Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-11-2006, 19:26   #321
kiceksc
ford::advanced
 
Imię: Bony
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 322
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomasz_1974
A co do firmy to właściciel i współwłąściciel sa ok
Tam jest 2 właścicieli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Czy jak kto woli 2 współwłaścicieli Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Mondeo MkIII 2002 2.0 TDCI 130KM
Uniden 520xl + Hustler 1C-100

Saab 900NG B204L 304KM/431Nm
kiceksc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2006, 20:20   #322
tomasz_1974
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-06-2006
Skąd: Limanowa
Model: Seat Alhambra
Silnik: 1,9
Rocznik: 2005
Postów: 60
Domyślnie

he he he
bo wiecie jak sieczyta na forum , ze 10, 15 min i juz a tu gosciu mowi "prosze zostawic auto i przyjsc za 2 , 3 godz. " !!!! Q ..cza pojechalem z synem wiec rozgladam sie gdzie to wytopic czas . Jest 9 rano ( wszystko zamknięte) ale spotkalem wlasciciela i mnie uspokoil.
I bylo 15 min i po bólu.
Jestem zadowolony. :fcp2
Zastanawiam sie tylko czy jest sens kupowania wajchy z info za 180 pln , czy nie kupic przełącznika:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

i zamontowac. przeciez z kompa nie korzysta sie czesto.
pozdrawiam

Pozdrawiam kolegów którym wszystko udaje sie kupic za "psie pieniadze" np. wajcha za 50 pln lub podsufitka za 25 !! Obserwuje allegro i dzwonie po ludziach i ceny sa calkiem inne. :fcp3
tomasz_1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2006, 20:36   #323
kkoowal
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-03-2006
Postów: 22
Domyślnie

jest ktoś kto ma TDDI 115KM i wgrywał u gościa soft, jesli tak to jak z dokładnością kompa? Ja zmieniłem zegary i komp przekłamuje o 1,5l/100km...
kkoowal jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2006, 21:25   #324
kiceksc
ford::advanced
 
Imię: Bony
Zarejestrowany: 13-10-2006
Skąd: Sosnowiec
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2002
Postów: 322
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomasz_1974
Pozdrawiam kolegów którym wszystko udaje sie kupic za "psie pieniadze" np. wajcha za 50 pln
Również pozdrawiam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wystarczy dobrze trafić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ja tak trafiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A już byłem gotowy robić to na przycisk identyczny jak dałeś z allegro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Nawet już taki zakupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Mondeo MkIII 2002 2.0 TDCI 130KM
Uniden 520xl + Hustler 1C-100

Saab 900NG B204L 304KM/431Nm
kiceksc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 25-11-2006, 22:38   #325
tomasz_1974
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-06-2006
Skąd: Limanowa
Model: Seat Alhambra
Silnik: 1,9
Rocznik: 2005
Postów: 60
Domyślnie

ehh
to powiem szczerze , ze ja nie mam szczescia ale jesli ktos by wiedzial o takiej okazji to prosze o kontakt . kupie w ciemno (oczywiscie sprawna) wajche do kierunkow z INFO. Prosze kupic ja robie przelew i bede bardzo wdzieczny za co sie zrewanzuje. pozdrawiam i czekam na informacje.
gg 1170308

[ Dodano: 2006-11-26, 08:55 ]
witam ponownie i zwracam sie z prosba.
Jesli ktos by wiedzial ze jest wajcha do kupienia w normalnych pieniazkach to prosze o info. U nas na południu nie duzych szrotów a na tych co sa nie spotka MKIII.
Bede sie wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam
tomasz_1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2006, 08:52   #326
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie

Pozdrawiam kolegów którym wszystko udaje sie kupic za "psie pieniadze" np. wajcha za 50 pln lub podsufitka za 25 !! Obserwuje allegro i dzwonie po ludziach i ceny sa calkiem inne. :fcp3[/quote]

:fcp2 to chyba o mnie. a więc było tak: kupiłem u gościa na allegro skórzaną tapicerkę (camel) oczywiście komplet (podłokietnik, fotele, kanapa, plastiki, boczki) za 1500zł do tego zakupiłem manetkę z INFO, podsufitkę z wszystkimi lampkami (wersja GHIA), roletę bagażnika (Camel). W sumie za wszystko zapłaciłem 1650zł :fcp2
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2006, 09:33   #327
tomasz_1974
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-06-2006
Skąd: Limanowa
Model: Seat Alhambra
Silnik: 1,9
Rocznik: 2005
Postów: 60
Domyślnie

witam
swoją wypowiedzia na temat kupowania nie chcialem nikogo urazic. Jesli ktos sie poczul urazony to sorki.
Poprostu tak moja opinia.
Powiem ,ze juz od dluzszeo czsu szukam nieszczesnej manetki i lampki.
Oczwiscie mozna isc do ASO i kupic , ale nie o to chodzi. Szukam dzwonie pisze maile. Ceny podawane przez sprzedajacych sa czasami z kosmosu :fcp15
Moim problemem jest to, ze kolo mnie nie ma szrotów z takimi czesciami.
Zreszta wystarczy przegladnac allegro i zobaczyc z jakich rejonow polski sa czesci. Z poludnia nic ... poprostu kiszka.
Wiec moja opinia jest taka a nie inna.
Pozdrawiam
tomasz_1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-11-2006, 13:16   #328
RECONDO
ford::expert
 
Avatar RECONDO
 
Zarejestrowany: 02-08-2006
Skąd: Camp Eagle
Model: MONDEO
Silnik: 1,8 PB
Rocznik: 2001
Postów: 2,734
Domyślnie

spoko - wiem o co chodzi. sam nie dawałem do końca wiary "bajkom o tanich zakupach" ale sam na taką trafiłem. napisz na priva co potrzebujesz - jak moje źródło będzie je miało to dam ci INFO. :fcp1
__________________
MJJ HUMAN NATURE
NTM - NARODOWY TEST MIECIA czyli ile dodatków uda się upchać do jednego złomka!
RECONDO jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2006, 16:58   #329
tomasz_1974
ford::average
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 07-06-2006
Skąd: Limanowa
Model: Seat Alhambra
Silnik: 1,9
Rocznik: 2005
Postów: 60
Domyślnie

witam
Mam pytanie do tych którzy "wgrali" koputer do swoich Mondków w Dąbrowie.
Powiem szczerze , ze przed wgraniem po przekreceniu kluczyków w stacyjce gasło podswietlenie całych zegarów, a teraz po zgaszeniu i np. zamknieciu auta swieci podświetenie licznika kilometórw oraz komp. GAśnie samo po ok. 10 min. A do tego cały czas jest wyswietlany stan przejechanych km . hmmmm ... z Km. ze cały czas je widac to powiedzieli , ze nowe wersje tak mają, a o podswietlenie nie pytałem bo nie widzialem (było jasno) ale teraz w nocy to troszke irytujace gdy zamykam samochód i dwa kwadraciki swiecą jeszcze długo po zamknięciu.
Wiec prosze Was o informację czy wy tez tak macie ??
tomasz_1974 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-11-2006, 22:45   #330
rafar
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-09-2006
Model: mondeo
Silnik: 2.2 TDCi
Rocznik: 2006
Postów: 90
Domyślnie

Mam tegoroczne mondeo, licznik przebiegu pokazuje dane przez kilka min. ale nie jest podświetlany po wyjęciu kluczyka ze stacyjki. Tak było fabrycznie.
__________________
Pozdrawiam,
Rafał
rafar jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mondeo mk3 , spalanie chwilowe



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.