Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|zachodniopomorska
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 02-12-2014, 16:57   #11
mad
ford::average
 
Zarejestrowany: 12-05-2007
Model: Passat
Silnik: Delta Machine
Rocznik: 25.07.2013.
Postów: 184
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Obstawiam że samochód po policyjny na 90%.

W połowie przednich drzwi pasażera chamskie przejście.

Załatw VIN

mad jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2014, 19:05   #12
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Żeby rozwiać wszelkie wątpliwości, podjadę jutro i go zobaczę...nie zawsze są szroty....ważne żeby serce było sprawne a blacharka.....można zawsze zrobić.
Czemu zostawi dużo kasy u Nas w warsztacie?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przecież są zniżki dla FCP Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Są też czasem okazje...może wzięli go w rozliczeniu? Można kupić okazję i nie zawsze trzeba się sparzyć- mechanik kupił od klienta Mon MK2 1,8TD 98r kombi klima elektryczne szyby opłaty itd....buda zdrowa....za 700zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i lata....

Znam przypadki że znajomy chciał sprzedać szybko auto, dal mega niską cenę...i nikt nie zadzwonił bo podejrzana była...powiedziałem żeby podniósł...i podniósł o prawie 4k....sprzedał się w 2hGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. a auto zadbane było.

Jutro go sprawdzę
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2014, 19:37   #13
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Adaś zniżki zniżkami ale po co dodatkowy kłopot brać na klatę.
Zainteresowanemu daje to pod rozwagę
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-12-2014, 21:47   #14
siwy05
ford::average
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 23-09-2010
Skąd: Focus Klub Polska
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5EB 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 108
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Ja niestety też nie dałem rady, nadal rzeźbię delegację, ale widzę Adam ma blisko więc przejmie temat, to że auto bite raczej nie podlega wątpliwości, skoro nie ma bezwypadkowy, ze zdjęć obstawiam, że tył był trzaskany, albo bok pasażera. Zwróć też uwagę na plastik w słupku A od pasażera, jakiś pofalowany, czy ja już od tych bzdur w robocie źle widzę? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
siwy05 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 11:24   #15
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

byłem zobaczyłem...lepiej szukac dalejGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
różne odcienie lakieru...widac że ktoś to w stodole malował.....nie miałem miernika...ale jest grubo szpachli na bankGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Silnik bierze olej...po odpaleniu chwilę kichał prychał....i puszczał niebiesie bąki więc w najlepszym wypadku głowica do roboty....w najgorszym pierścienie....
Ogólnie szkoda czasu....byłem z 10 minut i to co wyszło na start...nie wiem jak zawiecha bo nie jechałem....

Jak któryś z klientów będzie miał coś do sprzedania godnego uwagi i pewnego...to dam znać
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 11:30   #16
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

To było do przewidzenia.Auto za ładnie wyglądało na zdjęciach, retusz zrobiony
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 12:06   #17
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Wiesz ...nie zawsze tak jest...ja jak będe wystwiac swoje to zdjęcia będa ładne...auto czyste- zawsze czyste nie tylko odpicowane pod sprzedaż,a auto pewne nie szpachlowane i klejone z trzech Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

W przypadku Mondeo...było niestety jak napisałeś....Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 13:48   #18
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Adam w dzisiejszych czasach strach jest kupować auta po komisach.
Teraz liczy się tylko pewne źródło.Wiem że nie jest to proste ale czasem można trafić znajomego który akurat sprzedaje godny egzemplarz.
Nie trzeba daleko szukać , nasz klubowy kolega Tomas ma auta wzorowe , serwisowane w aso i właśnie od takich ludzi trzeba kupować auta z pewnego źródła i historią.
Ty pewnie temu zaprzeczysz bo jesteś mechanikiem fordfachu i wiesz ze wszystkie buble prędzej lub później do ciebie trafiają i masz zysk z naprawy.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 13:54   #19
AdamJ.
ford::advanced
 
Avatar AdamJ.
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 22-09-2010
Skąd: Szczecin
Model: BMW E38 - siódema ;)
Silnik: 3,5 V8
Rocznik: 1998
Postów: 371
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Zgadzam się z Tobą...masz rację Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mylisz sie tylko co do jednego....mechanikiem może i jestem...bardziej na papierze ale lotniczym..kończyłem szkołę w tym kierunku Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. samochodowym...hmmm...troche wiem ale aktywnie nie wykonuje tego fachu- nawet jeśli chodzi o Swój samochódGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W FordFach-u zajmuje sie prowadzeniem tego warsztatu i od świeta- jak już trzeba wspieram chłopaków, to wtedy ide sie brudzićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ale spokojnie....wiem gdzie dolewa się płynu do spryskiwaczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
Gdyby Bóg wolał przedni napęd, chodzilibyśmy na rękach.
"...Proste są dla szybkich samochodów, zakręty dla szybkich kierowców..."Colin McRae

Ostatnio edytowane przez TOMAS ; 05-12-2014 o 14:18
AdamJ. jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-12-2014, 14:02   #20
tiger02
ford::average
 
Avatar tiger02
 
Imię: TOMEK
Zarejestrowany: 19-01-2012
Skąd: SZCZECIN
Model: FORD MONDEO MK4
Silnik: 2,0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 141
Domyślnie Odp: Prośba o obejrzenie Mondeo mk3 w Szczecinie

Hehe

Adam nie bierz moich postów tak bardzo do serca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tiger02 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
mk3 , mondeo , szczecin



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:49.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.