Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Galaxy
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 10-06-2009, 17:33   #11
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Głośniki w 3 rzędzie?

"że 3 rząd głośników coś psuje"

Jak dla mnie to troszkę przeszkadza gdzieś coś brzęczy i jakoś nie tak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"wystarczy jeden głośnik. Bas i tak jest przenoszony "mono" a ucho ludzkie nie rozpoznaje kierunku"

Wiem o tym doskonale ale lepiej pracuje wzmacniacz grzeje się równomiernie a poza tym dlaczego tylko pasażer ma mieć masaż ja też chcę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a jeszcze mam 2 głośniki i jednak w dualu chodzą lepiej niżej i soczyściej przy filmach wypas jak w kinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

"Zmieniarkę wkłada się w schowek w nadkolu"

Pod warunkiem że pakujesz na 6 płyt VW, a nie 12 płytek. Jest po prostu za gruba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie mieści się, a poza tym w schowku mam mieć tuner tv leży już na pawlaczu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2009, 17:48   #12
Przemek_PC
ford::professional
 
Zarejestrowany: 24-04-2009
Model: Galaxy
Silnik: 2,3+LPG automat GHIA
Rocznik: 1999
Postów: 999
Domyślnie Odp: Głośniki w 3 rzędzie?

Głośniki w klapie nie byłyby mocowane do poszycia tylko do pierścieni MDF przykręconych do blachy. Wtedy spokojnie 20cm głośnik się utrzyma. Co do grzania wzmacniacza, mostkuje się go i wtedy obydwa kanały pracują identycznie. Zresztą nierównomierne nagrzanie wzmacniacza w czym niby ma przeszkadzać?
Przemek_PC jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-06-2009, 18:04   #13
taxidriver
ford::professional
 
Avatar taxidriver
 
Zarejestrowany: 10-01-2008
Skąd: Lublin Polska G
Model: Galaxy, Santa Fe
Silnik: AUY, D4EB - 2.2 16V R4 CRDi
Rocznik: 2001, 2008
Postów: 1,064
Domyślnie Odp: Głośniki w 3 rzędzie?

Cytat:
Napisał Przemek_PC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mostkuje się go i wtedy obydwa kanały pracują identycznie. Zresztą nierównomierne nagrzanie wzmacniacza w czym niby ma przeszkadzać?
W zasadzie w niczym ale, jak mam 4 kanałowy to mogę mieć 2 kanały dla 2 subniskotonowych głośników obecnie mam w bagażniku 1 skrzynie i jest fajnie ale jak wywaliłem fotele i wsadziłem 2 skrzynki było zajebi.... jeszcze niżej i więcej basu ja sporo filmów oglądam a to daje naprawdę świetny efekt.Jeszcze jedno ale żona karze mi w końcu zabrać te wszystkie graty z domu a wiec muszę w końcu to zrobić ewentualnie myślę nad systemem z 2 wzmacniaczami plus kondensatory ale nie za bardzo jest to gdzie wsadzić w końcu to nie jest bardzo duży samochód tylko po prostu spory Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
taxidriver jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:56.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.