Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-06-2017, 08:34   #261
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał fajkonos Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a ja mam inne pytanie... podlaczylem wszystko AA do forda i mam tylko mapy.
to chodzi tylko o nawigacje? bo tam gdzie music jest mam pusto czemu? musze tam jakas muze wrzucic czy co?

gosciu w salonie powiedzial ze utuba tez podlacze i chyba cos mu sie pomylilo bo z tego co widze to nie da sie wlaczyc youtube na ekranie focusa w sync3??
Tylko niektóre aplikacje są certyfikowane do pracy z AA, pojawią się w zakladkach radia dopiero jak je zainstalujesz w telefonie ze sklepu play. Do muzyki masz np spotify, deezer, google play music. Ten ostatni możesz użyć do sluchania mp3 z pamięci telefonu. Z map, na razie tylko google maps. Są jeszcze różne komunikatory ale ja takich nie używam.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , Android Auto niezależnie od sklepu play i ograniczeń regionalnych można pobrać stąd:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Rodzaj procesora w swoim tel można sprawdzić jakimś prostym programem, np AndroSensor, a w nim w zakładce Device Info pozycja CPU.

AA jest niedostępne w Polsce z braku walidacji wersji językowej polskiej, czyli tłumaczenie ma jeszcze jakieś wady i w ocenie googli nie jest wystarczająco bezpieczne. Proces walidacji jest bardzo surowy. Gdyby doszło do wypadku po którym ktoś udowodniłby że spowodowało go używanie wadliwego oprogramowania google zbytnio absorbującego uwagę, albo wprowadzającego w błąd, to google straciłoby sporo $$$.

Oglądanie Youtube podczas jazdy jest skrajnie głupie i cieszę się, że producenci dokładają starań aby było to przynajmniej trudne do zrealizowania. I bez bajek mi tu o zaparkowanym aucie czy pasażerach, wciąż widzę debili oglądających na trasach filmy na telefonie w uchwycie. Pasażerowie i dzieci z przyjemnością skorzystają z jakiegoś tabletu, wygodniej czytelniej i z opcją dzwięku na słuchawkach. Tak żeby jak najmniej odwracać uwagę kierowcy.

A sprzedawca pocisnął niezły kit, ciekawe co jeszcze podkoloryzował... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Ostatnio edytowane przez Touch'n'go ; 07-06-2017 o 21:21
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2017, 15:38   #262
fajkonos
ford::amateur
 
Imię: maciek
Zarejestrowany: 30-04-2017
Skąd: z internetu
Model: focus
Silnik: 1.5 ecoboost 150hp
Rocznik: 2017
Postów: 5
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Cytat:
Napisał Touch'n'go Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tylko niektóre aplikacje są certyfikowane do pracy z AA, pojawią się w zakladkach radia dopiero jak je zainstalujesz w telefonie ze sklepu play. Do muzyki masz np spotify, deezer, google play music. Ten ostatni możesz użyć do sluchania mp3 z pamięci telefonu. Z map, na razie tylko google maps. Są jeszcze różne komunikatory ale ja takich nie używam.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] , Android Auto niezależnie od sklepu play i ograniczeń regionalnych można pobrać stąd:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Rodzaj procesora w swoim tel można sprawdzić jakimś prostym programem, np AndroSensor, a w nim w zakładce Device Info pozycja CPU.

AA jest niedostępne w Polsce z braku walidacji wersji językowej polskiej, czyli tłumaczenie ma jeszcze jakieś wady i w ocenie googli nie jest wystarczająco bezpieczne. Proces walidacji jest bardzo surowy. Gdyby doszło do wypadku po którym ktoś udowodniłby że spowodowało go używanie wadliwego oprogramowania google zbytnio absorbującego uwagę, albo wprowadzającego w błąd, to google straciłoby sporo $$$.

Oglądanie Youtube podczas jazdy jest skrajnie głupie i cieszę się, że producenci dokładają starań aby było to przynajmniej trudne do zrealizowania. I bez bajek mi tu o zaparkowanym aucie czy pasażerach, wciąż widzę debili oglądających na trasach filmy na telefonie w uchwycie. Pasażerowie i dzieci z przyjemnością skorzystają z jakiegoś tabletu, wygodniej czytelniej i z opcją dzwięku na słuchawkach. Tak żeby jak najmniej odwracać uwagę kierowcy.

A sprzedawca pocisnął niezły kit, ciekawe co jeszcze podkoloryzował... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czemu utube to glupota?? ja np w trasie przesluchalem z 300h podcastow, nie koniecznie utube to filmy.. wlasciwie cala muze mam na koncie na utubie.

ogolnie to dzieki za wyczerpujaca odpowiedz.

A TERAZ UWAGA DLA RESZTY: jesli ktos mial problem z ponownym podlaczaniem Android Auto do forda PAMIETAJCIE ZEBY USTAWIC TELEFON NA OPCJE MEDIA DEVICE, A NIE USB STORAGE.

kilka razy robilem reinstalke AA bo myslalem ze cos nie dziala a czasami telefon sie przelacza na usb storage i po prostu nie dziala, wystarczy kliknac na opcje USB w telefonie po podlaczeniu do samochodu i wybrac zaleznie od modelu telefonu, ja mam LG to wlasnie ten MEDIA DEVICE ma byc, pozdro
fajkonos jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2017, 15:52   #263
jubi-tom
ford::beginner
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 10-03-2016
Skąd: wrocław
Model: s-max mk3
Silnik: 2.0 bi turbo
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam
zainstalowałem android auto wg wytycznych , i od razu zonk. Mam telefon Samsung s 7 , po uruchomieniu aplikacji informuje mnie że produkt jest niedostępny w moim kraju , więc co dalej ?
Na początku instalacji też jest info o braku dostępności w Polsce.

Ostatnio edytowane przez jubi-tom ; 08-06-2017 o 16:08
jubi-tom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2017, 16:55   #264
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Ściągnij AA z linku dwa posty wyżej
__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2017, 18:29   #265
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Trzeba pobrać wersje z 12 maja, z 2 dni temu weszła oficjalnie do sklepu Google, a on przy starcie zawsze sprawdza i jak próbuje zrobić aktualizacje to się burzy, że w tym kraju nie ma obsługi AA.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-06-2017, 21:33   #266
Touch'n'go
ford::average
 
Zarejestrowany: 10-12-2015
Skąd: Warszawa
Model: Fiesta VII
Silnik: 1.0 100KM EcoBoost
Rocznik: 2018
Postów: 62
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Tak jak pisałem, oglądanie YT podczas jazdy to głupota, słuchanie to inna sprawa ale mimo wszystko uważam że to mnóstwo zachodu o coś co jest niepraktyczne. Są na AA spoko aplikacje do podcastów i muzyki, przy okazji wtedy można wyświetlać na ekranie mapę i sterować muzyką z kierownicy. W biurze czy na domowym pc muzyka z youtube to spoko sprawa bo YT nie musi być wtedy na ekranie i nie ma większych ograniczeń w transferach, ale podczas jazdy... choćby nie patrząc na ekran, wideo to nieporównywalnie większe zapotrzebowanie na transmisję danych. Albo będzie zrywać co chwila, albo wykończy limit transferu w trymiga. Spotify i deezer działają na AA wzorowo, jest też dużo aplikacji do audiobooków, polecam. Są zoptymalizowane do tego środowiska, muzyka z netu zrywa dopiero jak naprawdę dłużej już jadę przez jakiś ciemny las. Jest apka music tube na telefon do przeglądania treści YT z wyłączonym ekranem telefonu, ale mimo wszystko pobiera całość streamu, a nie tylko ścieżkę audio.
Touch'n'go jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-06-2017, 08:49   #267
jubi-tom
ford::beginner
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 10-03-2016
Skąd: wrocław
Model: s-max mk3
Silnik: 2.0 bi turbo
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Pobralem ta wersje i działa na tel s7
Teraz tylko podłączyć do auta
jubi-tom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2017, 14:49   #268
Qba240375
ford::amateur
 
Imię: Kuba
Zarejestrowany: 26-05-2017
Skąd: Zgorzelec
Model: Mondeo
Silnik: 2,0 TdCi
Rocznik: 2016
Postów: 1
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Witam wszystkich,
Przeczytałem wątek od 1 do 27 strony i wydawało mi się, że wiem wszystko. Okazało się, że niestety nie. AA działa bez zarzutu natomiast nie widzę Spotify jako źródła tak jak to pokazał na zdjęciu Mondek16 na 13 stronie wątku. Telefon połączony jest kablem i wtedy ikona aplikacje mobilne jest nieaktywna natomiast na ekranie widzę tytuł i wykonawcę, ale nie słyszę. Co zrobiłem nie tak?
I jeszcze pytanie czy można w jakiś sposób odtwarzać pliki flac?
Qba240375 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 15:56   #269
jubi-tom
ford::beginner
 
Imię: tomek
Zarejestrowany: 10-03-2016
Skąd: wrocław
Model: s-max mk3
Silnik: 2.0 bi turbo
Rocznik: 2015
Postów: 26
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

Tak czytam i czytam ...
Myślałem ze po połączeniu przez bluetoth apke AA z moim sync 3 , będę widział na ekranie radia np. mapy gogle , you tube czy coś innego , a tu nic .
Bez programu AA łączy mi się tel przez bluetooth , mam też radio internetowe i Yanosika
więc nie wiem po co ta apka AA
no chyba że ja coś źle robię .
jubi-tom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-06-2017, 19:50   #270
mayor
ford::advanced
 
Avatar mayor
 
Imię: Kamil
Zarejestrowany: 25-03-2016
Skąd: Pruszcz Gdański
Model: Focus MK3FL Titanium
Silnik: 1.5 EB@200KM by TuneForce
Rocznik: 2017
Postów: 274
Domyślnie Odp: Sync 3 - podłączenie i działanie Android Auto

AA działa tylko po kablu, kiedyś za 100 lat przewidują połączenie po WiFi, ale to jeszcze sobie na to poczekamy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mayor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
audio , nawigacja



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.