Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-12-2010, 14:50   #21
darmodziej
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: Krosno
Model: Ford Escape/Fusion
Silnik: 3000 benzyna + Stag Qmax / 1.4 benzyna
Rocznik: 2003/2005
Postów: 6,100
Domyślnie Odp: o czym świadczy chlapanie oleju spod korka wlewu

Cytat:
Napisał Emmm Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledzy,odpowiem krótko: albo rozmawiamy o samochodach, albo o maluchach Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Też sobie przykład motoryzacji znaleźliście, hehe, poproszę o inne, może z tych cieczą chłodzonych Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Pozdrawiam
Mówisz i masz, Cinquecento 700. A może powiesz, że takie auta nigdy nie istniały?

darmodziej jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-12-2010, 16:11   #22
Emmm
ford::expert
 
Avatar Emmm
 
Zarejestrowany: 23-03-2007
Model: mondeo mk II kombi
Silnik: 1.8 td endura de
Rocznik: 1997 grudzień
Postów: 2,643
Domyślnie Odp: o czym świadczy chlapanie oleju spod korka wlewu

Hehe, Darmodziej masz rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., przyznam, że waląłem, ale później to już była czysta podpucha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. myślałem, że rozpęta się prawdziwa burza mózgów, a tu nic Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . Wniosek tylko jeden, ale prwdziwy: "chlapać nie powinno". Darmodziejowi zwracam honor Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam
__________________
Emmm
Emmm jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2010, 12:08   #23
rustin
ford::expert
 
Avatar rustin
 
Zarejestrowany: 21-11-2007
Skąd: Lubelskie
Model: Fiat Linea
Silnik: 1,3 Mjet
Rocznik: 2007
Postów: 2,002
Domyślnie Odp: o czym świadczy chlapanie oleju spod korka wlewu

małe drobinki oleju jak będą wyskakiwać to normalne ważne żeby nie dymiło z korka.Przecież w duratecu są wałki na wierzchu
__________________
Był Fiat 126p, Fiat Uno, Vw Jetta , Mondeo MK1
Jest Mondeo Hatchback MK3 Ghia 2002r 2.0 PB+LPG Black Panther
rustin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-12-2010, 18:07   #24
Ar2rB
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-12-2009
Skąd: Lublin
Model: MK3 kombi
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2003 FL
Postów: 281
Domyślnie Odp: o czym świadczy chlapanie oleju spod korka wlewu

z tym dymieniem to tez roznie bywa - widziałem na własne oczy kilka mondeo mk3 (może z 8, TDDi i TDCi) i w KAŻDYM, podkreslam, w każdym, lekko kopciło z pod korka :-). Ten typ tak ma. A od marki/typu oleju zależy jak intensywnie wydostają się te opary.

EDIT - dopiero zauwazyłem, że to chodzi o benzynę :-). Tutaj to nei wiem czy powinno coś się z pod korka wydobywac ale raczej nie ;-).
Ar2rB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.