Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 22-03-2014, 21:26   #241
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Ktoś tu liczył na przepełnienie licznika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Takie numery to się tylko w licznikach z bębenkami sprawdzały.

__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 30-03-2014, 10:18   #242
ramcin
ford::beginner
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 12-11-2008
Model: focus
Silnik: 1,6
Rocznik: 2006
Postów: 10
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Licznik jest zablokowany, próba cofania przebiegu nie pomaga, wgranie nowego softu przez OBD też się nie powiodło. Licznik liczy kilometry ale ich nie pokazuje. Licznik dzienny zlicza kilometry do 999 i potem się zawiesza - odblokowuje go odłączenie zasilania. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przebieg odczytany ELM'em to 1 609 000 i nie da się go zwiększyć ale kilometrów przybywa.
Licznik do wymiany lub trzeba go wyjmować i zmienić soft przez port serwisowy.
ramcin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2014, 17:31   #243
Hubert_S
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 29-03-2014
Model: Focus MKII
Silnik: 1,8 TDCI
Rocznik: 2006
Postów: 3
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Witam,
Jestem kolejnym zadowolonym posiadaczem Foki II, po wymianie zegarów na poliftowe. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki koledze Mayak samochód odżył po tygodniu stania i migania immobilizerem po każdym przekręceniu kluczyka.
Oczywiście sprawcą kłopotów były, jak w wielu przypadkach, zimne luty w najmniej zaawansowanych zegarach przed liftem. Samochód od jakiegoś czasu łapał błędy i wyświetlał wszystkie kontrolki właściwie w dowolnym momencie jazdy. Do pewnego momentu pomagał strzał z pięści od góry w deskę, ale i to się kiedyś skończyło.

Dlatego, jeśli komuś z Was samochód zacznie bawić się w choinkę, to znaczy ni mniej ni więcej, że choć do Bożego Narodzenia daleko, Wasze auto niezbyt dyplomatyczne żąda prezentu w postaci nowego zestawu wskaźników Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

MAYAK, dzięki jeszcze raz za profesjonalną interwencję! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Pzdr.
Hubert_S jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 13:31   #244
kowluk
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Wrocław
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 DTCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Witam,
Czy jest ktoś z okolicy Wrocławia kto jest w stanie w zamianie liczników ( programowanie IMMO ) . Byłem u dwóch fachowców i jakieś farmazony ni wygadują że to potrwa 4-5 h . Jeden grzebał 1h i nic mu się nie udało .
kowluk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 15:10   #245
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

jeśli masz FF2 z 2011 tak jak napisane w profilu, to jest problem z wymianą licznika, bo wtedy był już nowy typ immo i kody są dostępne tylko dla ASO
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-05-2014, 19:42   #246
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,061
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał kowluk Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Czy jest ktoś z okolicy Wrocławia kto jest w stanie w zamianie liczników ( programowanie IMMO ) ....
Samochód jeździ? Jeśli zdołasz do mnie dojechać, to może jednak damy radę to zrobić (po wcześniejszym umówieniu terminu...) mimo prawdopodobnej zmiany IMMO w Twoim samochodzie... Paru ludziom z Wrocławia opłaciło się już do mnie w podobnej sprawie pofatygować A4...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-05-2014, 12:45   #247
kowluk
ford::amateur
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 18-03-2014
Skąd: Wrocław
Model: Focus Mk2
Silnik: 1,6 DTCI
Rocznik: 2011
Postów: 2
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Chyba tak zrobię - wybiorę się do Katowic . A jak widzisz to immo z 2011 . Mam focusa z ostatniego miesiąca produkcyjnego i z tego co mi mówili w serwisie już MK3 był produkowany równocześnie .
kowluk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2014, 12:30   #248
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,061
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ktoś tu liczył na przepełnienie licznika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
No więc dotarło chińskie urządzonko potrafiące naprawić takie sytuacje...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zostało uruchomione ze standardowymi dla chińskich produktów kłopotami (lutowanie SMD - moje ulubione, bo w ogóle nie umiem i się do tego nie nadaję...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.). Jednakowoż ruszyło, działa i ustawia zadane przebiegi - prawidłowe dla danego samochodów. Więc "w dół" już nie jest problemem i ograniczeniem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-05-2014, 14:47   #249
arielzet
ford::average
 
Imię: Ariel
Zarejestrowany: 29-09-2013
Skąd: Ruda Śląska, Zabrze
Model: Ford Focus MK2 FL
Silnik: 1.4 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 49
Domyślnie

No i mam. Oczywiście zegary poliftowe z dużym wyswietlaczem Full FIS od benzynki. Montaż i programowanie immo wykonał tedi_k za co mu niezmiernie wdzięczny.
Dzięki tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pozdrawiam


==============
Wysłane z iPhone'a
arielzet jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-06-2014, 03:21   #250
kangaro
ford::amateur
 
Imię: mariusz
Zarejestrowany: 30-05-2014
Skąd: świdnica
Model: focus ghia
Silnik: 2.0 145 KM
Rocznik: 2005
Postów: 2
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

witam forumowiczów

jestem szczęśliwym posiadaczem focusa GHIA z 2005 roku od 1200 kilometrów. czytam i... czytam... i chyba mi się już w głowie poprzewracało. jedno pytanie czy zmiana zegarów na te z większym wyświetlaczem uaktywni więcej funkcji na kompie pokładowym?? czy może to nie od tego zalezy?? chodzi mi głównie o spalanie chwilowe??
pozdrawiam
kangaro jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:38.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.