Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford S-MAX
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 07-04-2011, 11:12   #11
jacekzom
ford::advanced
 
Avatar jacekzom
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford S-Max
Silnik: Ecoboost 203KM
Rocznik: 2010
Postów: 221
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Ja odradzam, to jest moda i marketing. Jeździlem takim Scenikiem...i nic z tego nie wynikało, i tak zasłaniałem bo Słońce raziło dzieci. Dach jest ważnym elementem konstrukcyjnym auta. Odpowiedz sobie tylko na jedno kluczowe pytanie:
Wolałbym dachować z dachem stalowym, czy szklanym?

jacekzom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 12:15   #12
RafałB
ford::expert
 
Avatar RafałB
 
Zarejestrowany: 04-11-2008
Skąd: Podlaskie
Model: S-max Titanium S 163KM (na razie)
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2012
Postów: 3,073
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Ja wole wcale nie dachować Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powyższe pokazuje,że kto ma ten chwali a kto nie ma - na niego narzeka Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Wcześniej było: Galaxy MK1 2.0 B+LPG, Galaxy MK2 1.9 TDI Automat, S-max 2.0 TDCi 140KM, obecnie S-max Titanium S 2.0 TDCi 163KM manual.

Ostatnio edytowane przez RafałB ; 07-04-2011 o 14:42
RafałB jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 12:33   #13
jacekzom
ford::advanced
 
Avatar jacekzom
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford S-Max
Silnik: Ecoboost 203KM
Rocznik: 2010
Postów: 221
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Ja wcale nie narzekam, tylko odradzam podając argument. Widok jadąc np przez las jest fajny, tylko czy akurat to jest tu istotne.
jacekzom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 12:40   #14
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

mialem brac w pakiecie z xenonem ale pan powiedzial ,ze bedzie efekt stroboskopu jadac np: ulica miedzy drzewami i moze sie robic slabo moim malym partyzantom nie wiem jak to w rzeczywistosci wyglada ,nie mialem okazji jechac autem z panorama ale czytajac widze ,ze polecacie prawie wszyscy no teraz juz nic nie zrobie ,ale nie bede tez sobie plul w brode ze sie nie zdecydowalem heheh pozdrowianka
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 12:56   #15
grizzly
ford::advanced
 
Imię: slawek
Zarejestrowany: 05-04-2011
Skąd: Tarnobrzeg ale teraz W-wa
Model: S-max
Silnik: 2.0 klekot
Rocznik: 2011
Postów: 257
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Bardzo dziękuję Wam za wszystkie odpowiedzi! Naprawdę mi pomogły i udało się zebrać sporo konkretnych i rzeczowych argumentów.


sl
grizzly jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 13:00   #16
pbobek
ford::advanced
 
Avatar pbobek
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 06-10-2009
Skąd: WS/WI/WU
Model: S-max/QQJ11
Silnik: 2.0 TDCi 185KM/400Nm by Heko /DIG-T
Rocznik: 2009/2016
Postów: 464
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

I jaka decyzja w końcu?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pbobek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 13:03   #17
Rolem
ford::average
 
Zarejestrowany: 09-07-2008
Skąd: pomorskie
Model: ford s-max
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2005
Postów: 169
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Idąc Twoim tropem myślenia to 3 rząd siedzeń też jest niepotrzebny , bo w razie uderzenia w tył auta .... i tak dalej. Mam szklany dach i jestem zadowolony (a raczej moje pociechy).


Cytat:
Napisał jacekzom Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja odradzam, to jest moda i marketing. Jeździlem takim Scenikiem...i nic z tego nie wynikało, i tak zasłaniałem bo Słońce raziło dzieci. Dach jest ważnym elementem konstrukcyjnym auta. Odpowiedz sobie tylko na jedno kluczowe pytanie:
Wolałbym dachować z dachem stalowym, czy szklanym?
__________________
Pozdrawiam Rolem
Rolem jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 13:53   #18
Slartibartfast
ford::professional
 
Avatar Slartibartfast
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 10-05-2010
Skąd: Warszawa
Model: S-Max FL +Mondeo5Vig
Silnik: 2.0TDCi 140KM +180KM
Rocznik: 09.2010 +08.2017
Postów: 1,467
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Dżizu co Ci spece wymyślają... Stroboskop???
W pierwszych produkcyjnych seriach eSia podobno robiło się pasażerom niedobrze na tylnych siedzeniach, ale wynikało to z braku wytłumienia i jakiegoś rezonowania. Może facet miał to na myśli (i dodatkowo świecące w kosmos xenony).
Co do dachowania - nie ma opcji "wolałbym". Wypadek Kubicy pokazuje, że nie ma znaczenia jaki materiał jest na drodze przeszkody (choć nie dachował). Jak pisałem, tylko szczęście albo Opatrzność...
__________________
Mój Maksik pali [Okleiłem eSia] [Końcówka wydechu] [LEDy]
Slartibartfast jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 14:39   #19
kuba_del
ford::average
 
Avatar kuba_del
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Delmenhorst
Model: S-MAX Titanium
Silnik: 2.0 diesel 140KM
Rocznik: 2010/2011
Postów: 77
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Cytat:
Napisał Slartibartfast Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dżizu co Ci spece wymyślają... Stroboskop???
W pierwszych produkcyjnych seriach eSia podobno robiło się pasażerom niedobrze na tylnych siedzeniach, ale wynikało to z braku wytłumienia i jakiegoś rezonowania. Może facet miał to na myśli (i dodatkowo świecące w kosmos xenony).
Co do dachowania - nie ma opcji "wolałbym". Wypadek Kubicy pokazuje, że nie ma znaczenia jaki materiał jest na drodze przeszkody (choć nie dachował). Jak pisałem, tylko szczęście albo Opatrzność...
no tak opowiadal ze jak bedzie sloneczko swiecilo przez panorame i znikalo za drzewami to wlasnie taki efekt bedzie hahaha no coz teraz juz nie mam co rozprawiac -czasu juz nie cofne Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
kuba_del jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-04-2011, 15:20   #20
jacekzom
ford::advanced
 
Avatar jacekzom
 
Zarejestrowany: 02-11-2010
Skąd: Gdańsk
Model: Ford S-Max
Silnik: Ecoboost 203KM
Rocznik: 2010
Postów: 221
Domyślnie Odp: Dach panoramiczny - polecacie czy odradzacie

Rolem -> jak masz np 4 dzieci to dodatkowe fotele musisz mieć, nie jest to żaden bajer tylko potrzeba lub po prostu praktyczna rzecz. Twoje porównanie jest bez sensu. Szklany dach to jest tylko bajer, nie ma z niego żadnego pożytku, a co najważniejsze obniża bezpieczeństwo podróżnych.
Wiem, że tego kto kupił nic nie przekona. Człowiek pyta się o opinię, to piszę co o tym sądzę podając konkretne argumenty, a nie tylko że jest to piękne, i nie wyobrażam sobie auta bez tego. Dach szklany miałem w kilku autach z wypożyczalni.
jacekzom jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:40.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.