Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2016, 10:15   #2891
Rafał-D
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-04-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT 115 KM
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich, dzień dobry.

Jestem nowym użytkownikiem forum, a także nowym użytkownikiem Forda. To mój pierwszy samochód w życiu, kupiony 26 marca 2016 r., tak więc jest ze mną ledwie półtora tygodnia. Póki co, jestem bardzo zadowolony z jazdy i nie mniej zielony w mechanice. Mam nadzieję wyciągnąć nieco wiedzy z tego forum.

Pozdrawiam. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Rafał-D jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2016, 11:25   #2892
Litwa525
ford::average
 
Avatar Litwa525
 
Imię: Damian
Zarejestrowany: 09-03-2016
Skąd: Kalisz
Model: Ford Mondeo Mk 3
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 23.12.2004
Postów: 86
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich dłączyłem do forum 09,03 nie przypominam sbie żebym się tu przedstawiał więc to czynię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jestem Damian z okolic Kalisza 06,03 zakupiłem mondeo mk3 z 2004 niestety zaniedbany egzemplarz z niemiec się trafił i ciągle go trza naprawiać a to egr a to gdzieś kod wtrysku zginoł świece nie grzały ogólnie wszystko do zrobienia niebawem odbiore od mechanika mam nadzieję że jak juz wszysto porobie to bedzie śmigać. jedyne co działa bez zażutu to webastoGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Litwa525 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2016, 23:07   #2893
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witajcie w gronie FORDo maniaków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2016, 16:46   #2894
Carolus
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam szanowne grono forumowiczów! Posiadam niezawodnego focusa mk2 już od 3 lat.
Pozdrowienia ze słonecznego 3mista Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2016, 18:13   #2895
Jola53
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam. Od dzisiaj jestem w gronie forumowiczów. Fordem jeżdżę od 10 lat /tym samym/. Pozdrawiam wszystkich.
Jola
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2016, 20:35   #2896
joannal
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam
Oglądałam dziś
http://otomoto.pl/oferta/ford-galaxy...tml#45ef51f0e7
trochę przeraża mnie przebieg, nie dokupię żadnej gwarancji - sprzedaż od osoby prywatnej.
Pokazane zdjęcia - że kiedyś lekko wgniecione nadkole, wymieniona przednia szyba.
Przebieg niemal 200 tys. km - niby po wymianie rozrządu - co jeszcze będę musiała zrobić w nim i za ile mniej więcej.
Acha, jakaś śruba w 3. rzędzie w fotelu zepsuta - to dopytam też w serwisie.
Czy to nie jest drogo?
Chciałabym auto na jakieś 8 lat ... ale nie chcę w nie wrzucać specjalnie kasy - jeżdżę mało koło 15 tys km/rok.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-04-2016, 22:55   #2897
M.A.G.
FCP member
 
Avatar M.A.G.
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 27-11-2009
Skąd: Lubin
Model: S-Max / Octavia
Silnik: 2.0 EB PS / 1.5 TSI DSG
Rocznik: 2010 / 2021
Postów: 587
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witamy w gronie FORDo maniaków Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
M.A.G. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-04-2016, 23:09   #2898
aerografit
ford::average
 
Avatar aerografit
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 10-04-2016
Skąd: Oświęcim
Model: Ford Mondeo MK4 Kombi
Silnik: 2.0 TDci
Rocznik: 2008
Postów: 72
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Cześć,
Przyznam się, że nigdy nie przepadałem za Fordami, gardziłem Mondeo i nienawidzę kombi, a srebrny kolor uważam za najbardziej praktyczny, ale jednocześnie najgorszy w lakierowaniu i najbardziej... nudny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jestem/byłem miłośnikiem sedanów o agresywnym sportowym zacięciu (Galant, Lancer) i Mitsumaniakiem. Jako, że moje autko się posypało (1:0 dla korozji) przyszedł czas na szukanie nowego auta.
Nie trudno po wstępie domyślić się czego dziś jestem posiadaczem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak! Ford Mondeo Kombi w nudnym srebrnym kolorze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..
Dlaczego tak wyszło? A no jakoś tak... Okazja była, z pewnych rąk, okazało się, że auto jako auto spełnia moje wymagania: duże, wygodne, praktyczne, ekonomiczne, całkiem mocne i z hakiem, a i z tego co mi wiadomo - także niezawodne.
Choć początkowo z dystansem i lekkim grymasem podchodziłem do tego Fordeo to jak je bliżej poznałem stwierdziłem, że chyba zostanie u mnie na dłużej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aerografit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2016, 15:06   #2899
Rafał-D
ford::amateur
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 07-04-2016
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT 115 KM
Rocznik: 2006
Postów: 9
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam nowych (tak samo jak ja) Kolegów. Szerokich dróg i jak najmniej awarii życzę.
Rafał-D jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-04-2016, 17:32   #2900
kjarmuszewski
ford::amateur
 
Avatar kjarmuszewski
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 18-03-2016
Skąd: Wrocław
Model: Mondeo Mk4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2007
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszystkich.
Witam .... jako nowy użytkownik pojazdu marki Ford (mój pierwszy ford, wcześniej zawsze grupa VAG ).
Jak do tej pory jestem zadowolony z posiadania forda.... oby tak dalej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pozdrawiam ;D
kjarmuszewski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.