Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 12-04-2016, 19:57   #2801
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Malenstwo8, zobacz jak nacisniesz przycisk glosnosci na telefonie, pojawi Ci sie skala z kolkiem zebatym, nacisnij to kolko i zobacz czy ktoras skala nie jest na maksa wyciszona... wybacz jesli mowie lopatologicznie o czyms co jest dla Ciebie oczywisteGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Yanosika uzywam na samsungu S4, kiedy polaczylem telefon przez BT Audio (ja mam sync1) i puscilem komunikaty yanosika na BT to przy kazdym komunikacie radio zachowywalo sie jak przy polaczeniu telefonicznym z licznikiem polaczenia i slaba jakoscia komunikatu (jakbym slyszal odglosy z tla rozmowcy przez telefon). Komunikaty nie szly kanalem streamingu audio w wysokiej jakosci jak przy odtwarzaniu np mp3 tylko jak polaczenie telefoniczne. Wylaczylem komunikaty przez BT i rozparowalem telefon z syncem, teraz wszystkie komunikaty z telefonu ida przez glosnik w telefonie.

Wczesniej uzywalem tego telefonu z zestawem nokia ck200 i abstra***ąc od innych problemow, to komunikaty yanosika wyciszaly zestaw a szly z glosnika tel, a przy polaczeniu telefonicznym slychac je bylo w glosnikach radia w tle rozmowy tel.

Jak uzywam yanosika na iphonie co komunikaty ida przez strumien BT ale syntezator iphona jest dla mnie tak dziwny ze go nie lubie i wole slyszec komunikaty na samsungu z glosnika tel.

W temacie ledow, choruje na nie, ale na ulicy mk5 duzo lepiej prezentuje sie z dziennymi zarowkowymi w kącikach swiatel przy grillu. Wyglada to muskularnie i z charakterem. Kreseczki led wygladaja juz tak zwyczajnie, od tico po merca, wszystko ma jakies tam kreseczki i kropeczki. Wersja po lifcie ma inne dzienne i jeszcze mniej mj sie podobaja...

Szkoda ze nie bedzie swiatel full led adaptacyjnych z dziennymi zarnikowymi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2016, 06:03   #2802
siebek
ford::advanced
 
Avatar siebek
 
Zarejestrowany: 29-08-2012
Skąd: Norwegia
Model: Volvo V90 T8
Silnik: 2.0 T8 390KM
Rocznik: 2019
Postów: 468
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Wszystko kwestia gustu. Według mnie dzienne LEDy właśnie dodają charakteru i wyglądają zadziornie. Dzienne żarówkowe wyglądają... tanio Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
1994 Peugeot 106 1.1 60KM -> 2003 Mazda 6 GY 1.8 120KM -> 2007 Ford Mondeo Mk4 1.8TDCi 125KM Titanium HB -> 2015 Ford Mondeo Mk5 2.0TDCi 150KM Titanium X Kombi -> 2019 Volvo V90 T8 Inscription 390KM
siebek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2016, 13:18   #2803
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , dzięki za podpowiedź, łopatologicznie czy nie ważne, że chcesz pomóc i to się liczy. Zaraz pójdę ogarnąć temat do auta. Co do ledów, to jednym z powodów (choć najmniej istotnych) było właśnie to, że super wygląda ten pasek w kształcie takiej łódeczki. Dla mnie czy ni to auto rozpoznawalne od ręki.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2016, 23:01   #2804
qlszef
ford::average
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 29-01-2009
Skąd: Katowice
Model: Lexus ES. Był Mondeo MKIV 1.8TDCI oraz Mondeo MKV Hybrid
Silnik: hybrid
Rocznik: 2021
Postów: 54
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

ha! no i dojechał. Wrzuciłem już te foty na wątku HEV ale co tam, chyba aż tak nie zaśmiecamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będą pasować ze sobą?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20160413_151608[1].jpg (20.5 KB, 102 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20160413_151625[1].jpg (20.9 KB, 107 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMAG0873[1].jpg (91.8 KB, 88 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMAG0874[1].jpg (93.4 KB, 70 wyświetleń)
qlszef jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2016, 23:08   #2805
przemoxx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 02-10-2009
Skąd: Elbląg
Model: Mondeo/Custom
Silnik: 1.5 EB AT/2.2 TDCI
Rocznik: 2015/2014
Postów: 38
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ha! no i dojechał. Wrzuciłem już te foty na wątku HEV ale co tam, chyba aż tak nie zaśmiecamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będą pasować ze sobą?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Bandit piękny, 4 koła również niczego sobie. Gratulacje!
przemoxx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-04-2016, 23:33   #2806
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , dzięki za podpowiedź, łopatologicznie czy nie ważne, że chcesz pomóc i to się liczy. Zaraz pójdę ogarnąć temat do auta. Co do ledów, to jednym z powodów (choć najmniej istotnych) było właśnie to, że super wygląda ten pasek w kształcie takiej łódeczki. Dla mnie czy ni to auto rozpoznawalne od ręki.
Ledy w nocy w lusterku bardzo podobne sa do swiatel nowego paska, po lifcie bedzie podobny do co najmniej kilku (w tym focus i s-max), wiec teraz jest bardziej nietuzinkowy...

Sprawdzilem dzis raz jeszcze yanosika na iphonie z sync 1 i troche zle wczesniej napisalem, jednak zachwouje sie tak jak android, czyli jesli komunikaty idą przez BT to na kazdy komunikat otwiera sesje jak dla polaczenia telefonicznego, bardzo deberwujace jak robi tylko "beep" a przerwa w muzyce trwa kilka sekund. Po ustawieniu dzwiekow na glosnik w telefonie k9m7nikaty sa grane w telefonie ale ciekawostka, jesli telefon gra muzyke np mp3 przez BT audio na syncu, to na czas komunikatu muzyka z synca wraca na chwile na glosnik telefonu, po komunikacie wraca na sync. Jednym slowem yanosik jakos dziko obsluguje komunikaty przez BT. Zaden inny program, ani google maps, ani automapa nie mają takich problemow...

Choc nie lubie map google to obsluga (szukanie adresow, blyskawiczny podglad i wybor tras alternatywnych) i swietne zgranie komunikatow z odtwarzana muzyka powoduje ze coraz częściej z niej korzystam. Mimo ze potrafi niezle wkurzyc na rozbudowanych rozjazdach przy drogach ekspresowych i nietypowych osiedlach z drozkami jednokierunkowymi.

BTW, jak juz przywyklem do guzikologii obslugi sync1, to nie wiem czy nie jest to szybsze i wygodniejsze korzystanie z radia podczas jazdy niz dotykowy sync2... łatwiej jest znalesc palcem guzik fizyczny i go na pewniaka "nadusić" niz trafić w ekran w sloneczny dzien jadac np prawym pasem trasa nr 1 pod Radomskiem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 06:06   #2807
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Z tym Yanosikiem, to jakaś porażka. Co do fizycznych przycisków, to mnie najbardziej brakuje tych od regulacji nawiewu (szyba, nogi, przód). Wkurza mnie za każdym razem wchodzenie w panel klimy na ekranie i ustawianie tego tam. Trzy tygodnie już jeżdże, wszystko ogarnąłem i się przyzwyczaiłem, a do tego nie mogę.

Doszedłem do tego, że działa mi Yanosik na kanale muzyka w zestawie głośnomówiącym, więc jakiś postęp jest, z tym, że dziwna sprawa bo w opcjach Yanosika mam wyłączony zestaw głośnomówiący, a komunikaty idą przez głośniki. Co ciekawe mam włączoną funkcję wyciszania tła podczas komunikatów, a to z kolei nie działa. Natomiast jak przełączę na radio, to już nic nie słychać, słychać tylko jak jestem przełączony na muzykę z telefonu. Zastanawiające jest też to, że komendy w samym telefonie w aucie są bardzo ciche, natomiast na zewnątrz auta są głośne, coś jakby radio wyciszało głośność telefonu.

Ostatnio edytowane przez Malenstwo8 ; 14-04-2016 o 08:33
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 08:33   #2808
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ha! no i dojechał. Wrzuciłem już te foty na wątku HEV ale co tam, chyba aż tak nie zaśmiecamGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Będą pasować ze sobą?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Gratulacje. Piękny zestaw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: A tak swoją drogą, to nie wiem czy oglądaliście:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

I co tu o tym myśleć?
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 08:52   #2809
keiw
FCP member
 
Avatar keiw
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 05-06-2013
Skąd: Szczecin
Model: C-Max 2016 Titanium
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2016
Postów: 310
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Cytat:
Napisał Malenstwo8 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do fizycznych przycisków, to mnie najbardziej brakuje tych od regulacji nawiewu (szyba, nogi, przód). Wkurza mnie za każdym razem wchodzenie w panel klimy na ekranie i ustawianie tego tam. Trzy tygodnie już jeżdże, wszystko ogarnąłem i się przyzwyczaiłem, a do tego nie mogę.
Kurcze, to w Mondeo nie ma tych przycisków na panelu jak mam w C-Max?
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ja nie mam Navi i dzięki temu mało dotykam ekranu Sync'a2, ale palcuje się dość mocno.
Muzykę wrzucam na kartę SD i dlatego ustawiłem Yanosika, tak jak napisałem. Wtedy mam spokój. Faktycznie kiepsko coś to rozwiązali. Myślałem, że tak jest tylko w moim chińskim telefonie Xiaoimi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Co do filmiku, to link już był:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Ostatnio edytowane przez keiw ; 14-04-2016 o 08:55
keiw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-04-2016, 11:45   #2810
Malenstwo8
ford::advanced
 
Avatar Malenstwo8
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 30-01-2016
Skąd: Zgierz
Model: Mondeo MK5 Kombi Titanium X/Fiesta Mk7
Silnik: 1,5 EB/1.25
Rocznik: 2016/2009
Postów: 387
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 - wrażenia, opinie, uwagi użytkowników - dyskusja okołotematyczna

Panel jest, ale nie ma na nim przycisków od kierunków nawiewów.
Malenstwo8 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:02.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.