Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 05-05-2010, 14:12   #31
mirosch
ford::average
 
Avatar mirosch
 
Zarejestrowany: 25-06-2007
Skąd: zabrze
Model: mondeo
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1995
Postów: 151
Domyślnie Odp: Brak mocy - booster OK, ok 1BAR przy 3000

Witam, podłączę się do tematu. Autko od 2 tygodni jakby kto trzymał z tyłu za zderzak, na autostradzie maks 120km/h i to jak podgonie na 4 biegu tak do 3,5 tys obrotów. Dodam ze na wyzszych biegach 1,2,3 do 80km/h ta mułowatosc nie jest tak bardzo odczuwalna. Spalanie oczywiscie tez radykalnie podskoczyło, wymieniłem rozrząd ale na niewiele sie to zdalo. Jakies propozycje?

mirosch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2010, 16:12   #32
mkonieczny
ford::advanced
 
Avatar mkonieczny
 
Zarejestrowany: 24-04-2009
Skąd: WLKP
Model: VW Passat B5FL
Silnik: 1.9TDI 130KM
Rocznik: 2001
Postów: 228
Domyślnie Odp: Brak mocy - booster OK, ok 1BAR przy 3000

mirosch w moim przypadku za pierwszym razem pomogło wyczyszczenie trzpienia w boosterze.. Spalanie radykalnie spadło.. auto odzyskało moc.
Za drugim razem nie pomogło.. i teraz głowię się z kolegami z fordclubpolska.org what's happen.. Brrr
Najpierw odłącz gumowy weżyk od boostera i zobacz czy dmucha chociaz lekko powietrze.
jesli tak to zobacz czy nie wyciekła z niego ropa.. jesli wyciekła to do wymiany membramy w boosterze, jesli nie to mozliwe, ze zapiekł się trzpień.
Życze szybkiego rozwiązania problemu.
mkonieczny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-05-2010, 17:43   #33
mirosch
ford::average
 
Avatar mirosch
 
Zarejestrowany: 25-06-2007
Skąd: zabrze
Model: mondeo
Silnik: 1.8TD
Rocznik: 1995
Postów: 151
Domyślnie Odp: Brak mocy - booster OK, ok 1BAR przy 3000

Witam jeszcze raz. Z braku szybkich odpowiedzi poszedlem do autka z zamiarem zmiany turbinki (mam jeszcze jedną z poprzedniego silniczka ;p), i gdy ty pisales odpowiedz ja bylem na etapie odkrecania turbiny, ale jak to mowią kto 2 razy nie sprawdza ten ma 2 razy wiecej roboty zaczołem sprawdzac jeszcze raz wszystkie wężyki i co? BINGO znów ten pierd....... weżyk z boostera, dziurka a raczej pekniecie bylo na dole i to bardzo małe po przekreceniu wezyka gdy był osadzony na boosterze bylo niewidoczne. Ze starej turbinki zrobiłem podmianke i na droge. Smiga znów az milo jakby drugie zycie dostał. POZDRAWIAM Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. -> Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mirosch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-05-2010, 10:16   #34
mkonieczny
ford::advanced
 
Avatar mkonieczny
 
Zarejestrowany: 24-04-2009
Skąd: WLKP
Model: VW Passat B5FL
Silnik: 1.9TDI 130KM
Rocznik: 2001
Postów: 228
Domyślnie Odp: Brak mocy - booster OK, ok 1BAR przy 3000

Wczoraj wyszyściłem przeływomierz. Popsiłałem KONTAKT SPRAY, wyczyściłem i faktyczni był ostyfiony dodatkowo mały listek przykleił się do niego.
Po wyczyszczeniu... poczułem róznicę! Autko jest żwawsze, lepiej się zbieram.
Zobaczymy jak sprawa ze spalaniem, dam znac.
mkonieczny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.