Całkowicie się zgadzam z poniższym. Umówiłem się na całościowy zakres prac dotyczących elementów eksploatacyjnych silnika mojego S-MAX w SOLID GARAGE i gorąco polecam! Profesjonalnie i skrupulatnie i w bardzo przyzwoitych cenach. Świetna robota, wszystko dopieszczone, wytłumaczone i doinformowane. Uzgodniony zakres robót i materiały. Świetni fachowcy, świetna robota. W zasadzie kolega GregReg opisał dokładnie wszystko co i u mnie miało miejsce, potwierdzam w 100%. No i też dostałem zawieszkę zapachową Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nie mam pytań - świetne miejsce, świetni ludzie. Wiedzą co robią i to robią. Warto. Tak powinna wyglądać naprawa auta. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jeszcze jedno: faktycznie dokładnie pod sam warsztat dojeżdża jeden autobus z Dworca Zachodniego 717. Bezpośrednio. Jednak z Dworca Zachodniego jedzie kilka autobusów do przystanku wcześniej i można przejść kawałek. Chcę powiedzieć, że to akurat nie jest problem po prostu. To tak na marginesie.
Cytat:
Napisał GregReg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem jeszcze taniej i u dobrego mechanika (opinie i tu i tam ... )
Foczka trafiła do SOLID GARAGE

Aktualizacja 30-10-2015
Odebrane auto od SOLID GARAGE
+ 100% wykonanych prac zakończonych sukcesem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
+ prace wykonane z należytą starannością ( auto oddane czyściutkie, i pachnące ... poważnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. zawieszka z zapachem miły gadget )
+ w międzyczasie 3 telefony, informacje o dodatkowych częściach czy akceptuję itp ... na bieżąco informacja o kosztach
+ prosiłem o sprawdzenie auta gdyż jest u mnie od 2 tyg... następnego dnia miałem pełną informację co i jak z moją foczką
+ faktura + dokładna rozpiska użytych części i materiałów
+ do wglądu wszystkie stare/zużyte cześci
- dojazd tylko 1 autobusem z DW.Zachodniego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Koszty - miłe informacje, mimo że zostawiłem ponad 2,5 k zł to :
rozrząd kompletny góra i dół (kaseta) ze wszystkimi uszczelkami, uszczelniaczami, napinaczem itp ......... 1950 zł
hamulce tył, tarcze + klocki + wymiana ......ok 400 zł
wymiana pł.hamulcowego + odpowietrzenie ukł. + spr. układu .....80zł

Dodam jeszcze że skrupulatnie przejrzałem wykonane prace i nie mam żądnych uwag, wszystko czyste, ułożone, pospinane .. dokładnie tak jak by się samemu dla siebie robiło. Zgrzeszyłbym nie wspominając o Pani "recepcjonistce" która przyjęła i oddała auto oraz na bieżąco informowała mnie o stanie prac Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i co miłe zna się na wykonywanej pracy ... dobrze nawet bardzo dobrze
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 16-03-2016, 23:25   #458
AstraC
FCP member
 
Avatar AstraC
 
Imię: Grzesiek
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Warszawa
Model: Vectra B / S-Max II
Silnik: 2.2 DTI / 2.5 ale turbo nie ma
Rocznik: 2001
Postów: 281
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam wszystkich,

Potrzebowałbym warsztat, który ogarnie mi sprawy około turbinowe w Galaxym 2.0 TDCI 2009, na 100% jest nieszczelny dolot, do tego turbina dosyć leje olejem. Chciałbym tzw. full service - czyli oddaje popsuty, odbiorę ze szczelnym, czystym dolotem oraz zregenerowaną turbinką, ktoś coś? Warszawa i bliskie okolice.

Pozdrawiam
AstraC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2016, 11:36   #459
luki11
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

Witam, poszukuję mechanika (nie aso) najlepiej w okolicach Wołomina, ewentualnie Warszawa do zrobienia kilku pierdół w moim Mondeo Mk3 (nie działają awaryjne, otwieranie klapy z przycisku we wewnątrz auta i jeszcze coś tam). Zależy mi na ludziach doświadczonych z Fordzikiem by nie polegli na jakiejś głupocie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Proszę o jakieś namiary. Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-03-2016, 17:43   #460
radek9103
ford::professional
 
Avatar radek9103
 
Imię: radek
Zarejestrowany: 24-08-2013
Skąd: WWE i Zielonka
Model: KUGA
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2011
Postów: 1,271
Domyślnie Odp: Dobre (nie ASO) warsztaty w Warszawie. Kompendium wiedzy!!!

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Tyle to sam ogarniesz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BMW E36 1.8IS -> VW GOLF 4 1.4 16V ->MONDZITSU 2.0 TDDI MONDEO MK4 2.0 TDCI BLACK PANTHER FOCUS MK2 1.6 TDCIobecnie KUGA MK1 2.0 TDCI BLACK PANTHER
<a href=http://forum.fordclubpolska.org/signaturepics/sigpic198702_1.gif target=_blank>http://forum.fordclubpolska.org/sign...ic198702_1.gif</a>
radek9103 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
abscar , serwis , szczotkarska



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:20.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.