Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-12-2016, 19:44   #21
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] to czemu w pierwszym poście nie napisałeś , że jesteś po trzeciej wymianie tylko bawisz się w ciuciubabkę ? Pisałeś w pierwszym poście , że dostałeś takie opony i nie wiesz co robić ? Po kilku radach piszesz ::::::Zareklamowałem i mają zostać wymienione ale sprzedawca twierdzi, że wszystkie opony takie są. :::::: , a dalej , że jesteś jednak po drugiej wymianie i co dalej robić. Nagle piszesz , że trzeci raz dostałeś ...... No w 3 czasach żyjesz jednocześnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak mogłeś w czwartek i piątek mieć dostawę opon zamówionych na internecie? To wysłali w ciemno ? Bo kurier w jeden dzień czyli czwartek , nie zawiezie opon i nowych nie przywiezie. Chyba , że jak mikołaj na saniach. Albo firma skąd zamawiałeś jest w twojej miejscowości co wydawałoby się śmiesznym, aby kupować z internetu.
Zero spójności . A i czemu ukrywasz miejsce skąd kupowałeś ? Może nic nie pisz tak w ogóle? Bez sensu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W ogóle jakbym bajkę czytał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 09-12-2016 o 19:48
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 20:16   #22
marro
ford::beginner
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 25-06-2010
Skąd: kraków
Model: focus mk2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 23
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

To prawda, trochę namieszałem.
Też dziwi mnie ta sprawność dostaw.
Panowie, proszę, nie prowadźcie śledztwa. Nie chodzi o drążenie "tematu czasu"...
Jak ocenić jakość nowej opony nie mając sprzętu. Dodam jeszcze; gołej opony, nie założonej na felgę. Oczywiście patrzymy, czy nie ma dziur, wybraków w bieżniku... Ale co poza tym? Czy oceniać kształt czy mówić; się nadmucha to się ułoży. O to pytam. Pozdrawiam detektywów czasuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
marro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 20:23   #23
juri2069
ford::expert
 
Imię: wojciech
Zarejestrowany: 08-03-2013
Skąd: Krosno , Nisko
Model: Smax
Silnik: 2.0 TDCI / 140 KM
Rocznik: 2014
Postów: 2,931
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Po pierwsze wzrokiem , a po drugie na feldze. No bo jak inaczej ? Do tego można sprawdzić czy data produkcji na oponie zgadza się z obiecankami na internecie.
Sam sobie odpowiedziałeś
Cytat:
Napisał marro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście patrzymy, czy nie ma dziur, wybraków w bieżniku...
Sory , ale to Tak jakbyś pytał " jak sprawdzić czy kolor biały jest biały ? """ Bo juz patrzyłem oczyma i jest biały , ale jakie są inne sposoby?

Ostatnio edytowane przez juri2069 ; 09-12-2016 o 20:27
juri2069 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 20:39   #24
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Cytat:
Napisał marro Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy mówić; się nadmucha to się ułoży.
I tak by zapewne było.
Co innego gdyby np. stopka opony była załamana...
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 21:13   #25
monetix
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-05-2015
Skąd: KRAKÓW
Model: FOCUS MK2
Silnik: 1,6
Rocznik: 2006
Postów: 33
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Dunlopy widoczne tak mają Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Też zauważyłem przy kupnie auta podobne nierówności na boku (napompowanych) letnich opon ale z wyważeniem jak i z zachowaniem ich na trasie nie było żadnych problemów.
Opony kupione przez Niemca, jeżdżone przez Niemca, rocznik 2011 i jeszcze tego roku dały radę.
Następnym razem Polak nie kupi już Dunlopów - kupi Dębicę albo Kormorany Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
monetix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 21:37   #26
marro
ford::beginner
 
Imię: marek
Zarejestrowany: 25-06-2010
Skąd: kraków
Model: focus mk2
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2007
Postów: 23
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Ja nic nie mam do Dunlopów, bo nie sądzę, że cała ich produkcja tak wygląda jak na fotkach z pierwszego postu. Czy komuś z was trafiły się takie dostawy, czy tylko ja jestem takim farciarzem? 3 razy po cztery! Konsekwencja sklepu zadziwiająca. Moim zdaniem to efekt końca roku i czyszczenia magazynów.Moja dedukcja; w magazynie albo transporcie spinają ze sobą kilka, kilkanaście opon - jedna obok drugiej - pasami. Jak dropsy lub vitaminaC musującaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. I te zewnętrzne opony dostają takich odkształceń. Być może są to opony "dyżurne" i wielokrotnie są w ten sposób wykorzystywane. Może jakiś magazynier się wypowie...
Jeśli by tak było, to sprzedawanie takich opon, jako nowych, to jest"gięcie pały"... i oponGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg opony -2 dostawa 006.jpg (84.1 KB, 58 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg opony -2 dostawa 007.jpg (89.0 KB, 59 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez marro ; 09-12-2016 o 21:47
marro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-12-2016, 21:45   #27
radekrogo
ford::advanced
 
Avatar radekrogo
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 26-05-2008
Skąd: Elblag
Model: Mk4 SW Titanium Lunar Sky / Mk3 Ghia 130 Tdci 2004
Silnik: 2.0 Tdci 140 DFP/130 Tdci
Rocznik: 2011/2004
Postów: 446
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

To jest ewidentny dowód złego składowania. Nowe się w pionie a na feldze w poziomie i tyle w temacie. A jak chcecie to możecie zawsze PiS za to obwinić hyhy. Nawali w kontener ile idzie i tobie te z dna się dostały. A sit kupił bo tanio jako odpad i teraz masz to co kopiłeś.

Ostatnio edytowane przez radekrogo ; 09-12-2016 o 21:48
radekrogo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2016, 07:49   #28
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Niestety zmartwię Was bo bardzo często na oponach zamontowanych już w samochodzie po czasie wychodzą na boku takie nierówności właśnie. Produkcja opony robiona jest na zakładkę i dlatego powstają tzw. wklęśnięcia ,przez niektórych mylone z wybrzuszeniami.
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2016, 07:56   #29
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Cytat:
Napisał radekrogo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jest ewidentny dowód złego składowania. Nowe się w pionie a na feldze w poziomie i tyle w temacie.
W temacie to może, a i tak w każdej hurtowni opony są składowane tak:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Więc zawsze warto kupować jak najświeższe.
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-12-2016, 10:07   #30
lostdesper
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 15-07-2015
Skąd: Borne
Model: Focus MK2 FL, Mondeo MK5 FL
Silnik: 2.0 TDCI 136KM
Rocznik: 2008, 2020
Postów: 93
Domyślnie Odp: wadliwe nowe opony z internetu

Co to za sklep, bo te Dunlopy chcę kupować na wiosnę, żebym się tam nie wbił przypadkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
lostdesper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.