Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-04-2008, 08:06   #31
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Re: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Dzięki za info :fcp1 na allegro są odrobinę tańsze ale bez FV.

__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2008, 19:29   #32
tomekw24
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-11-2007
Skąd: MANCHESTER(JELENIA GORA)
Model: MONDEO GHIA HATCHBACK
Silnik: 2.0 BENZYNA
Rocznik: 2002
Postów: 76
Domyślnie Re: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Cytat:
Napisał RECONDO
Dzięki za info :fcp1 na allegro są odrobinę tańsze ale bez FV.
Ja mam znowu inny problem
Ostatnio wracalem z pracy i z przerazeniem stanalem na srodku ulicy wyciagajac gasnice W pierwszej chwili myslkalem ze to instalacja mi sie pali Po chwili juz nie bylo dymu Do dnia dzisiejszego tzn przez ok 2 miesiace sam nie wiedzialem ci jest zgrane bo znalazlem spalony bezpiecznik niby od tempomatu ktorego w rzeczywistosci nie mam. Dzisiaj postanowilem go wymienic i znow pojawil mi sie dym . Tym razem dokladnie widzialem jak idzie ze spryskiwacza. Wyjalem bezpiecznik sciagnalem mate wygluszajaca i ku mojemu zdziwieniu okazalo sie ze mam podgrzewane dysze i jedna z nich dostala tak dobrze ze zwara poszla . Nie wiem tylko czy ten uklad jest spiety z czyms jescze. W tej chwili mam wyjety bezpiecznik. I u mnie podgrzewanie dzilala przy wlaczonym zaplonie bo przednia szybe mialem wylaczona.
tomekw24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 24-04-2008, 22:02   #33
copy2
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 09-06-2005
Skąd: Warszawa
Postów: 23
Domyślnie Re: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Witam
U mnie dokladnie to samo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przegladajac bezpieczniki jeden przykukalem przepalony, zalozylem nowy a z maski kupa dymu :] i smrodzik spalenizny...w myslach juz szukalem gasnicy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie tez grzeja od razu z wlaczeniem zaplonu.

Pzdr
__________________
?????????
copy2
copy2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-01-2010, 20:28   #34
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Re: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Cytat:
Napisał RECONDO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jedyne słuszne i logiczne. Dzięki wszystkim za pomoc: otrzymałem już wiązkę do dysz, muszę jeszcze "tylko" zakupić dysze i montaż :fcp1
Gdzie szukać takiej wiązki pod grzane spryskiwacze? Bo szlag mnie już powoli trafia jak widzę te zamarznięte moje dysze..

Aha i jak je podłączyłeś pod co i do czego dokładniej?

Na allegro widziałem kiedyś tam same dysze zakończone jakąś wtyczką? Tą wtyczkę pod co podpiąć dalej?
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 13:18   #35
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Podpięcie: masa oraz plus (trzeba wpiąć się w skrzynkę bezpieczników = przejście sciany grodziowej). Może już masz instalację - trzeba zdjąć osłonę i sprawdzić czy do dysz dochodzą kabelki jednak takie dysze to standard z podgrzewaną szybą. Masz taką?
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 14:22   #36
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Dzisiaj sprawdzałem, jeden kabel wychodzi od maski i to jest od dysz a drugi nie wiem skąd idzie, ale obydwa są koło siebie im bliżej zbiorniczka płynu od spryskiwaczy i obydwa wchodzą w osłonę pod którą jest zbiornik płynu do spryskiwaczy.... Podgrzewanej szyby przedniej nie mam niestety...
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 16:09   #37
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

To może być przewód plynu (idący od strony pasażera) instalacja grzanych sprysków idzie od strony kierowcy. Spryski można kupić na allegro za 40zł plus przesyłka. Jak możesz to zrób fotkę "instalacji" a powiem cóż to jest.
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 16:16   #38
jacekplacek0808
ford::advanced
 
Avatar jacekplacek0808
 
Zarejestrowany: 27-08-2008
Skąd: NOH
Model: Focus
Silnik: 2.0 TDCI TIT
Rocznik: 2008
Postów: 285
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Dysze podpiete sa do tego samego obwodu co tempomat,bezpiecznik 7.5 A.Jezeli nie ma tempomatu a w miejscu gdzie wedlug opisu powinien sie znajdowac jest takowy bezpiecznik to prawdopodebnie sa grzane dysze.Koledzy gdzies pisali ze wlaczaja sie wraz z zaplonem obojetnie czy lato czy zima.
jacekplacek0808 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-01-2010, 17:57   #39
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Gdybym miał grzane dysze to nie zawracałbym gitary tutaj na forum, więc takowego bezpiecznika raczej nie posiadam... Jutro poszukam jakiejkolwiek instalacji od strony kierowcy i porobię zdjęcia.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-01-2010, 13:20   #40
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: [MK3] Podgrzewane dysze spryskiwaczy

Tak jak chciałeś Recondo zdjęcia z obu stron Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
najpierw z prawej strony od pasażera
1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

kierowca
1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mogą być zdjęcia czy bardziej szczegółowe? Robiłem je telefonem więc za jakoś przepraszam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.