Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-04-2010, 16:54   #21
DjWafel
ford::average
 
Avatar DjWafel
 
Zarejestrowany: 20-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: Honda Civic
Silnik: 1.4IS
Rocznik: 1996
Postów: 75
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał Assan Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tym że jazda po pijaku jest przestępstwem,w takim wypadku auto jest narzędziem przestępstwa a co za tym idzie może zostać zatrzymane sprawcy.Nikt nikogo nie wsadza do auta na siłę,sam wsiada i świadomie dopuszcza się złamania prawa.
Święta racja
Z autami znajomych i firmowymi było by tak, że sprawcy by zabrali jego prywatne auto mimo, że nim nie kierował. A jak by nie miał auta to zakaz do końca życia na kupowanie pojazdu włącznie z prowadzeniem.

__________________
"Żeby być dobrym DJ-em , trzeba być dobrym człowiekiem"
DjWafel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2010, 21:27   #22
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał DjWafel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Święta racja
Z autami znajomych i firmowymi było by tak, że sprawcy by zabrali jego prywatne auto mimo, że nim nie kierował. A jak by nie miał auta to zakaz do końca życia na kupowanie pojazdu włącznie z prowadzeniem.
To czyli gdyby szef firmy jechal po pijaku to zabieraja auta calej firmie bo to wkoncu jego??

wkoncu jak piszesz ze swieta racja "przestępstwem,w takim wypadku auto jest narzędziem"
to jak Ty zabijesz nozem sasiada to maja Ci zabrac i Twojej rodzinie wszystkie noze kuchenne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

panowie zastanowcie sie troche bo to dosyc o paranoje zakrawa.

Sciaganie piratow tez jest przestepstwem , wiec juz widze jak by wam zabrali komputer laptopy wszysko co z IT zwiazanego , nawet drukarke to byscie to popierali?


Wiec jak gosc jedzie pijany ursusem sasiada to narzedziem jest ten ursus a nie jego prywatne auto , wiec takie tlumaczenie z tym narzedziem to albo narzedzie albo nic.


Zreszta na takie debilne przepisy juz mam rozwiazanie , kazdy by rejestrowal auto z wspolwascicielem i wtedy by mogli w dupcie cmoknac go.


A juz nie chce zaczynac tematu zabierania auta za przekroczenie predkosci.

Bo jazda po pijaku ok zla , ale predkosc nagminnie i notoryczne przekraczanie??

Jeden wypije 5 piw przejedzie 4 ulicy i wysiadzie nic sie nie stalo , drugo sie rozpedzi do 150 w miescie wpadnie w przystanek zabije 6 osob.


Tak jak ktos wczesniej napisal jest nagonka medialna dlatego takie pomysly itp itd
Wczesniej byla nagonka na predkosc , te same pomysly padaly.

Sie zaloze djwafel ze po pijaku nie jezdzisz ja tez nie dlatego krzyczysz o takich rzeczach.
Ale tak uczciwie napisz czy gdybym zalozyl temat zabieranie prawka i auta za 2 krotne przekroczenie predkosci tez pisalbys swieta racja?? dobry pomysl??
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 09:01   #23
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Dla mnie jazda po pijaku jest najwieksza glupota jaka moze zrobic czlowiek. jestem abstynentem nie lubie alkochole ale nie ukrywam ze czasem jak jest jakas wieksza okazja to sie napije i zauwazylem ze czlowiek ma cos takiego ze jak jest podpity to chetnij chce wsiasc za kolko i wtedy zalezy od psychiki. ja wiem to sam po sobie i dla tego jezeli wiem ze bede pil albo gdy jestem autkiem i wypije piwo to oddaje kluczyki zaufanej osobie ktrora wiem ze nie pozwoli mi jechac. Jezeli chodzi o jakies zabezpieczenia na pijanych kierowcow to poki narod sie nie zmieni to nadal beda pijani za kierownica i tak naprawde nic tego nie zmieni
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 10:06   #24
Hetfield
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał pablopikotto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... jestem abstynentem nie lubie alkochole ale nie ukrywam ze czasem jak jest jakas wieksza okazja to sie napije i zauwazylem ze czlowiek ma cos takiego ze jak jest podpity to chetnij chce wsiasc za kolko i wtedy zalezy od psychiki.....i
To znaczy jesteś abstynentem czy czasami nie jesteśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.pozdro.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 16:52   #25
DjWafel
ford::average
 
Avatar DjWafel
 
Zarejestrowany: 20-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: Honda Civic
Silnik: 1.4IS
Rocznik: 1996
Postów: 75
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Na różne odosobnione przypadki były by odpowiednie paragrafy...
Nikogo nie zabiję nożem kuchennym my tutaj dyskutujemy o pijanych kierowcach a nie o zabijaniu ludzi nożem kuchennym.
Oczywiście nic też nie pisałem o prędkości. Masz czym rozwijać większą prędkość śmigaj ale tam gdzie warunki na to pozwalają.
Cytat:
Napisał tomiscorpio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To czyli gdyby szef firmy jechal po pijaku to zabieraja auta calej firmie bo to wkoncu jego??

wkoncu jak piszesz ze swieta racja "przestępstwem,w takim wypadku auto jest narzędziem"
to jak Ty zabijesz nozem sasiada to maja Ci zabrac i Twojej rodzinie wszystkie noze kuchenne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

panowie zastanowcie sie troche bo to dosyc o paranoje zakrawa.

Sciaganie piratow tez jest przestepstwem , wiec juz widze jak by wam zabrali komputer laptopy wszysko co z IT zwiazanego , nawet drukarke to byscie to popierali?


Wiec jak gosc jedzie pijany ursusem sasiada to narzedziem jest ten ursus a nie jego prywatne auto , wiec takie tlumaczenie z tym narzedziem to albo narzedzie albo nic.


Zreszta na takie debilne przepisy juz mam rozwiazanie , kazdy by rejestrowal auto z wspolwascicielem i wtedy by mogli w dupcie cmoknac go.


A juz nie chce zaczynac tematu zabierania auta za przekroczenie predkosci.

Bo jazda po pijaku ok zla , ale predkosc nagminnie i notoryczne przekraczanie??

Jeden wypije 5 piw przejedzie 4 ulicy i wysiadzie nic sie nie stalo , drugo sie rozpedzi do 150 w miescie wpadnie w przystanek zabije 6 osob.


Tak jak ktos wczesniej napisal jest nagonka medialna dlatego takie pomysly itp itd
Wczesniej byla nagonka na predkosc , te same pomysly padaly.

Sie zaloze djwafel ze po pijaku nie jezdzisz ja tez nie dlatego krzyczysz o takich rzeczach.
Ale tak uczciwie napisz czy gdybym zalozyl temat zabieranie prawka i auta za 2 krotne przekroczenie predkosci tez pisalbys swieta racja?? dobry pomysl??
__________________
"Żeby być dobrym DJ-em , trzeba być dobrym człowiekiem"
DjWafel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 18:28   #26
TuneFORCE
ford::professional
 
Avatar TuneFORCE
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 25-09-2009
Skąd: Wałbrzych/Poznań/Trójmiasto
Model: Focus RS
Silnik: 2.3EB
Rocznik: 2017
Postów: 1,350
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Widzę że niektórzy naprawdę się zapędzili Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
TuneFORCE jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2010, 20:35   #27
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

rozumiem ze przenosie nie sa rozumiane w tym kraju no niestety....

Wlasnie zadne paragrafy bo bylby jeden debilny ktory jednego nie zrobi nic a drugiemu zabierze wszystko.

Nic nie pisales , ale to jest tak samo zabronione jak jazda po pijaku . Wiec czemu za to nie zabierac auta???
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 07:20   #28
pablopikotto
ford::average
 
Zarejestrowany: 04-12-2009
Skąd: gdynia
Model: sierra
Silnik: 1.8 td
Rocznik: 92
Postów: 63
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał Hetfield Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To znaczy jesteś abstynentem czy czasami nie jesteśGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.pozdro.
ciezko mnie namowic do picia alkocholu ale raz na jakis czas zdazy sie okazja i picie u mnie wyglada w taki sposob ze 1-2 piwa i po wszystkim
pablopikotto jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 09:47   #29
Magik123
FORD|ZAWODOWIEC
 
Zarejestrowany: 01-10-2007
Model: Volvo
Silnik: spalinowy
Rocznik: nie młody
Postów: 5,297
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał DjWafel Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pomysł 6 to tak, że na witrynie restauracji widnieje nr. tel na który trzeba dzwonić podjeżdżają panowie na skuterkach, które można złożyć w 5 i schować w bagażniku. Teraz jeszcze się zapytacie jak ktoś ma smarta, albo coś podobnego to pracownik firmy zostawia na miejscu swój skuter bądź telefonuje po innego pracownika aby przyjechał po jego skuter.

To jakies zarty?? Moze lepszy bedzie Inspektor Gadzet, sklonować go milion razy i rozrzucić po kraju. Nie potrzebny mu skuter bo ma smigło w kapeluszuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do pijaków, to poki bedzie alkohol beda pijani kierowcy, i nic ani nikt tego nie zmieni, chyba ze Chuck Norris zacznie byc straznikiem Polski....

Ostatnio edytowane przez Magik123 ; 18-04-2010 o 10:02
Magik123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2010, 13:53   #30
DjWafel
ford::average
 
Avatar DjWafel
 
Zarejestrowany: 20-12-2009
Skąd: Szczecin
Model: Honda Civic
Silnik: 1.4IS
Rocznik: 1996
Postów: 75
Domyślnie Odp: Co zrobić aby zlikwidować pijanych kierowców z dróg?

Cytat:
Napisał Magik123 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To jakies zarty?? Moze lepszy bedzie Inspektor Gadzet, sklonować go milion razy i rozrzucić po kraju. Nie potrzebny mu skuter bo ma smigło w kapeluszuGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Co do pijaków, to poki bedzie alkohol beda pijani kierowcy, i nic ani nikt tego nie zmieni, chyba ze Chuck Norris zacznie byc straznikiem Polski....
Magik123 chyba nie wiesz, że jakimś kraju UE dokładnie nie pamiętam w jakim istnieje taka metoda zwalczania pijanych kierowców.
Jakieś pół roku temu widziałem to TV.
__________________
"Żeby być dobrym DJ-em , trzeba być dobrym człowiekiem"
DjWafel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.