Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-09-2007, 14:20   #11
jagrall
ford::expert
 
Avatar jagrall
 
Imię: Jacek
Zarejestrowany: 28-05-2005
Skąd: Ruda Śląska
Model: Mondeo Mk IV
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 3,770
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mihau
Wystarczy nie tankować byle gdzie.
w polsce nigdy nic nie wiadomo, mało to ludzi pisało że tankuje tylko na markowych stacjach i sie im wtryski posypały??

__________________
"tylko dwie rzeczy są nieskończone. wszechświat i ludzka głupota. mam wątpliwości co do wszechświata" - Albert Einstein
Było: Mondeo MkII 1,8 + sekwencja, mkIII 2,2tdci
jagrall jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 14:21   #12
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mihau
@tomiscorpio
Omega 2.0 właśnie ma 116 KM. 144 KM to ma z silnikiem 2.2.

O wadach nie musiz się rozpisywać ? Że TDCI jest wrażliwe na paliwo złej jakości to słyszałem . Wystarczy nie tankować byle gdzie.
Rece mi opadaja, doslownie nie mam slow. Dostales internet na komunie i musisz mnie wkurzac? Wpisz sobie OMEGA B 2.0 16V

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Rozrozniamy takie cos jak silniki 8v 16v . 2.0 8v 115km to glownie byly montowane w Omegach A w B tez sie chyba jeszcze trafialy. Wiekszosc jest 2.0 16v 136km
Sprawdz poczytaj a nie piszesz takie brednie.

Co do tankowania byle gdzie?? wszedzie leja szambo nawet na tych stacjach co Ci sie wydaje ze jest ok. Zreszta padajace turbiny (szczegolnie te moduly) zapalajaca sie sprezynka itp itd to nie wina paliwa.

Polecam Ci [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i czytac te takie literki bo chyba same obrazki ogladasz.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 15:55   #13
Mihau
ford::beginner
 
Avatar Mihau
 
Zarejestrowany: 09-08-2006
Model: Ford Focus mkII CC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał tomiscorpio
Cytat:
Napisał Mihau
@tomiscorpio
Omega 2.0 właśnie ma 116 KM. 144 KM to ma z silnikiem 2.2.

O wadach nie musiz się rozpisywać ? Że TDCI jest wrażliwe na paliwo złej jakości to słyszałem . Wystarczy nie tankować byle gdzie.
Rece mi opadaja, doslownie nie mam slow. Dostales internet na komunie i musisz mnie wkurzac? Wpisz sobie OMEGA B 2.0 16V

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Rozrozniamy takie cos jak silniki 8v 16v . 2.0 8v 115km to glownie byly montowane w Omegach A w B tez sie chyba jeszcze trafialy. Wiekszosc jest 2.0 16v 136km
Sprawdz poczytaj a nie piszesz takie brednie.

Co do tankowania byle gdzie?? wszedzie leja szambo nawet na tych stacjach co Ci sie wydaje ze jest ok. Zreszta padajace turbiny (szczegolnie te moduly) zapalajaca sie sprezynka itp itd to nie wina paliwa.

Polecam Ci [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] i czytac te takie literki bo chyba same obrazki ogladasz.
Internet mam od 2003 roku . Niejest żadna szitowata neostrada. Na początku myslałem,że 2.0 Omegi ma tylko 115 KM bo na auto.pl tylko takie egzemplarze znajdowało . Po dokładniejszym wyszuakniu na mobile.de znalazło ogłoszenia z Omegami 2.0 136 KM. Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM bo Vectra 1.8 140 KM na takie przyspiesznie jak Mondeo
A te sprężynki i turbinki w TDCI to są reguła u Mondeo ?
Mihau jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 15:55   #14
Assan
ford::expert
 
Avatar Assan
 
Zarejestrowany: 14-03-2005
Skąd: Uurainen (Fin)
Model: Focus , Suzuki DL 650 V-Strom
Silnik: 1,6 , 650
Rocznik: 1999 , 2005
Postów: 3,325
Domyślnie

tomiscorpio, wyluzuj i nie denerwuj się,ciśnienie Ci się podniesie za wysoko i co wtedy :fcp8 Teraz na poważnie nie denerwuj się bo napiszesz jedno słowo za dużo....
Assan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 16:18   #15
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał Assan
tomiscorpio, wyluzuj i nie denerwuj się,ciśnienie Ci się podniesie za wysoko i co wtedy :fcp8 Teraz na poważnie nie denerwuj się bo napiszesz jedno słowo za dużo....
Spokojnie assan jedno za duzo nie napisze. Ladnie takie mondeo jedzie ale ja sobie dalem rade z takim mondkiem wiec nawet gdyby to omega ma takie same osiagi wiec jezdzisz mulowatym samochodem. Moje cisnienie spokojne :fcp2 :fcp2 zawsze niskie.
Tylko czasami skacze jak juz czytam o tych dieslach jakie to wspaniale.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 16:24   #16
-waldi-
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar -waldi-
 
Zarejestrowany: 24-04-2005
Skąd: Oświęcim
Model: VB/RT/GIII
Silnik: 2.0/1,2/1.8
Rocznik: 97/95/93
Postów: 7,309
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mihau
Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM
a ja sądze wierz mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Mihau
bo Vectra 1.8 140 KM na takie przyspiesznie jak Mondeo
a to co za model ? bo ja takiego nie znam vectra 1,8 140KM ??? to chyba biturbo - tuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sam mam vectre 2.0 136KM i wiem jak to idzie w porownaniu z mondeo 1.8

Ps: 95% omeg B 2.0 ma silnik 16V
__________________
wozidła...
Vectra B 2,0 '97 - całkiem wygodne
Twingo 1,2 '95 - mały pomykacz
Golf III 1.8 GT '93 - bagażówka
Yamaha XV700

[Regulamin Forum] [Szukaj]
^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
http://img524.imageshack.us/img524/8421/emot2ok6.jpg
-waldi- jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 22:13   #17
Mihau
ford::beginner
 
Avatar Mihau
 
Zarejestrowany: 09-08-2006
Model: Ford Focus mkII CC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
Napisał -waldi-
Cytat:
Napisał Mihau
Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM
a ja sądze wierz mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Mihau
bo Vectra 1.8 140 KM na takie przyspiesznie jak Mondeo
a to co za model ? bo ja takiego nie znam vectra 1,8 140KM ??? to chyba biturbo - tuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sam mam vectre 2.0 136KM i wiem jak to idzie w porownaniu z mondeo 1.8

Ps: 95% omeg B 2.0 ma silnik 16V
Współczesna Vectra ma silnik 1.8 140 KM .

Cytat:
a ja sądze wierz mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wg ciebie Omega 136 KM szybsza od Vectry 140 KM ? <lol> :-P :-D źle sądzisz
Cytat:
Zreszta padajace turbiny (szczegolnie te moduly) zapalajaca sie sprezynka itp itd to nie wina paliwa
Ciekawe komu tak wielce to wszytko nawalało ?W temacie ,, Jak oceniasz awaryjność swojego Forda'' ktoś kiedyś napisał ,ze z TDCI są mniej usterkowe od benzynowych .
Mihau jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 22:19   #18
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mihau
Cytat:
Napisał -waldi-
Cytat:
Napisał Mihau
Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM
a ja sądze wierz mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Mihau
bo Vectra 1.8 140 KM na takie przyspiesznie jak Mondeo
a to co za model ? bo ja takiego nie znam vectra 1,8 140KM ??? to chyba biturbo - tuning Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sam mam vectre 2.0 136KM i wiem jak to idzie w porownaniu z mondeo 1.8

Ps: 95% omeg B 2.0 ma silnik 16V
Współczesna Vectra ma silnik 1.8 140 KM .

Cytat:
a ja sądze wierz mi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wg ciebie Omega 136 KM szybsza od Vectry 140 KM ? <lol> :-P :-D źle sądzisz
[quote:23d20h75] Zreszta padajace turbiny (szczegolnie te moduly) zapalajaca sie sprezynka itp itd to nie wina paliwa
Ciekawe komu tak wielce to wszytko nawalało ?W temacie ,, Jak oceniasz awaryjność swojego Forda'' ktoś kiedyś napisał ,ze z TDCI są mniej usterkowe od benzynowych .[/quote:23d20h75]

ZAczynasz mi naprawde cisnienie podnosic .

Czytaj
Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM
a ja sądze wierz mi

Gdzie tutaj widzisz ze on napisal vectra 1.8 140km umiesz czytac??

Tdci mniej awaryjne od benzyny nie badz smieszny a co w benzynie sie psuje. Cale forum to prawie awarie tdci o turbinach wtryskach pompach palacych sie sprezynkach .
Jaja sobie robisz czy naprawde z Toba cos nie tak??

Masz chociaz prawojazdy??
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 22:36   #19
Mihau
ford::beginner
 
Avatar Mihau
 
Zarejestrowany: 09-08-2006
Model: Ford Focus mkII CC
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2008
Postów: 37
Domyślnie

Cytat:
ZAczynasz mi naprawde cisnienie podnosic .

Czytaj
Nie sądze ,żeby Mondeo mk II kombi 1.8 125 Km miało gorsze przyspiesznie od Omegi 2.0 136 KM
a ja sądze wierz mi

Gdzie tutaj widzisz ze on napisal vectra 1.8 140 KM umiesz czytac??

Czytać umiem . Wcześniej napisałem ,że Mondeo 1.8 125 KM ma takie samo przyspieszenie jak Vectra 1.8 140 KM. Więc mówiąc ,że Omega 2.0 136 KM jest szybsza od Mondeo 1.8 125KM to tak jakbyś powiedział,że jest szybsza od Vectry 1.8 140 KM
Mihau jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-09-2007, 23:35   #20
tomiscorpio
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 15-02-2006
Skąd: Złotów
Model: fs
Silnik: 1998
Rocznik: 95
Postów: 6,528
Domyślnie

Ci powiem tak po Twoich wypowiedziach moge stwierdzic tak , zero pojecia o dzialaniu ,budowie silnika , prawka brak.

Patrzysz tak o ten ma 210 na liczniku a ten 240 to napewno bedzie szybszy aaa a ten ma 260 jaaa ale super.

Chcialem Ci zaznaczyc ze taka vectra ma mase jak omega wiec te 4 km to sobie mozna w buty wsadzic.

Znajomy tez ostatnio mi mowil ze z wielorybem takim jak moj sobie poradzi a ma zafire 2.0 dti
to sie zdziwil zdeczka , ale ja lubie takich ludzi przynajmniej mam alkohol za darmo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tomiscorpio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:47.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.