Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-06-2011, 10:22   #21
MikiJ
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-07-2010
Skąd: Kraków
Model: Smax
Silnik: TDCi 2,0
Rocznik: 2009
Postów: 111
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No nie wiem -przeszukałem dokładnie oba schowki z tyłu i jest tylko ta zielona z kilkoma przewodami po prawej , innej nie ma
też tak maiałem

Cytat:
Napisał eclipse Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy mogę się podłączyć bezpośrednio pod przewody od lamp z tyłu ?.
Raczej tak nie kombinuj. Zobacz na zdjęcia zestawu, które zamieścił poniżej Rubinio. Widac tam przewód zasilający czerwono-żółty zakończony popielatą wtyczką. Przewód ten należy podpiąć do bezpieczników w LEWYM schowku i przeprowadzić do PRAWEGO schowka.

MikiJ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 10:39   #22
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Jeżeli ktoś jest ze śląska to na allegro jest ciekawa oferta ASO z Gliwic - Hak oryginalny wypinany + montaż za 1750 - cena wydaje mi się atrakcyjna- bez kombinowania i co najważniejsze po wypięciu nie widać, że w aucie jest hak.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

W sierpniu mam plan to zamontować, jak tylko będę miał to podzielę się uwagami i wrzucę fotki.


Pozdrawiam
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 11:31   #23
eclipse
ford::expert
 
Avatar eclipse
 
Imię: Eclipse
Zarejestrowany: 29-09-2010
Skąd: skąd że znowu
Model: AUTO ROKU 2007
Silnik: 2.0-QXWA-143KM TITANIUM S
Rocznik: 2007
Postów: 3,138
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Wojtas za swój hak identyczny westfalia wypinany na kluczyk dałem 100zł. wiec chyba trochę taniej co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
potrzebuje tylko podpiąć wiazkę - ale bez przesady .Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
......................... Pozdrawiam .
eclipse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 13:38   #24
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Ja napisałem, że dobra cena bez kombinowaniaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Nie podejrzewam żeby większość ludzi tutaj na forum miała możliwość kupienia tego za 100 zł

(napisałem większość bo zaraz będzie 50 postów przechwałek,że kupili jeszcze taniej)
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 13:47   #25
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

eclipse - to ja poproszę o namiar gdzie to mozna kupić za 100zł!!! Serio

wojtas2221 - widziałem już wcześniej ich oferty (bo mają ich parę, wypinane, odkręcane) ale obawiam się, że w tej cenie nie oferują modułu elektryki (tylko hak i jego montaż). Tak jakoś dziwnie napisaną mają ofertę w tych aukcjach
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 13:57   #26
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Ja też za 100zł biore kompletny hak odrazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dopłacę nawet za przesyłkę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 15:31   #27
wojtas2221
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2011
Skąd: Bytom
Model: S-Max
Silnik: 2.0 140 KM
Rocznik: 2007
Postów: 62
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

a więc żeby rozwiać wątpliwości kolegi Slartibartfast oraz nie ukrywam swoje (też mnie to zastanowiło czy aby wszystko jest w cenie )zadzwoniłem tam i wszystko jest w cenie, hak, złącze elektrycznie, oraz ustawienie elektroniki - czujniki z tyłu.

Oddajesz auto do ASO w Gliwicach i po 3 godz masz gotowe wszystko, tak jak napisałem wcześniej przetestuje to w sierpniu na sobie i podzielę się uwagami.
wojtas2221 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 15:33   #28
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Też bym skorzystał ale do Gliwic daleko i na razie nie mam pilnej potrzeby posiadania haka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego tam nie dzwoniłem.
Swoją drogą niezły mają pomysł
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-06-2011, 22:40   #29
stiopa_k
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 25-10-2010
Skąd: Pyrlandia:)
Model: MK4 kombi automat
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 1
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Witajcie,

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też bym skorzystał ale do Gliwic daleko i na razie nie mam pilnej potrzeby posiadania haka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Dlatego tam nie dzwoniłem.
Swoją drogą niezły mają pomysł
Co do "pilnej potrzeby posiadania haka", gdyby nie hak to już 2 razy miałbym wgniecenia na tyłach mondka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Na szczęście za każdym razem stuknięcie było przy jeździe w miejskim korku i tylko osłona na haku ucierpiała. Mam zdejmowany hak...., ale nie zamierzam go demontować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i jeśli ktoś zastanawia się czy brać modele z hakiem czy bez to ja mówię BRAĆ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
stiopa_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2012, 20:23   #30
szg79
ford::amateur
 
Imię: Szymon
Zarejestrowany: 15-08-2012
Skąd: Wrzosowa
Model: S-max
Silnik: 2.0
Rocznik: 2008
Postów: 2
Domyślnie Odp: Zielona luźna wtyczka w bagażniku

Witam, zakupiłem niedawno hak do swojego s-maxia 2008r. i potrzebuję do niego jeszcze wiązkę kabli z modułem, u mnie wychodzą oryginalnie wtyczki zielona i szara i mam czujniki parkowania. Gdzie mogę zakupić taką wiązkę ? Są na allegro tylko, że musiałbym się wpinać w kable i pewnie komputer tego by nie połapał. Proszę o podpowiedzi z góry dziękuje !
szg79 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:21.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.