Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-05-2008, 13:00   #21
king
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: śląsk
Model: Galaxy
Silnik: 2,0 115KM benzyna+gaz
Rocznik: 1996
Postów: 40
Domyślnie Re: sygnalizacja otwarcia drzwi z pilota na podczerwień, 1996r

Cytat:
Napisał subratri
tak ale kolega wyzej napisal ze ma przewody osobny do prawego i osobny do lewego wiec sadze ze to nie przechodzi przez instalacje awaryjnych, a moje watpliwosci co do zasilania wziely sie przede wszystkim z tad, ze dzwignia kierunkow steruje rowniez swiatlami postojowymi (pozycyjnymi)
te przewody są zintegrowane z awaryjnymi bo gdy załączyłem awaryjne to na jednym przewodzie pojawia się napięcie i na drugim tak samo (oczywiście impulsy)

king jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2008, 13:06   #22
king
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 16-03-2008
Skąd: śląsk
Model: Galaxy
Silnik: 2,0 115KM benzyna+gaz
Rocznik: 1996
Postów: 40
Domyślnie Re: sygnalizacja otwarcia drzwi z pilota na podczerwień, 1996r

Cytat:
Napisał poll
Oki King ale tak jak piszesz przewód (1) kolor zielono-żółty podaje przy zamykaniu "+" na dwie sekundy się zapala i mruga trzy razy podłączycz przekaźnik to nadal nie ma domykania przecież weźmiesz tylko impuls (to takie wrażliwe ustrojstwo?) już kiedyś pytałem o sygnalizcję alarmu prucz diody to troszkę liche dziś sobie posiedzę to zobaczę co tu zrobić a lepiej wymyśleć ? Wezmę sobie twoje opisy to troszkę będzie lżej .
gdy miałem podpiętą kontrolkę to niestety nie działało domykanie - jak to kolega nazywa fachowo - ryglowanie ( w mondeo kolega sam steruje ryglowaniem przez przytrzymanie na pilocie, ja w swoim Galaxy nie mam na to wpływu, rygluje sie od razu)

dlatego to nie wychodzi...podpięcie sygnalizacji.
king jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 04-05-2008, 13:09   #23
subratri
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 31-07-2007
Skąd: Częstochowa - Genewa (3-miasto czasami)
Model: Galaxy Ghia
Silnik: 2,8
Rocznik: '97
Postów: 3,551
Domyślnie Re: sygnalizacja otwarcia drzwi z pilota na podczerwień, 1996r

nie pamietam dokladnie jak ale wedlog instrukcji operator kluczyka ma wplyw na podwojne ryglowanie drzwi. jest to konieczne ze wzgledow bezpieczenstwa. normalnie zamyka sie drzwi bez ryglowania, a gdy sie chce zaryglowac, to nalezy magicznie operowac kluczykiem. jak operowac jest w instrukcji.
subratri jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 06:07.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.