Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 15-09-2014, 17:45   #11
jankowalski973
ford::advanced
 
Avatar jankowalski973
 
Imię: Jan
Zarejestrowany: 23-01-2013
Model: Kuga
Silnik: 1.6 150KM
Rocznik: 2013
Postów: 365
Domyślnie Odp: Czy kupił byś/aś nastepnym razem Forda KUGA

Cytat:
Napisał Audi'ofil Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy tak ma być?...
Mam tak samo pomimo innego koloru ale tylko... w dzień.

Odnośnie zakupu - tak kupił bym.

jankowalski973 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2014, 17:49   #12
Atlis
ford::professional
 
Avatar Atlis
 
Imię: Marian
Zarejestrowany: 19-07-2013
Skąd: Szczecin
Model: Focke-Wulf
Silnik: 1.6EB 207KM/333Nm
Rocznik: 2011
Postów: 1,389
Domyślnie Odp: Czy kupił byś/aś nastepnym razem Forda KUGA

androzek - tu nie ma co bronić. Różnice w kolorach obecnie występują u wszystkich producentów. Taki urok oszczędzania na warstwie lakieru i jego ekologicznego składu. Nie jest to fajne, ale żyć z tym można. Wolę, by oszczędzali na lakierze niż na metalic w skrzyni lub silniku.
Atlis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2014, 19:27   #13
ssaramis
ford::beginner
 
Imię: aramis
Zarejestrowany: 21-06-2014
Skąd: Szczecin
Model: Kuga
Silnik: 2.0L Diesel
Rocznik: 2013
Postów: 39
Domyślnie Odp: Czy kupił byś/aś nastepnym razem Forda KUGA

Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyjdę na fanatycznego obrońcę Kugi ale tak nie jest. Przeglądając jakiś czas temu forum BMW znalazłem podobny wątek z BMW 3 i spasowaniem plastików przy konsoli centralnej -szpara gruba na palec - można zadać podobne pytanie jak w poście poprzednim.
Moja Zona od wielu lat jezdzila 3ser. Nic podobnego nigdy nie zauwazylem aby byly szpary na grubosc palca.
Czy mozesz podac link o BMW 3 ser i szparze na grubosc palca?

Bump:
Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jakieś dziwne czasy,że za coś bardziej miękkiego w klasie premium jesteśmy w stanie dać 50-100% pieniędzy więcej - kto w czasie jazdy maca i gładzi te plastiki?
Zaden producent androzek nie montuje dobrych miekkich materialow po to aby je gladzic i sie nimi podniecac.
Auto a szczegolnie kokpit narazony jest na zmienne temperatury, stresy, wilgotnosc itd. To wszystko powoduje ze twarde plastiki po paru latach maja tendencje do robienia w aucie istnej orkiestrii. Prawda tez jest to ze nie wszystko co premium to musi byc super.
Audi, merc czy BMW maja tez swoje wpadki. No wlasnie, to sa wpadki a nie standard

Bump:
Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dla mnie prestiż to np.Bentley,Maserati.
Osoba ktora kupila i jezdzila powyzszymi markami nigdy nie kupi zadnego forda a tym bardziej kugi. Ci ludzie poszukuja i oczekuja zupelnie czegosc innego od auta i wcale nie chodzi tu tylko o prestiz
ssaramis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-09-2014, 22:09   #14
Audi'ofil
ford::average
 
Avatar Audi'ofil
 
Imię: Stachu
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: "z dzikiego zachodu"
Model: Kuga II 4x4
Silnik: 2,0 180 PowerShift
Rocznik: 2016
Postów: 193
Domyślnie Odp: Czy kupił byś/aś nastepnym razem Forda KUGA

Cytat:
Napisał androzek49 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeździłem dotychczas Fiat 126p,Ford Fiesta 1,1 ,Fiat Punto 3d,Fiat Punto 5d,Ford Focus MkI,Ford Focus Mk II,Mitsubishi Outalnder Mk II.
Skalę porównawczą raczej masz mierną i wcale się nie dziwię, że kuga dla Ciebie jest lepszym wyborem.

I chyba tu jest sedno sprawy.
Większość konfliktów jakie tu się pojawiają wynika z naszych doświadczeń i upodobań.
Co do nowej kugi moja decyzja jest na nie, bo z moich doświadczeń (a jest to już chyba "naste" auto jakie kupiłem - polonezy, ople, fordy, audi, bmw) wynika, że mogło by być lepiej. Pomijam kolory, bo sam tego nie zauważyłem (dopiero jak ktoś mi na to zwrócił uwagę), ale jak w zależności od temperatury zaczynają w nowym aucie trzeszczeć plastyki, odzywać się jakieś stuki to w słupku, to w drzwiach, to coś jest nie tak.
Jednak oczekiwałem czegoś innego.
Kuga jest autem mojej żony. Niestety żona nie lubi komputera, a na pewno na tym forum opisywała by to auto w samych superlatywach, czym nie jednego by zadowoliła.
Bywa, że jestem odrobinę krytyczny co do tego auta, ale tylko konstruktywna krytyka i rzeczowa wymiana zdań z oceną własnych doświadczeń, może innym osobom pomóc w dokonaniu właściwego wyboru.

Ostatnio edytowane przez Audi'ofil ; 23-09-2014 o 07:42
Audi'ofil jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-09-2014, 15:34   #15
terex78
ford::beginner
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 12-08-2014
Model: Kuga II
Silnik: 1,6T 180km 4X4 aut.
Rocznik: 2014
Postów: 16
Exclamation Odp: Czy kupił(a) byś nastepnym razem Forda KUGA

Do Adminów!!!!!!!
Wywaliliscie temat z Kugi na ogolny i temat zdechl , każdy kto ma w planach zakup forda kuga już nie ma takiej możliwości zapoznania się z tematem i opiniami innych uzytkownikow. Po co takie roszady? jest dział Ford Kuga wiec temat jej dotyczy a na Ogolnym temat po prostu umrze smiercia naturalna. A zapowiadał się dobrze bo opinie uzytkownikow sa najbardziej rzetelne.
terex78 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2014, 19:36   #16
Markoo
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 26-08-2012
Model: Vectra B/Mondeo MK4
Silnik: X18XE/2.0PB LPG
Rocznik: 1997/2012
Postów: 473
Domyślnie Odp: Czy kupił(a) byś nastepnym razem Forda KUGA

Też tak myślę !
Markoo jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:48.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.