Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-03-2015, 21:49   #11
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał karski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Podgrzewane siedzenia masz? Łap -> [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Srebrnego panelu z włącznikami szukaj na allegro, a maty bierz od Pretoriana, polecam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A ten wyłącznik ESP też można dołożyć? Bo akurat go nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 21:57   #12
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ten wyłącznik ESP też można dołożyć? Bo akurat go nie mam Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ESP po lifcie, wyłącza się w menu zegarów Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 21:58   #13
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał radek70 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sebastian, a masz PTC, DDS, Ecomode?
Chyba nie mam, ale za to znalazłem opis jak dołożyć wyłącznik ESP, co mnie bardzo cieszy, tylko nie bardzo rozumiem cyrylicy i nie mam pojęcia gdzie pociągnąć dwa kabelki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

EDIT:
Faktycznie, ESP jest w menu zegarów, DDS nie chcę, bo doczytałem co to jest. Miałem w Lagunie i dziękuję, nie chcę żadnych czujników w kołach. Reszta nie wiem co to jest, ale chcę, jak to włączyć? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 21:59   #14
karski
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 08-12-2012
Skąd: Kielce
Model: Leon 5F
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2019
Postów: 134
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

W poliftach dokładanie wyłącznika ESP to jest rzeźba niestety, trzeba prowadzić kable do GEMa o ile pamiętam. Ta dodatkowa wtyczka z dwoma kablami - to tak jak już temat został wyjaśniony - jest od kontrolki airbaga pasażera, czyli albo się świeci albo nie. Wyłączniki ESP miały tylko STeki i RSy (chyba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ).

Dołożyć jeszcze możesz czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy.
karski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:01   #15
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał karski Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Dołożyć jeszcze możesz czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy.
To fajne, miałem w renówce, pani miękkim głosem informowała, że trzeba zapierdzielać do serwisu, bo płyn się kończy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A tutaj jak informuje?
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:04   #16
karski
ford::average
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 08-12-2012
Skąd: Kielce
Model: Leon 5F
Silnik: 2.0 TSI
Rocznik: 2019
Postów: 134
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Na zegarach wyskakuje komunikat o niskim poziomie i tyle, jedyny miękki głos jaki usłyszysz to chodząca pompa na sucho Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
karski jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:11   #17
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Dobre! więc tak, plan jest taki:

Proszę o linki lub info jak to założyć/aktywować
  1. Czujnik poziomu płynu do spryskiwaczy - nie jestem pewien, czy mam, czy nie mam, bo jeszcze mi się płyn nie skończył Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
  2. Chcę uruchomić bluetooth w radiu, żeby móc podłączyć telefon
  3. Podgrzewanych siedzień raczej nie potrzebuję, bo miałem w lagunie i nie korzystałem
  4. Elektryczne lusterka - zamykane na przycisk, bo nie mam

Co jeszcze można dołożyć?

Ostatnio edytowane przez sebolek2 ; 19-03-2015 o 22:15
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:25   #18
radek70
ford::expert
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 06-10-2013
Skąd: Zielona Góra
Model: Focus Mk2
Silnik: 1.6tdci 90ps
Rocznik: 09.2009
Postów: 2,551
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
DDS nie chcę, bo doczytałem co to jest. Miałem w Lagunie i dziękuję, nie chcę żadnych czujników w kołach.
DDS działa tu bez czujników w kołach. Informuje jak faktycznie łapiesz "kapcia" zliczając sygnały z czujników ABS.

Cytat:
Napisał sebolek2 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
[*]Chcę uruchomić bluetooth w radiu, żeby móc podłączyć telefon
A do tego potrzebny jest odpowiedni moduł BT. Polecam jaszcze PTC.
radek70 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:30   #19
sebolek2
ford::average
 
Avatar sebolek2
 
Imię: Sebastian
Zarejestrowany: 04-03-2015
Skąd: Wieliczka
Model: Focus MK3 HB
Silnik: 1.6 TDCI 115KM
Rocznik: 12.2011
Postów: 113
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

A PTC to co to znowu? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
sebolek2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-03-2015, 22:34   #20
weuek
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 17-10-2014
Model: nie ford, rzecz jasna
Silnik: spalinowy
Rocznik: 2023
Postów: 5,928
Domyślnie Odp: Wymiana włącznika świateł

Nagrzewnica elektryczna-wieje ciepło z nawiewów, a silnik zimny. Może masz, tylko nie wiesz.

Ostatnio edytowane przez weuek ; 19-03-2015 o 22:36
weuek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.