Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Administracja forum > Wasze propozycje
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2010, 17:29   #21
aras77
ford::average
 
Avatar aras77
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Skoki
Model: Mondeo Ghia/Fiesta Ghia
Silnik: 2.0/1.4
Rocznik: 2001/2002
Postów: 146
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

Panowie Moderatorzy i Administratorzy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oczywiście co to prawidłowości prefiksów macie rację. Jednakże po primo: po wprowadzeniu nowego systemu prefiksów powstał bałagan (którego pewnie nie chcecie tak jak i my) , który z biegiem czasu wcale nie jest mniejszy, po due: we większości, jeżeli nie na wszystkich znanych portalach i stronach poświęconych Fieście obowiązują takie prefiksy jakie my mieliśmy wcześniej.

Rozumiemy motywy Waszego działania lecz tak jak napisałem wcześniej sytuacja wcale z biegiem czasu się nie poprawiła i zapewne się nie poprawi. Więc może Szanowni koledzy pójdą na ustępstwo i zaaprobują poprzedni system. W końcu nic złego w związku z tym się nie stanie.

aras77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 22:05   #22
Skolmi
ford::expert
 
Zarejestrowany: 11-02-2004
Model: Focus
Silnik: PNDD + LPG
Rocznik: 2018
Postów: 3,510
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

Jako że przez 6 lat jeździłem Mk6 (wg. starej klasyfikacji), to też bym wolał stary podział.
Ostatnie, powiedzmy 100, tematów jestem w stanie przeprefiksować.
Skolmi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 22:18   #23
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

no wreszcie znalazłem jakis sprzymierzeńcówGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Pozatym skoro coś jest reguła panująca ogólnie staje się normą, wiec wydaje mi sie ze to my jesteśmy w błędzie z tymi prefiksami.

Ostatnio edytowane przez franczesko ; 14-04-2010 o 23:23
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 22:22   #24
white999
ford::advanced
 
Avatar white999
 
Zarejestrowany: 07-09-2008
Skąd: Zabrze
Model: Mondeo 1
Silnik: 1.8 16V benzynka + podtlenek :)
Rocznik: 1996
Postów: 222
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

W mondeo jest dobrze, w mondeo nic nie mieszać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
white999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 22:48   #25
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

nam namieszali i co najgorsze nic dobrego to nie przyniosło Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jacku prosimy.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 23:01   #26
Maloopalony
ford::amateur
 
Avatar Maloopalony
 
Zarejestrowany: 29-08-2008
Skąd: z W.S.I pod Krakowem
Model: Honda Civic EP4
Silnik: diesel
Rocznik: 2003
Postów: 7
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

poproszono mnie abym się wstawił za Fiestami..więc sie wstawiam ..i tez Prosze..mk5 to mk5 a nie 4.


p.s nie wiem o co chodzi ..co złego to nie ja.
Maloopalony jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 23:13   #27
jacio
ford::average
 
Avatar jacio
 
Zarejestrowany: 09-10-2008
Skąd: EL/EKU
Model: Było MONDEO KOMBI, obecnie Renault Scenic II (już drugi :-) )
Silnik: 2.0
Rocznik: 2003
Postów: 93
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

hmmm skoro użytkownicy proszą o rozpatrzenie swojej prośby to może jednak ułatwiło by im to życie forumowe.
__________________
MOJE MONDEO TUTAJ
jacio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 23:14   #28
Agnesqa
M.O.D.
 
Avatar Agnesqa
 
Zarejestrowany: 29-06-2009
Skąd: Żywiec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 145
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

qrcze na CB terror, że niebiescy maja sie 3mac razem...

no to franek w kupie siła !! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

jesteśmy z Toba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. no i przyłaczam sie do prośby o nie wiem co ... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Agnesqa jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 23:25   #29
darnel
ford::expert
 
Avatar darnel
 
Zarejestrowany: 05-03-2007
Skąd: Zabrze
Model: mondeo mk3
Silnik: 2,2 Tdci 185 KM 440 Nm
Rocznik: XXI
Postów: 3,197
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

Przyłączam się do prośby o nie mieszanie w prefiksach w dziale fiesta... skoro niebiescy... wiadomo co Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
zostań bliźniakiem genetycznym -> Zachęcam.
Jest mondeo i kilka innych fordów
darnel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 06:23   #30
aras77
ford::average
 
Avatar aras77
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Skoki
Model: Mondeo Ghia/Fiesta Ghia
Silnik: 2.0/1.4
Rocznik: 2001/2002
Postów: 146
Domyślnie Odp: Dział Fiesty

Cytat:
Napisał Skolmi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jako że przez 6 lat jeździłem Mk6 (wg. starej klasyfikacji), to też bym wolał stary podział.
Jeden już "nasz" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może reszta przychyli się to naszej prośby... A że jest nas coraz więcej...

Cytat:
Napisał franczesko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



Poza tym skoro coś jest reguła panująca ogólnie staje się normą, wiec wydaje mi sie ze to my jesteśmy w błędzie z tymi prefiksami.
Dokładnie tak jak piszesz.


A może pod naszą petycją musi znaleźć się x podpisów? Mówcie ile - zbierzemy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez aras77 ; 15-04-2010 o 18:27
aras77 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:08.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.