Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-10-2008, 18:34   #31
kwiatas
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 12-07-2007
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 46
Domyślnie Re: [MK3] Ford Mondeo TDCI - przeglądy i wymiany

Dzięki wielkie, spróbuję zobaczyć jak znajdę trochę czasu (pewnie za pół roku :fcp2 ), ale martwi że to może być coś innego bo ja nie mam żadnych dźwięków, tylko same "szarpnięcia"

__________________
Mondeo 2004 TDCi 130KM, Ghia Executive, Tiptronic
Focus 2004 TDCi 100KM, Xenon, Alu 17"
kwiatas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-10-2008, 09:46   #32
Dugi P-ń
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 27-02-2008
Skąd: Poznań
Model: Ford Mondeo mkIII kombi
Silnik: 2.0 tdci automat
Rocznik: 2003 FL
Postów: 13
Domyślnie Re: [MK3] Ford Mondeo TDCI - przeglądy i wymiany

kwiatas mam to samo i nikt nie wie co to.jak rozwiążesz problem to daj znać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. a najgorsze jest to , że dzieje sie tak dopiero kiedy sie nagrzeje (po ok 50 km) i jak jadę do serwisu to chodzi jak pszczólka. noo i jedno co zaczęlo mnie martwić to to ze przy ostrzejszym ruszaniu za mną sie robi jak za ikarusem.
pozdrawiam kolegów
Dugi P-ń jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2010, 21:33   #33
paolo67
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 05-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2003
Postów: 3
Domyślnie Odp: [MK3] Ford Mondeo TDCI - przeglądy i wymiany

Cytat:
Napisał damianołódź Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie chcę Cię martwić ale takie spalanie nie wróży niczego dobrego
Coś na pewno jest nie tak. Mój "traktorek" TDDI (a one z reguły palą więcej niz TDCI) przy takich predkościach 100-130 w trasie pali 6,3 a w mieście nigdy nie spalił więcej niż 8,5 litra
Podjedź do ASO na podpięcie do kompa i sprawdzenie układu zasilania w paliwo tj. pompa i wtryski.
Niech sprawdzą jakie ciśnienie jest na szynie CR i pod jakim cisnieniem wtryski podają paliwo do cylindrów
Tak jedź do ASO a tam Ci powiedzą że musisz wymienić wtryskiwacz (2500zł/szt). Jeżeli jesteś z Warszawy lub okolic polecam nieautoryzowany serwis na ul Instalatorów 9 serwis nazywa się ABS Car. Pojechałem tam po tym jak ASO stwierdziło konieczność wymiany wtryskiwacza. Nie mam tyle kasy więc poszukałem w internecie i znalazłem ABS Car. A tam miły pan (właściciel) dokonał pełnej diagnostyki układu wtryskowego , usunął usterkę za co wziął 200 zł. Nie muszę dodawać ze o wymianie wtryskiwacza nie było mowy! A i powiedział że podłączenie pod komputer za 170 zł ( tyle wzięli ode mnie w ASO, to ździerstwo)
paolo67 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:12.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.