Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Kupujemy auto
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 30-06-2017, 07:16   #21
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Cytat:
Napisał Arkadiusff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Znalazłem coś chyba całkiej fajnego
- Hatchback 1.6 benzyna 115KM, 2005rok i 200k przebiegu, wersja Ghia.15k zł.
wrzuć link do ogłoszenia oraz VIN

Cytat:
Napisał Arkadiusff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Generalnie na codzień raczej jeździć nie będę, bo po Wawie taniej i szybciej wychodzi komunikacja miejska, chyba że jakieś zakupy, do rodzinki i kilka razy do roku trasa ok.350km w jedną strone. Cena do 15k.
w twoim przypadku i diesel by się nadał. Focus fajne, zgrabne auto, na trasie też sobie poradzi.
Cytat:
Napisał Arkadiusff Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chodził mi po głowie Leon zawodowiec,
to dobrze, że bardziej za Focusem jesteś, bo niektóre silniki VAGa potrafią kosztować "worek pieniędzy i 5 kilo nerwów"

bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2017, 14:28   #22
lukaszooo
ford::expert
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-06-2015
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Model: KUGA
Silnik: 1.5 eb
Rocznik: 2020
Postów: 2,457
Domyślnie Odp: Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Nie zgodzę się, topowe silniki vaga są pancerne a na nowoczesne TSI narzekają tylko ci którzy nigdy nie mieli takiego silnika choć wytrzymałością nie dorównuje kultowemu 1.8T.
Mam golfa 7 1.2tsi i jest to naprawdę fajne połączenie.
lukaszooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2017, 07:26   #23
tbankows@wp.pl
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 11-07-2017
Skąd: Warszawa
Model: Ford Focus
Silnik: Diesel 1.6
Rocznik: 2013
Postów: 1
Domyślnie Odp: Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Cytat:
Napisał Lukasz2525 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bardziej chodzi o dystans na jakim jeździsz jednorazowo niż miesięczny przebieg. Jedziesz na raz 20 km czy 5 ?

Nie ekologiczny, tylko ekonomiczny* jeżeli chodzi o spalanie.

Bump: Znajdziesz sensownego polifta, ale w słabym wyposażeniu. Jakby co ja mam zamiar rozstawać się ze swoim, ale raczej dopiero na wiosnę/lato przyszłego roku, zimę chciałem jeszcze przejeździć. Z tymże za nieco większą kwotę, bo jest bardzo ładny, prawie max wyposażony i ma włożone sporo pieniędzy, a mam zamiar jeszcze coś porobić przed zimą.
Dzień dobry,
Łukasz przeczytałem Twój post i sie mocna zastanawiam.
MK2 powyżej 20 tys. PLN? z Którego roku? Ja swój z 2010 z silnikie 1.8 TDCI próbuję sprzedać za 14 tyści i nie ma chętnych. Zastanawiam się co można wkładać do focusa? Mam wersję gold z manualną klimą. Focusami się przemieszczam od 10 lat. Było coś koło 6 focusów. Średnio 1,5 roku jazdy i nic sie nim nie działo.
Tomasz
tbankows@wp.pl jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2017, 08:03   #24
c-matix
ford::professional
 
Avatar c-matix
 
Zarejestrowany: 21-09-2009
Skąd: Krak
Model: Focus C-Max , Fusion
Silnik: 2.0 16v 145KM , 1.6 Tdci 90KM
Rocznik: 2006 Silver Polar, 2006 Jeans Metalik
Postów: 1,790
Domyślnie Odp: Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Cytat:
Napisał [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzień dobry,
MK2 powyżej 20 tys. PLN? z Którego roku? Ja swój z 2010 z silnikie 1.8 TDCI próbuję sprzedać za 14 tyści i nie ma chętnych.
2010r i 14tys nikt nie chce dać to raczej żle on wygląda.
c-matix jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-07-2017, 08:10   #25
bolek-tarnow
ford::expert
 
Zarejestrowany: 07-10-2007
Skąd: Kraków
Model: VW Passat
Silnik: 2.0 170KM
Rocznik: 2008
Postów: 2,776
Domyślnie Odp: Chce Kupić Forda Focusa MK2 - porady

Cytat:
Napisał lukaszooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
na nowoczesne TSI narzekają tylko ci którzy nigdy nie mieli takiego silnika
miałem styczność już z kilkoma silnikami TSI wiec wiem co mówię - 1.4, 1.8 i 2.0 pierścienie tłokowe, rozrządy, wypalenie tłoka lub też wypalenie zaworu.
bolek-tarnow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:06.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.