Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Tuning
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-03-2015, 21:52   #4361
meh
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: Kraków
Model: MK5 / Fusion
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Passat wypadł słabiutko. 138 km i 312 - to ja miałem lepiej w Focusie 1.6 TDCI. Co tak słabo. Moment też wolno rośnie, ale wolno opada. Dzięki temu ma moc, ale momentu nie ma dużo. Tak mają wszystkie paski? Jeździłem sporo passatem z 2007 roku i 2.0 TDI (BRD chyba takie oznacza miał ten silnik) w Audi A4 które miało mieć 180 KM, a wg mnie słabo się odpychał.
kolego, era passatów skończyła się najpoźniej na b5fl teraz to każdy niemiec to jest KUPAGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

bmw też, tylko te silniki 3.0 reszta to porażka..

meh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-03-2015, 22:07   #4362
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

to prawda szału nie ma z nimi...ale też mają takie wersje, które lubię robić, bo klienci zbierają szczęki po jeździe próbnej
np:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 07:09   #4363
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Z samochodami niedługo będzie jak ze sprzętem RTV/AGD...wszędzie ten sam syf, którego nie opłaca się naprawiać tylko opakowanie inne.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 15:52   #4364
meh
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-02-2015
Skąd: Kraków
Model: MK5 / Fusion
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2015
Postów: 68
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał TuneFORCE Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z samochodami niedługo będzie jak ze sprzętem RTV/AGD...wszędzie ten sam syf, którego nie opłaca się naprawiać tylko opakowanie inne.
niestety ale wszystko na to wskazujeGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mnie najbardziej rozwaliła rozmowa z kolesiem z forum bmwGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. mówie mu ze chce kupić sobie albo mondeo albo 159, ten do mnie z tekstem jak można jezdzić włoskim autem takie ***owe silniki itp, na co ja mu odpowiadam a insignia Ci się podoba? mówi zajebista jest te cdti bardzo dobre silniki, a zajebisty jest ten biturbo na co ja mu odpowiadam barwo przed chwila mowiłeś ze włoskie auta są prze ***owe, to dlaczego Ci się insignia podoba? bo jest niemiecka przecież, ja mu mowie niemiecka to ona była teraz gm motors jest włoskie a silniki w insigni to konstukcja fiata/alfy a bitrubo rodem z lanciiGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie jest pojęcie ludzi, i prostackie przeświadczenie o włoskich autach. Tylko niemieckie sa super, ale nikt głosno nie mowi ze vw czy bmw psują się najbardziej i to na tym mechanicy kase biją...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. kto wie ten przyzna mi racjęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
meh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 17:59   #4365
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

nigdy mi nikt nie uwierzy, że dzisiejsze Fordy, szczególnie te nowsze, są naprawdę stosunkowo bezawaryjne, w porównaniu nawet innymi produktami PSA Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ford np. wypuszcza silniki w kilku wersjach mocy na identycznym osprzęcie...Peugeot już nie jest taki szczodry, tnie podzespoły, osprzęt na słabsze, mniej wydajne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 20:11   #4366
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Mnie ciągle boli fakt, że Ford nie ma fajnego diesla ponad 2.0. No i napęd 4x4 ... dobrze, że teraz się pojawił.
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 20:16   #4367
heko
FCP TUNER
 
Avatar heko
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 22-12-2007
Skąd: Kraków
Model: Edge
Silnik: 2.0tdci 235KM 500Nm
Rocznik: 2018
Postów: 7,805
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

mondek 4x4 nadchodzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
i 2.0d ponad 200KM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
WWW.GCS Tuning.pl

https://www.facebook.com/GCSTuning
FF3 RS 2.3EB 440+KM 600NM
Edge 2.0tdci 235KM 500Nm
Stinger 3.3 500KM 750N
https://www.facebook.com/GCSCARSKRAKOW
heko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 20:27   #4368
Polarny
ford::professional
 
Avatar Polarny
 
Zarejestrowany: 17-05-2007
Skąd: Wrocław/Warszawa
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 TDCI @205KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,346
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

200KM jest już w moim zasięgu - kwestia zebrania funduszy i przyjazd do Ciebie. Co jednak dalej. Jak zdobyć 300 KM? (duże modyfikacje mnie nie interesują, bo muszę mieć pewne auto do dalszych podróży).
Polarny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-03-2015, 21:41   #4369
latar
FCP member
 
Avatar latar
 
Zarejestrowany: 29-04-2009
Skąd: jeleniogórskie
Model: S-Max TitS
Silnik: 2.2 230KM by heko
Rocznik: 2011
Postów: 2,158
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Cytat:
Napisał Polarny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak zdobyć 300 KM?
Diesle to chyba tylko 6 cylindrów i wiadomo jakie marki:/
__________________
Było Mondeo MK3, był Focus MK2, jest pekaes - pierwszy po wizycie u Heko reszta się nie doczekała
latar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-03-2015, 07:22   #4370
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Mondeo MK3 , MK4 CHIP TUNING - kompendium wiedzy

Jak się dba tak się ma...chyba że ktoś ma pecha i trafi na jakis felerny egzemplarz...do tych 100tys praktycznie wszystkie auta są bezawaryjne...
Żona jeździ Passatem B6, od nowości...wlasnie na liczniku wskoczyło 150tys km...jak do tej pory popsuły sie dwie rzeczy...przycisk od ręcznego i silnik od ręcznego .... tak fura nie sprawia żadnych problemów ... ex firmowa octavia miała pół mln km od nowości na modzie, nieoszczedzana...zero awarii...ori turbo itd. Forda bede testował, na razie ma 40k km...
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
chip , chiptuning , hamownia , tuning



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:24.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.