Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fusion
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-02-2008, 09:21   #11
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: Typy radia

Dzięki za pomoc!
Od wczoraj sytuacja zmieniła się o 180` :fcp7 :fcp7 :fcp7

1. Radyjko nie dawało mi spokoju (w szczególności dlaczego przyciski podświetlone są na czerwono), więc poszedłem się nim pobawić... podczas włączania, wyświetlił się na chwilkę znaczek VW :550: (pomyślałem wtedy: "cóż może taki patent...")

2. Instrukcja (w naszym ojczystym języku) była cały czas w aucie, tylko w innym miejscu niż reszta papierów :fcp19 !!! Na okładce również widnieje znaczk VW (ponownie pomyślałem: "cóż może taki patent...") Niestety nie ma ani słowa w niej o aktualizacji map, sofcie etc. Mało tego: nie jest podany producent (tzn. jest: VW), ani model... Mam podejżenia, że producentem jest :fcp26 ?????'??????? (Blaupunkt)

3. I tu jest najlepsze :fcp2 to nie jest GPS Forda, tylko VW :fcp12
Oglądając montaż z bliska istotnie widać, że nie jest to GPS z Fusi, tylko od innego auta! Jednak, aby oddać sprawiedliwość: montaż jest wykonany jest profesionajnie, niemalże perfekcyjnie!

4. Pod fotelem pasażera znalałem... CHANGER na 6 CD :fcp14 Teraz to już wypas na maxa! (Panasonica)

Cytat:
Napisał Johny7205
W Fusionie może być tak że masz fabrycznego GPS-a jako jedyny w Polsce. :fcp18 .
Okazało się, że nie mam Fordowskiego GPS (chociaż... :fcp13 fabrycznie motowany w Galaxy), ale jestem (prawie) na pewno jedynym w Polsce baaaa... na Świecie, który ma zabudowany w Fuzi sprzęt VW :fcp23

jeszcze raz dziękuję i również pozdrawiam

__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2008, 14:31   #12
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Re: Typy radia

Cytat:
Napisał Mar78
Dzięki za pomoc!
Od wczoraj sytuacja zmieniła się o 180` :fcp7 :fcp7 :fcp7

1. Radyjko nie dawało mi spokoju (w szczególności dlaczego przyciski podświetlone są na czerwono), więc poszedłem się nim pobawić... podczas włączania, wyświetlił się na chwilkę znaczek VW :550: (pomyślałem wtedy: "cóż może taki patent...")

2. Instrukcja (w naszym ojczystym języku) była cały czas w aucie, tylko w innym miejscu niż reszta papierów :fcp19 ! Na okładce również widnieje znaczk VW (ponownie pomyślałem: "cóż może taki patent...") Niestety nie ma ani słowa w niej o aktualizacji map, sofcie etc. Mało tego: nie jest podany producent (tzn. jest: VW), ani model... Mam podejżenia, że producentem jest :fcp26 ?????'??????? (Blaupunkt)

3. I tu jest najlepsze :fcp2 to nie jest GPS Forda, tylko VW :fcp12
Oglądając montaż z bliska istotnie widać, że nie jest to GPS z Fusi, tylko od innego auta! Jednak, aby oddać sprawiedliwość: montaż jest wykonany jest profesionajnie, niemalże perfekcyjnie!

4. Pod fotelem pasażera znalałem... CHANGER na 6 CD :fcp14 Teraz to już wypas na maxa! (Panasonica)

Cytat:
Napisał Johny7205
W Fusionie może być tak że masz fabrycznego GPS-a jako jedyny w Polsce. :fcp18 .
Okazało się, że nie mam Fordowskiego GPS (chociaż... :fcp13 fabrycznie motowany w Galaxy), ale jestem (prawie) na pewno jedynym w Polsce baaaa... na Świecie, który ma zabudowany w Fuzi sprzęt VW :fcp23

jeszcze raz dziękuję i również pozdrawiam


Kolego, tak naprawdę te sprzęty były identyczne w fordach i seatach.
Różnił je tylko brand za froncie i logo przy odpalaniu.
Widziałem już coś podobnego w fieście MK VI
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-03-2008, 19:03   #13
Mar78
ford::advanced
 
Avatar Mar78
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-02-2008
Skąd: SO
Model: Focus MKII FL kombi SilverX
Silnik: 1,8 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 220
Domyślnie Re: Typy radia

Cytat:
Napisał Gimnastikball

Cytat:
Napisał Mar78
...
Kolego, tak naprawdę te sprzęty były identyczne w fordach i seatach.
Różnił je tylko brand za froncie i logo przy odpalaniu.
Widziałem już coś podobnego w fieście MK VI
Sprawa już jest wyjaśniona :fcp26 navi to Blaupunkt MFD DX wsadzony z jakiegoś VW.
:fcp29
__________________
Był Fusion 1,4TDCi (2004), jest Focus 1,8TDCi (2009)
"Zły sex jest lepszy, niż dobry dzień w pracy"
Mar78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 17-03-2008, 17:41   #14
krzys2007
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 17-04-2007
Model: Fusion
Silnik: 1.4 16V
Rocznik: 2004
Postów: 41
Domyślnie Re: Typy radia

Cytat:
Napisał Koniak
Rwidziałem modele jakby 1- i 3-częściowe (te drugie mają rowki na 1/3 i 2/3 długości panelu). Zaślepka ma wymiary 23x12 cm i dwie kwadratowe dziurki w pobliżu górnych rogów.
Witam

Pytanko, czy ktoś z Was wymieniał może firmowego kaseciaka (3-częściowy) na CD? Jeżdżę FX Gold, wiem że CD było montowane w wersjach FX Silver. Może ktoś ma inny patent, jak wymienić radio na fajniejsze niż obecny kaseciak. Ewentualnie, czy CD z Silver mogę bez problemu zamontować do Gold.

Pozdrawiam
krzys2007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-03-2008, 06:57   #15
Gimnastikball
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 28-11-2006
Skąd: Nowy Tomyśl
Model: Focus MK1
Silnik: 1,8pb
Rocznik: 2002
Postów: 332
Domyślnie Re: Typy radia

Możesz. Właśnie przeprowadziłem tą operację.
Z montażem pilota do radia też nie ma problemu. Wiązka jest pod kolumną kier.
Dokup tylko pilot i wytnij otwór w obudowie kolumny kier
Gimnastikball jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:13.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.