Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-09-2013, 11:26   #21
neuville
ford::beginner
 
Avatar neuville
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 02-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 2.3
Rocznik: 2001
Postów: 10
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

Na spota się wybieram żeby się pochwalić nowym nabytkiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Profil uaktualniony Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

__________________
Colin says: "If in doubt flat out!"
neuville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2013, 13:26   #22
MAX2008
ford::average
 
Avatar MAX2008
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-08-2013
Skąd: Rawa Maz
Model: VW SHARAN S_MAX
Silnik: 1.9 TDI 2,0 TDCI
Rocznik: 2002, 2009
Postów: 61
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

A tylko Galaxy w benzynie Cię interesuje bo ja będę swojego Sharana sprzedawał jak zakończę proces rejestracji S-maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale jest 1.9 TDI i jestem jego właścicielem tu w kraju od 4 lat tylko że do tych 15 to jeszcze minimum 3,5 byś musiał dołożyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MAX2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2013, 15:12   #23
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

Cytat:
Napisał MAX2008 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jak zakończę proces rejestracji S-maxa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.:
Pochwal się co kupiłeś i za ile???
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-09-2013, 19:51   #24
MAX2008
ford::average
 
Avatar MAX2008
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 09-08-2013
Skąd: Rawa Maz
Model: VW SHARAN S_MAX
Silnik: 1.9 TDI 2,0 TDCI
Rocznik: 2002, 2009
Postów: 61
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

czarny jak noc w metaliku 2007 za 32tys przeglądnięty z każdej strony i na kanale w serwisie forda też Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w środku skóra i alcantara, podgrzewane fotele sprzęt DENSO ale bez conversa wersja TITANIUM sprzedający przed przyjazdem powiedział że jak przyjadę i go nie kupię bo coś znajdziemy to zwraca koszty podróży X2 jest tak pewny auta. Cena wiem że w miarę okazyjna ale on to dostał w ramach rozliczenia a ma hurtownie tkanin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
MAX2008 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2013, 20:51   #25
Grzes3107
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

A co sądzicie o renault espace?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2013, 22:12   #26
neuville
ford::beginner
 
Avatar neuville
 
Imię: Mario
Zarejestrowany: 02-09-2013
Skąd: Poznań
Model: Galaxy Mk2
Silnik: 2.3
Rocznik: 2001
Postów: 10
Domyślnie Odp: Galaxy MK2 prośba o opinie

W zadanym budżecie będzie Ci trudniej trafić zadbany egzemplarz Espace IV niż Galaxy Mk2. Możesz próbować z Espace III.
Z mojego rozpoznania - bo sam wybierałem między Galaxy i Espace wynika, że Espace IV jest wygodniejszy, zazwyczaj lepiej wyposażony i często nowszy (E IV zaczyna się od 2003). Nie rdzewieje bo poszycie jest z aluminium i tworzywa sztucznego. Z silnikami benzynowymi 2.0 i 2.0 T to wybór warty rozważenia. Z drugiej strony potencjalne ryzyko niespodziewanej awarii jest zdecydowanie większe niż w Galaxy. Wynika to z faktu, że jest tam więcej elektroniki i samochód jest bardziej zaawansowany technicznie. Do tego ma kilka wynalazków, które zwyczajnie lubią się psuć, np. alternator chłodzony wodą lub elektroniczna deska rozdzielcza (zestaw wskaźników). Jak ognia należy się wystrzegać diesli 1.9, 2.2 i 3.0. Każdy ma poważne problemy z trwałością. Co do E III to jest uważany za dość bezawaryjny, bo prostszy w konstrukcji i do tego większy od Galaxy w środku. Silniki benzynowe 2. 8V i 16 V to dobry wybór. Ogranicza cię rocznik do 2002. Środkowy tylny fotel dostępny tylko z pasem biodrowym co w moich oczach skreśliło ten samochód na starcie.
Ja szukałem E IV przez dwa miesiące i się poddałem. Kupiłem Galaxy. Postawiłem na prostotę konstrukcji i relatywnie mniejsze szanse na niespodziewaną awarię.
__________________
Colin says: "If in doubt flat out!"
neuville jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:03.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.