Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-07-2015, 13:24   #441
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Samą jazda ponad 10 godzin stwarzasz takie niebezpieczeństwo jak kierowca pod wpływem alkoholu. Zreszta nieistotne jest to ponieważ Ty możesz jeździć swietnie a ktoś do ciebie wjedzie dlatego faktycznie cieszyć sie trzeba niskim spalaniem
Już jadę tak 6 raz . Oczywiście po drodze stajemy na jedzonko . A jak myślisz ,że jest tak źle co Ty na to : wypakowanko i sru do wody na kilka godzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i smażing plażing ?
Puki co znam swój organizm bardzo dobrze .

__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 13:25   #442
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Chodzi o to żeby optymalnie wykorzystywać odcinki nadające się do szybszej jazdy a przy tym zachować zdrowy rozsądek na drodze ja również nie uznaje "mistrzów prostej" jak również gości którzy nie podróżują często a jak już zapakują pełne auto raz do roku to i do Grecji czy Hiszpanii z Polski dojadą na raz.

Bump: Rob Ty weź lepiej swojego ecoboosta i przyjedź do mnie pogadamy o pierdołach a ja zobaczę w końcu różnicę pomiedzy 203 a 240KM np. w spalaniu albo w dźwięku wydechów lub pośmiejemy się z kultury pracy diesli kolegów. Peaceee

Bump:
Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już jadę tak 6 raz . Oczywiście po drodze stajemy na jedzonko . A jak myślisz ,że jest tak źle co Ty na to : wypakowanko i sru do wody na kilka godzin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i smażing plażing ?
Puki co znam swój organizm bardzo dobrze .
To następnym razem jak gdzieś pojedziesz w stronę południa to zapraszam prześpisz się u mnie i pojedziesz dalej.
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 13:39   #443
Rob^
FCP member
 
Avatar Rob^
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-04-2009
Skąd: Krosno
Model: Ranger Limited
Silnik: 2.0 238KM Bi-Turbo
Rocznik: 2022
Postów: 717
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Cytat:
Napisał pedroso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
....pośmiejemy się z kultury pracy diesli kolegów. ..
O i to jest słuszna koncepcja ! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wbijaj 7 sierpnia w Bieszczady ! ... odkręcimy se JD i pogadamy jak biali ludzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Co do długiej jazdy ... trasa do BG robię w 20-240h gdzie całkowity czas jazdy to około 15-16h.
Co max 2h pitstop ... pod koniec trasy co godzinę... do tego wiele przerw "na kawę, jedzonko oraz na zwiedzanie przydrożnych "atrakcji turystycznych" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________

Było niesamowite Mondeo i zadziorna Kuga ST-Line jest Fiesta EcoBoost 1 liter !!! i Fordowa wyprawówka
Rob^ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 14:31   #444
pedroso
ford::advanced
 
Avatar pedroso
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-04-2015
Skąd: Jaworze
Model: MkV
Silnik: 2.0 203KM ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 302
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Dzięki za zaproszenie ale 3.08 wsiadam w samochód jadę 10 godzin i wysiadam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie wrócę przed 08.08 ale miłej zabawy zycze
pedroso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 15:52   #445
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Ja jadę pierwszego zero ósmego do Łagowa lubuskiego i zamieram zrobić 700 km w maksymalnie 6 godzin z jedną przerwą w okolicy Wrocławia.
Z Rzeszowa prawie 500 km autostradą zamierzam jechać ok 150-160 km/h. Uważam to za prędkość bezpieczną i w godzinach 2-3 nad ranem przy minimalnym ruchu dojadę bez problemu.
Przy prędkości 120 i spalaniu tylko o litr mniejszym jechałbym ok 2-3 godziny dłużej.
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-07-2015, 17:58   #446
zombie6
ford::professional
 
Zarejestrowany: 12-02-2013
Model: Focus III
Silnik: 1.6 Ecoboost 182 KM
Rocznik: 2012
Postów: 1,110
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Ja tu się nie odzywam, bo w sumie nie wiem o czym mówicie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - 1000 km w 18 godzin to jakiś horror, no chyba że był korek na autostradzie do bramek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez zombie6 ; 06-07-2015 o 18:00
zombie6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2015, 11:46   #447
derLukas
ford::beginner
 
Imię: Lukas
Zarejestrowany: 14-09-2011
Skąd: Wrocław / Bełchatów
Model: Ford Focus 1.6 ecoboost titanium / Opel Zafira Tourer 1.4 T
Silnik: 150KM i 170KM(chip)
Rocznik: 2011 / 2012
Postów: 10
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Cytat:
Napisał _holek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki, że mnie uświadomiłeś Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To inny przykład: cały nowy odcinek S8 wraz z AOW (od Walichnowów do A4) machnąłem w niecałe 40 minut. Nie wiem jak dla Ciebie ale dla mnie to średnia właśnie około 200 km/h. Owszem - czasem trzeba zwolnić ale jeżeli ruch nie jest duży (a takie dni bywają) to uwierz mi - jak ktoś widzi w lusterku szybko zbliżający się biksenon walący długimi z daleka to zjeżdża na prawy pas. A na blacie regularnie mam 220-235.

Holek Walichnowy do AOW tam jest 100km abys mial srednią 200km/h to w 30min musialbyc tam doslownie przeleciec a nie 40min proste chyba no nie??? pozdro i więcej realizmu pliss Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
derLukas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2015, 12:32   #448
Juzek
ford::expert
 
Avatar Juzek
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 31-10-2007
Skąd: Legnica
Model: Mondeo Mk4 Kombi Tit S, Fiesta Mk7
Silnik: 2.5T, 1.4
Rocznik: 2009, 2009
Postów: 3,729
Domyślnie

Musiałbyś non stop lecieć 200 km/h przez 39 min Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tapnięte z Szajsunga MkIV
__________________
126p --> MkI 1.8TD --> ST220 STach --> ST220 STach II --> MkIV 2.5T Tit S
Juzek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-07-2015, 15:07   #449
galux20
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 31-03-2006
Skąd: wielkopolska
Model: mk3 passeratii
Silnik: 2,2tdci 2.0tdi
Rocznik: 2005 2016
Postów: 191
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

tiry to tak 130 jeżdżą
galux20 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-07-2015, 21:11   #450
stefanekmac
ford::average
 
Imię: stefan
Zarejestrowany: 25-02-2014
Skąd: Tomaszów Maz
Model: fokus stline
Silnik: 1500 ecoblue. 120 KM
Rocznik: 2018
Postów: 93
Domyślnie Odp: Ile pali Wasz EcoBoost?

Dane z kompa po 180 tys to średnia 9,7.Jak kupowałem było 9,3.Wtedy był przebieg 150 tys.Więcej jeżdżę po mieście niż poprzednik.Myślę że to wiarygodne dane.
stefanekmac jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:50.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.