Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-04-2021, 15:21   #21
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Cytat:
Napisał msowi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeszcze jedno co do oświetlenia bagażnika. Oryginalne oświetlenie mało co oświetla w bagażnikuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Polecam dołożenie jeszcze jednej lampki. Użyłem oryginalnej, którą podłączyłem pod fabryczną.

Zdjęcia poniżej

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Hej.
1. Wiesz może jak wyciągnąć tą lampkę w bagażniku? Chciałem druga zamówić i też dołożyć. Masz nr katalogowy tej lampki?
2. Chciałbym też dołożyć dodatkowe oświetlenie w schowku, bo też ciemno tam Wiesz może jaki nr mają te lampki albo gdzie zamówić?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2021, 16:46   #22
msowi
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 06-12-2011
Skąd: Gorzów Wlkp.
Model: Mondeo MKV
Silnik: 2,0 TDCI 180KM
Rocznik: 2015
Postów: 58
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Numeru katalogowego nie mam.
Aby wyjąć lampkę trzeba z jednej strony wcisnąć zatrzask.
Lampkę w schowku też dokładałem. Nie mam jednak numeru katalogowego. Proponuję poszukać na portalach z częściami używanymi. Można też zapytać w serwisie😀
__________________
Moje modyfikacje - TSR, AHB, Driver Assist, Lane Assist, czujnik poziomu płynu spryskiwaczy, lusterka składane kamera cofania, fotel el z pam., alarm, Sync3, radio DAB, 180KM, otwieranie klapy gestem
msowi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-04-2021, 16:54   #23
tocamartin
ford::average
 
Avatar tocamartin
 
Imię: marcin
Zarejestrowany: 26-12-2012
Skąd: BOR
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0
Rocznik: 12.2018
Postów: 192
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Ta lampka w bagażniku jest w takiej wnęce, nie idzie jej podważyć. Normalnie tak jak oświetlenie rejestracji czy w schowku, można podważyć z jednej strony. Nie chce jej na siłę wyrwać i od razu dwóch zamawiać .
A właśnie a propo oświetlenia schowka. Gasną ci lampki po zamknięciu schowka? U mnie się palą cały czas. A powiedz jakie lampki zastosowałes do schowka?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
tocamartin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 29-08-2021, 21:29   #24
tedsz2
ford::amateur
 
Avatar tedsz2
 
Imię: Tadek
Zarejestrowany: 04-06-2012
Skąd: Bydgoszcz
Model: Mondeo mk5
Silnik: 2.0 150 km
Rocznik: 2017
Postów: 1
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Witam.
Chciałbym się dołączyć do postu bo mam podobny problem.
Mam mondziaka mk5 w sumie od niedawna. Jest jeden problem z którym sobie nie mogę poradzić.* Przeszukałem wszelkie opcje forscanem i nie wiem czy to jest coś z ustawieniami bo po włączeniu oświetlenia kabinowego jak jest zapłon wyłączony otwieram drzwi lampki zapalają się normalnie tył i przód. Normalnie gasną po ustalonym czasie. Problem polega na tym że jak tylko włączę zapłon to lampki się zapalają już nie gasną aż do wyłączenia zapłonu czyli nawet w czasie jazdy.* Nie wiem co z tym zrobić moja wiedza się na tym skończyła. Może ktoś miał coś podobnego. Pozdrowionka Tadeusz.

Ostatnio edytowane przez tedsz2 ; 29-08-2021 o 21:41
tedsz2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-08-2021, 18:36   #25
MPear
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-08-2021
Model: Mondeo
Silnik: 2.0
Rocznik: 2014
Postów: 9
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Witam. Ja z kolei z takim pytaniem czy któryś z kolegów spotkał się z brakiem podświetlenia przycisków na kierownicy i włącznika świateł? Ich funkcje działają ale nie ma podświetlenia. Nie wiadomo co się dusi wieczorem. Z góry dziękuje za odpowiedz i pozdro


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
MPear jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-12-2021, 17:34   #26
Donser_
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 25-07-2021
Skąd: LBN
Model: Mondeo Mk5
Silnik: 2.0 Tdci
Rocznik: 2016
Postów: 6
Domyślnie Odp: Oświetlenie wnętrza

Trochę rozgrzebie temat. Ktoś poruszył temat świecącej lampki w bagażniku po otwarciu drzwi. Mam Mondeo Liftback 2016 i dziś zauważyłem ciekawą rzecz, mianowicie lampka w bagażniku sobie świeci cały czas dopóki nie zarygluje auta. Drzwi są zamknięte, oświetlenie wnętrza na off. Oświećcie mnie, czy ona gaśnie po jakimś czasie jeśli nie zarygluje auta czy będzie świeciła do rozładowania aku? Myślałem że jest jakiś czujnik czy zapadka przy zamku która odłącza prąd po zamknięciu klapy bagażnika.
Donser_ jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:42.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.