Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-03-2017, 07:35   #2381
jvc
Feel The Difference
 
Avatar jvc
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Polska
Model: MK5 Titanium X, Focus MK4 St-Line
Silnik: 2,0tdci 150=>180=>200+, 1,0 125KM
Rocznik: 2016,2018
Postów: 6,032
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Mnie asystent średnio się podoba. Generalnie moim zdaniem za bardzo zjeżdża z pasa zanim na niego powraca.

__________________
Pozdrawiam
Mirek




Mój mondek
...Powered by heko...


Bądź
NIEBIESKI-zarejestruj się





jvc jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2017, 07:51   #2382
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Re: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Zgadzam się. Jechałem kiedyś Superbem na jeździe próbnej i pięknie sam jechał w zakręcie.
W mk5 na autostradzie się zdziwiłem kiedyś, gdy coś mi odwróciło uwagę od drogi. Mea culpa, ale naprawdę było niefajnie. :-(
Dlatego przestawiłem w tryb "ostrzeżenie" - on działa jakoś fajniej.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2017, 11:41   #2383
kubiba
ford::average
 
Avatar kubiba
 
Imię: Bartłomiej
Zarejestrowany: 09-05-2016
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 1.5 EB 160 KM
Rocznik: 2016
Postów: 196
Domyślnie Odp: Re: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał cattani75 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zgadzam się. Jechałem kiedyś Superbem na jeździe próbnej i pięknie sam jechał w zakręcie.
W mk5 na autostradzie się zdziwiłem kiedyś, gdy coś mi odwróciło uwagę od drogi. Mea culpa, ale naprawdę było niefajnie. :-(
Dlatego przestawiłem w tryb "ostrzeżenie" - on działa jakoś fajniej.
Może SuperB ma asystent pasa "adaptacyjny" tak jak Mercedes i on naprawdę praktycznie "sam jeździ".

Ja jestem z asystenta pasa ruchu bardzo zadowolony w Mondeo. Pamiętajcie to ma być*tylko pomoc, a nie wyręczenie kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kubiba jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2017, 12:37   #2384
kaan1
ford::expert
 
Avatar kaan1
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 12-11-2015
Skąd: KRA
Model: MK5
Silnik: 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 2,054
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Ale w trybie kiedy koryguje, to auto zatrzyna jeździć slalomem na łagodnym łuku lub nawet na prostej autostradzie niezależnie od ustawienia czułości
kaan1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-03-2017, 13:11   #2385
cattani75
ford::expert
 
Avatar cattani75
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 15-09-2008
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK5 Titanium, Fiesta MK8 ST-Line
Silnik: 2.0 EB, 1.0 EB
Rocznik: 2016, 2019
Postów: 3,824
Domyślnie Re: Odp: Re: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał kubiba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pamiętajcie to ma być tylko pomoc, a nie wyręczenie kierowcy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok, ale jeśli pozwolił mi wyjechać do ćwierci pasa obok, to coś nie jest tak, jak powinno.
gdybym zasłabł, przysnął, cokolwiek, to nie zapobiegłby wpakowaniu mnie pod TIRa. Zresztą dobrze, że wtedy taki koło mnie nie jechał. Zestrachałem się nieźle, choć oczywiście nie zwalam winy na asystenta. On po prostu nie zadziałał wg mnie w modelowej sytuacji, w której powinien był zadziałać. Za to w mieście czułem lekkie opory i korekty na kierownicy, więc został przełączony w tryb "drgawki".
Dobra, zrobił się niezły OT.
cattani75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 17:31   #2386
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Po raz kolejny dla niedowiarków ta osławiona cyfrowa prędkość . No i ciekawie też było przy programowaniu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.> Jedno powiem w dwóch serwisach lekko się zdziwią jak to zobaczą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Resized_20170311_161440_001.jpg (19.4 KB, 227 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg Resized_20170311_161536.jpg (18.2 KB, 232 wyświetleń)
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 18:00   #2387
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Jedno powiem w dwóch serwisach lekko się zdziwią jak to zobaczą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale widzę ogrywasz starym, sprawdzonym softem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No to możesz ogrywać nowym - też jest sprawdzony!Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Na obrazku jest "nowy" (upragniony...) licznik kolegi @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 11-03-2017 o 22:08
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 18:04   #2388
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to możesz ogrywać nowym
Tak tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 18:05   #2389
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] - nie zapominaj także o zaznaczeniu "red zone" - na Twoim zdjęciu zapomniałeś...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-03-2017, 18:07   #2390
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,166
Domyślnie Odp: Modyfikacje, konfiguracje co można ?

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
zapomniałeś...
eee to DIESEL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blis , cta , mondeo mk5 , montaż , programowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:44.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.