Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 25-07-2011, 22:30   #21
Atlis
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

i narazie inny nie bedzie. c-max tak ma. jezeli cie to ucieszy, to na svk i cze ma ffiii nawet w titanium oba ekrany monochromatyczne...

  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-08-2011, 05:45   #22
azooo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-04-2011
Skąd: Inowrocław
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 EcoBoost 150HP
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Coś nowego w temacie ? Mój planowany termin odbioru minął 2 dni temu i nadal cisza...
De-Zet Twój jest już w Polsce ?
azooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2011, 14:35   #23
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Cytat:
Napisał azooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
De-Zet Twój jest już w Polsce ?
Właśnie dzisiaj przerywając w połowie urlop wróciłem zza granicy aby załatwić kwestię odbioru mojego C-Maxa. Jak tylko przekroczyłem granicę Polski skontaktowałem się z salonem i doznałem kolejnego już wq...
Według poprzednich ustaleń samochód miał być już w kraju 01. lipca, na odbiór umówiony byłem 10 lipca. W przypadku jakiejkolwiek zmiany terminu dealer miał mnie powiadomić telefonicznie, lub skąpiąc kasy na rozmowę wysłać chociaż SMS-a. I co? I nic! Wracam do kraju tydzień wcześniej, choć mógłbym jeszcze tydzień być za granicą w tzw. pięknych okolicznościach przyrody, a tak zostanie mi tydzień wq... się siedząc przed telewizorem. A właśnie ten tydzień miałem poświęcić na załatwienie spraw z bankiem i rejestrację pojazdu. Nie wiem czy mój szef zechce mi dać jeszcze jakieś wolne w sezonie urlopowym, wszak inni pracownicy też chcą mieć urlop, a pracować ktoś musi. Uffff...
Łaskawa pani z salonu wyznała, że samochód będzie w kraju dopiero 14 sierpnia, i że opóźniło jej się tak z 6-cioma C-Maxami. Szczerze mówiąc, g. obchodzą mnie jej problemy, mam dość swoich.

Czyli reasumując:
1. zamówiłem 28 marca, planowany odbiór 31 lipca br, czyli równe 4 miesiące oczekiwania.
2. Następny termin odbioru 10 sierpnia - niedotrzymany.
3. Aktualna wersja - będzie w kraju 14 sierpnia, kiedy odbiór nie wiadomo. Ale zakładając czas transportu do salonu, rejestracji itd, to najwcześniej wsiądę do niego po pierwszym tygodniu września. Czyli ponad 5 miesięcy czekania!

Mam nadzieję, że 14-go nie dowiem się, że samochód będzie we wrześniu albo grudniu, bo wtedy to będzie mi już wszystko jedno i będę zapewne jeździł innym autem.
Generalnie to jestem teraz C-MAXwq...wiony, i szukam czegoś w zakładanej cenie i innym salonie tudzież marce. Po raz trzeci nie dam z siebie zrobić jelenia.

Cytat:
Napisał azooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mój planowany termin odbioru minął 2 dni temu i nadal cisza...
A co Twój dealer ma na swoje usprawiedliwienie?

P.S.
Może ktoś mi podpowie, jeżeli znam numer VIN zamówionego pojazdu to gdzie mogę (oczywiście poza swoim dealerem, który może mi wciskać kit) sprawdzić, na jakim etapie jest jego produkcja lub dostawa i tym podobne informacje?
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 08-08-2011 o 14:44
De-Zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-08-2011, 18:23   #24
azooo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-04-2011
Skąd: Inowrocław
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 EcoBoost 150HP
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

U mnie cisza w temacie, co znaczy, że termin 1.09 jest już praktycznie nierealny... brak daty produkcji, vinu, ehh... odechciało mi się już forda...

Mając vin możesz sprawdzić co i jak na stronie :
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
azooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2011, 14:17   #25
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

A ja dziś wydusiłem wreszcie od dealera swój nr VIN.
I na to wychodzi, że został wyprodukowany 26 lipca w Walencji.
Jak długo trwa transport do Polski, gdyż salon nie jest w stanie powiedzieć, kiedy będzie do odbioru? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po prostu skandal! W takim razie, jak ustalają daty do umów? Wróżą z fusów, czy jak?
I czy kolor "Brązowy Brisbane" to to samo co "Lunar Sky"?
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.

Ostatnio edytowane przez De-Zet ; 09-08-2011 o 14:21
De-Zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2011, 17:23   #26
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

tylko podpowiem ze za takie opoznienie mozecie jeszcze cos ugrac jesli chodzi o cene auta,mozna do 5% wartosci sie domagac jako zadoscuczynienie,z tego co sie orientowalem bo przechodzilem dokladnie taka sama historyjke ,pieniadze te wyplaca FORD a nie dealer i raczej uznaja bez problemow takie rzeczy,ja tez czekalem 4 miesiace a mialem potwierdzone na pismie ze odbieram po 8 tygodniach i ugralem sporo ,tylko tez chodzilem wkurzony bo praktycznie od listopada do stycznia nie mialem porzadnego auta w domu a zima nie rozpieszczala .......moze to zadne pocieszenie dla Was ale sprobujcie potargowac sie jeszcze troche jesli zdecydujecie sie czekac na swoje zamowione fordy pozdro
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-08-2011, 20:06   #27
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Cytat:
Napisał kuba_del Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylko podpowiem ze za takie opoznienie mozecie jeszcze cos ugrac jesli chodzi o cene auta,mozna do 5% wartosci sie domagac jako zadoscuczynienie,z tego co sie orientowalem bo przechodzilem dokladnie taka sama historyjke ,pieniadze te wyplaca FORD a nie dealer i raczej uznaja bez problemow takie rzeczy
Czy możesz podpowiedzieć do kogo kierować pismo (lub maila) i jakie w nim zawrzeć informacje?
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.
De-Zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-08-2011, 09:56   #28
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Cytat:
Napisał De-Zet Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy możesz podpowiedzieć do kogo kierować pismo (lub maila) i jakie w nim zawrzeć informacje?
hej!! pismo pisal mi kolega ,ktory pracuje w innym oddziale Forda niz ja kupowalem auto ,nawet nie czytalem tego pisma ,ale poprosze go zeby mi napisal jak to ma wygladac, wiem ,ze pismo kierowalem do salonu w ,ktorym kupilem i oni to kieruja dalej juz do firmy FORD takze raczej nie ma problemu z zadoscuczynieniem bo salon nie jest tym obciazony ,dam znac jak tylko bede cos u siebie mial na ten temat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.postaram sie jak najszybciej ale prosze o cierpliwosc
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 06:00   #29
azooo
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 20-04-2011
Skąd: Inowrocław
Model: Grand C-Max
Silnik: 1,6 EcoBoost 150HP
Rocznik: 2011
Postów: 27
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Cisza w temacie znaczy, że wszyscy dalej czekają ?
U mnie neverending story !!! Odbiór przełożony na 1 września - nieaktualnyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Maxio dostał numer nadwozia oraz datę produkcji - 9 wrzesień ! Ręce opadają... Gdybym wiedział, że tak będzie, już z 3 miesiące woził bym się pewnie s-maxem. Od daty produkcji do dostarczenia do salonu mija miesiąc, więc odbiór w połowie października, jeśli oczywiście tym razem pójdzie wszystko zgodnie z planem... Miały być 4 miesiące z szansą na skrócenie terminu a wychodzi na to, że będzie pół roku z możliwością kolejnego opóźnienia.
W moim salonie zamówione zostały 3 sztuki: mój grand + 2 c-maxy i do tej pory żaden nie dotarł do salonu.
azooo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 17:50   #30
De-Zet
ford::advanced
 
Avatar De-Zet
 
Zarejestrowany: 27-03-2011
Skąd: Warszawa
Model: C-MAX Titanium
Silnik: 1,6 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2011
Postów: 269
Domyślnie Odp: C-Max: zamówiony a odebrany

Cytat:
Napisał azooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cisza w temacie znaczy, że wszyscy dalej czekają ?
I owszem.
Cytat:
Napisał azooo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie neverending story !!! Odbiór przełożony na 1 września - nieaktualny
A ja czekam do końca tego miesiąca. Dodam, że już 5-tego z haczykiem.
Też miałem czekać cztery (i to podobno był termin z grubym zapasem) a zrobiło się z tego "nieco" więcej.
__________________
Pozdrawiam, De-Zet.
De-Zet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.