Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Kuga
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-08-2022, 04:39   #2591
Radziej3city
ford::beginner
 
Imię: Radziej
Zarejestrowany: 24-02-2022
Skąd: Trójmiato
Model: Kuga
Silnik: 2.5 hybrid
Rocznik: 2022
Postów: 12
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jaka hybryda fhev ? Domyślam sie że FWD, takich cen już nie ma.
Ale na aukcja za 180tys już są widoczne. Wszystkie marki poszły w góre
Zwykła hybryda i napęd na przód. Jak byłem w salonie to widziaĺem ze teraz nawet lampka podświetlenia bagażnika zniknęła z wyposażenia. Mówię tu o tej lampce w klapie bagażnika. Od stycznia zniknął już spryskiwacz kamery cofania i ta lampka. Może jeszcze coś ale to akurat rzuciło mi się w oczy.

Radziej3city jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2022, 11:11   #2592
Nikelajer
ford::average
 
Zarejestrowany: 29-07-2021
Model: Kuga Mk3 ST Line MY2022
Silnik: 1.5 Ecoboost
Rocznik: 2021
Postów: 53
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Szuiram76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kamera to pikuś, fotele AGR się pojawiły, szkoda że to nie jest standard w każdym modelu samochodu
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie widzę.. a bym się zastanowił nawet nad swapem obecnych
Nikelajer jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2022, 19:10   #2593
Szuiram76
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: EB 1.5 150km
Rocznik: 2017
Postów: 77
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Nikelajer Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie widzę.. a bym się zastanowił nawet nad swapem obecnych
w katalogu/cenniku z 4 lipca, rok modelowy 2023.25 na stronie numer 15.

Handlowiec z ASO potwierdził mi że przy zamawianiu nowego auta, można takie wybrać w konfiguratorze:
Przednie fotele - ergonomiczne, z certyfikatem AGR, z regulacją położenia w 18. kierunkach: elektrycznie: (góra-dół (2),
przód-tył (2), pochylenie siedziska (2), pochylenie oparcia (2), podparcie lędźwi góra-dół i przód-tył (4); ręcznie: długość
siedziska (2), zagłówek góra-dół i przód-tył (4),

cena 2700zł
Szuiram76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2022, 20:45   #2594
tomaszjan31
ford::professional
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2012
Skąd: ŚLĄSK
Model: FORD
Silnik: 2.0 tdci 2.5td 2.2 tdci
Rocznik: 1999
Postów: 1,384
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Szuiram76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
w katalogu/cenniku z 4 lipca, rok modelowy 2023.25 na stronie numer 15.
W kugach? Do takich foteli jak opisuje to warto dopłacić te pieniądze...
tomaszjan31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2022, 10:58   #2595
geodel
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-06-2021
Model: Kuga
Silnik: 1.5 ecobost 150 km
Rocznik: 2021
Postów: 47
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Panowie
po 6 miesiącach akumulato nagle padłGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nagle.... ale zastanawia mnie coś innego, jak ręcznie zwolnić hamulec ręczny (fabryczny jest elektryczny)

Napewno idzie ale jak?
geodel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2022, 16:49   #2596
Szuiram76
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: EB 1.5 150km
Rocznik: 2017
Postów: 77
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał tomaszjan31 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kugach? Do takich foteli jak opisuje to warto dopłacić te pieniądze...
Tak, w Kugach.
Szuiram76 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2022, 16:59   #2597
xyz2
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-04-2015
Skąd: Wrocław
Model: Kuga mk3 ST-Line
Silnik: 1.5EB
Rocznik: 2021
Postów: 72
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Trudno ocenić czy to związek z akumulatorem (działa ok) czy wysokimi temperaturami w PL ale przestał działać system start stop już 3 miesiące - mi to nawet na rękę bo pamiętam jeszcze czasy jak musiałem kliknąć ten przycisk aby silnik nie wyłączał się na światłach a teraz już nie muszę go klikać/wyłączać. Też ma ktoś takie objawy? Z tego co pamiętam system nie jest aktywny w trybie sport - ale piszę o trybie normalny. Chyba że na akcji serwisowej/kontrolnej z rozdzielaczem oleju wyłączyli ale o nic takiego nie prosiłem.
xyz2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2022, 17:15   #2598
Marek191
ford::beginner
 
Avatar Marek191
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 14-10-2008
Skąd: Kraków
Model: Focus Kombi Mk2
Silnik: 1.8 TDCi 115 KM
Rocznik: 2007
Postów: 48
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał komoornik Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dramat.



Po zapoznaniu się ze szczegółami tej akcji, do tego po lekturze co w ostatnim czasie wycięli w tym aucie (wielowahacz) - w rodzinie zdecydowaliśmy definitywnie o rezygnacji z zakupu Kugi FHEV na rzecz Sportage HEV.
No masakra że wycięli wielowahacz w Kudzd. Takim dużym aucie. Jeszcze w Focusie hatchback można to zrozumieć ale w wysokim SUVie?? Pogięło ich

Wysłane z mojego SM-G781B przy użyciu Tapatalka
Marek191 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2022, 13:44   #2599
smokeh
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 03-12-2012
Skąd: Kielce
Model: Kuga MK3 Titanium X
Silnik: 1.5L 3cyl.
Rocznik: 2020
Postów: 118
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał xyz2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trudno ocenić czy to związek z akumulatorem (działa ok) czy wysokimi temperaturami w PL ale przestał działać system start stop już 3 miesiące - mi to nawet na rękę bo pamiętam jeszcze czasy jak musiałem kliknąć ten przycisk aby silnik nie wyłączał się na światłach a teraz już nie muszę go klikać/wyłączać. Też ma ktoś takie objawy? Z tego co pamiętam system nie jest aktywny w trybie sport - ale piszę o trybie normalny. Chyba że na akcji serwisowej/kontrolnej z rozdzielaczem oleju wyłączyli ale o nic takiego nie prosiłem.
Akcja z rozdzielaczem nie ma wpływu na Start-Stop. W tym przypadku miałem podobnie. Jeździć, tankować, obserwować. Włączy się w najmniej spodziewanym momencie. Zwykle pomaga 400-600 km w trasie.

P.S. Wczoraj kamera cofania postanowiła przestać działać. Konkretny bluescreen i "Skontaktuj się z serwisem". Jedynym rozwiązaniem okazało się ...
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Odjechały - Fusion 1.4 LPG / Puma 1.6 LPG / Fiesta 1.25 / Focus MK3.5 1.6 125 kucy
Ino Kuga MK3 Titanium X się ostała
smokeh jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-08-2022, 20:03   #2600
piotras31
ford::advanced
 
Avatar piotras31
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 06-09-2005
Skąd: GORZYCE
Model: Ford Kuga 2021 ST-Line X
Silnik: 1.5 EcoBoost 150 KM
Rocznik: 2021
Postów: 211
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Witam
Dziś na trasie po postoju pojawił mi się komunikat "sprawdź ośw.adaptacyjne Patrz Instrukcja obsługi.A w instrukcji pisze żeby jak najszybciej skontaktować się z dealerem.
Ktoś miał coś coś takiego?
Wystarczy serwis Forda,czy naprawdę muszę kontaktować się ze sprzedawcą ?
piotras31 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:29.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.