Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-07-2008, 21:16   #221
rytek1
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 21-09-2007
Skąd: Katowice
Postów: 32
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Ja tylko mówię to co usłyszałem i byc może nie we wszystkich modelach jest naklejone a swojej navi nie muszę wyjmowac mam PIN wklejiony w instrukcję . Ale jest tak praktykowane w innych markach że pin jest naklejany z tyłu

rytek1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 21:27   #222
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał rytek1
Ja tylko mówię to co usłyszałem i byc może nie we wszystkich modelach jest naklejone a swojej navi nie muszę wyjmowac mam PIN wklejiony w instrukcję . Ale jest tak praktykowane w innych markach że pin jest naklejany z tyłu
Ja jestem prostym czlowieczkiem ,lecz na logike gdyby tak bylo byłby to prezent dla zlodzieja wyciaga navi istaluje ją w innym samochodzie a pin spisuje z niej i po problemie , troche to chyba wbrew logice tak myślę . Marcin N. :fcp2 . spec od ortografii
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 22:23   #223
docento
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

panowie zamawiałem moduł taki jak pisałem czyli 1476159 bt/vc język angielski a ford w swej wielkiej wspaniałomyślności zamienił ten numer na nowy 1510863 czyli bt/vc a język to sobie programujemy do wyboru z listy (oczywiscie bez polskiego ) jak na razie moduł nie miał problemu z e znalezieniem jakiegokolwiek telefonu . są problemy z synchronizacją połączeń . nie ma książki adresowej ale są numery wybierane , odebrane i nie . zapomniałem sprawdzić sms ale to w weekend bo do końca tygodnia mam urwanie głowy . co do anten za 39 pln kolega jacax miał problemy z trzymaniem się drogi ale to nie wina anteny .moduł nawigacji (dvd) ma wbudowany żyroskop i bardzo ważne jest usytuowanie w.w. modułu - chodzi o to że ma on leżeć w poziomie i być solidnie przytwierdzony do auta bo inaczej żyro wariuje

ps1 tak na dobranoc schemat podłączenia tego zestawu z "pięknego" rysunku parę postów wyżej (problem mute chyba rozwiązany)
ps2 nalepka z kodem na radio to efekt lenistwa pewnych pracowników serwisu przy przeglądzie zerowym (przedsprzedażnym) , normalnie do odtwarzacza doklejona jest wlepka z dwoma kopiami kodu jedną należy wkleić do instrukcji audio , drugą zazwyczaj do rejestru obsługi (gdziekolwiek byle nie została na odtwarzaczu)
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg bez*tytułu.JPG (48.8 KB, 1455 wyświetleń)
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-07-2008, 23:03   #224
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat Doceno : ps1 tak na dobranoc schemat podłączenia tego zestawu z "pięknego" rysunku parę postów wyżej (problem mute chyba rozwiązany)
Wielkie dzieki Docento :fcp29 tylko ja dalej nie kumam czy można podłączyć inny modUUUł np. zestaw samochodowy NOKIA CK-7W lub pochodny zestaw do navi tak by działał ? Pozdrawiam Marcin N . spec od ortografii
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 15:36   #225
m-cin
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-12-2007
Model: Mondeo MkIII
Silnik: 2,0TDCi
Rocznik: 2004
Postów: 310
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Na pewno można, ja mam podłączony CK7W i wycisza. Również słychać rozmowę przez głośniki Denso, a na wyświetlaczu widać piękny rysunek telefonu. Oczywiście, zaawansowane funkcje (wybieranie numeru przez Denso itp.) nie działają.
m-cin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 21:58   #226
wasylakos
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Mam problem z odbiorem sygnalu GPS.
Mapa działa, ale nie aktualizowana jest pozycja samochodu. Non stop widnieje ikona przekreslonej satelity.
Czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie zlokalizowany jest odbiornik GPS? Czy odbiornikiem jest tylko ta antenka znajdująca sie pod anteną radiową?
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 22:07   #227
docento
 
Postów: n/a
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał xx33xx
Cytat Doceno : ps1 tak na dobranoc schemat podłączenia tego zestawu z "pięknego" rysunku parę postów wyżej (problem mute chyba rozwiązany)
Wielkie dzieki Docento :fcp29 tylko ja dalej nie kumam czy można podłączyć inny modUUUł np. zestaw samochodowy NOKIA CK-7W lub pochodny zestaw do navi tak by działał ? Pozdrawiam Marcin N . spec od ortografii
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można , można
oto krótki manual instalatora dla "elektrycznych inaczej" ( sorry za złośliwości ale dla mnie ten schemat mówi wszystko)
złacze C401 (8-mio stykowe )
3- masa - czarny przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
4- mute - żółty przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
7- batery - czerwony przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
8- acc - niebieski przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
5 i 6 -phone audio in - do tych styków podłączamy kabel ze złączem jack odcięty od głośnika zestawu i audio telefonu mamy w głośnikach przednich auta

jaśniej nie potrafię
pozdro wszystkim
docento
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 22:53   #228
pike
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 16-05-2008
Model: MONDEO MK3
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 201
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

@docento przeprowadź się do Szczecina.....Dlaczego my tutaj nie mamy takich specjalistów???
pike jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-07-2008, 23:03   #229
xx33xx
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 25-06-2008
Skąd: BIAŁYSTOK
Postów: 18
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał docento
Cytat:
Napisał xx33xx
Cytat Doceno : ps1 tak na dobranoc schemat podłączenia tego zestawu z "pięknego" rysunku parę postów wyżej (problem mute chyba rozwiązany)
Wielkie dzieki Docento :fcp29 tylko ja dalej nie kumam czy można podłączyć inny modUUUł np. zestaw samochodowy NOKIA CK-7W lub pochodny zestaw do navi tak by działał ? Pozdrawiam Marcin N . spec od ortografii
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można , można
oto krótki manual instalatora dla "elektrycznych inaczej" ( sorry za złośliwości ale dla mnie ten schemat mówi wszystko)
złacze C401 (8-mio stykowe )
3- masa - czarny przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
4- mute - żółty przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
7- batery - czerwony przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
8- acc - niebieski przewód oryginalnej wiązki dowolnego zestawu NOKIA
5 i 6 -phone audio in - do tych styków podłączamy kabel ze złączem jack odcięty od głośnika zestawu i audio telefonu mamy w głośnikach przednich auta

jaśniej nie potrafię
pozdro wszystkim
docento
Wielkie dzieki ja na schematach sie nie znam ,ale teraz DOCENTO zalapalem ten schemat szacunek za wiedze i chec odpisania na mój post . Pozdrowienia Marcin N. :fcp26
xx33xx jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-07-2008, 08:01   #230
Jelonek
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-06-2005
Skąd: okolice Krakowa
Model: Mondeo BWY
Silnik: 20 TDCi 115 km
Rocznik: 2004
Postów: 32
Domyślnie Re: NAWIGACJA DENSO - co powinieneś wiedzieć

Cytat:
Napisał wasylakos
Mam problem z odbiorem sygnalu GPS.
Mapa działa, ale nie aktualizowana jest pozycja samochodu. Non stop widnieje ikona przekreslonej satelity.
Czy moze mi ktos podpowiedziec gdzie zlokalizowany jest odbiornik GPS? Czy odbiornikiem jest tylko ta antenka znajdująca sie pod anteną radiową?
sprawdź kabel przyłączeniowy gpsu do dvd w bagażniku, jak jest oki to niestety czeka Cię wymiana odbiornika gps, który jest podstawka bata anteny na dachu, cena w aso ok 260 zeta, a parę postów wyżej masz jak wydać tylko 40 i mieć ten sam efekt...
__________________
Jelonek
Mondeo kombi 2,0 TDCi`04 ghia
Seat Ibiza 1,4 TDI`07
Jelonek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
denso , focus , ford , map , nawigacja , radio , s-max , tmc



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.