Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Diesel
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-02-2007, 14:27   #11
Everex
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 17-02-2007
Postów: 6
Domyślnie

Właśnie ja też nie mam namiarów na ten cholerny impulsator.Dzis po 5 jade po wężyk do turbiny, mam nadzieję że to ta przyczyna.

[ Dodano: 2007-02-21, 20:01 ]
Wąż wyminiony turbo na 1 biegu włącza sie przy 3000 tys/obr, 2 bieg 2600, 3 bieg 2400.Gdy montowałem wąż, zdemontowałem przewód paliwowy z pompy w celu lepszego dostępu.Po wymianie nie chciał odpalic, następnie zdemontowałem przewód z filtra i podpiołem przezroczysty wężyk, pompuje pompką i nic dopiero po 30 sek zaczeło leciec paliwo,gdy puściłem pompke paliwo zaczeło się cofać, czy to może byc objaw zapowietrzania się i przyczyną kopcenia i szarpania silnika na biegu jałowym.Dodam że po 12 godzinnym postoju dziwnie odpala, tak jak by pracowały przez sekunde 3 cylindry, natomiast gdy jest ciepły jest delikatne szarpniecie.

Everex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:00.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.