Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Ogólnie o motoryzacji
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 18-08-2011, 10:39   #11
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

polecam również zaopatrzyć się w saperkę ( szczególnie jeśli auto w automacie ) - niech sobie jeździ w bagażniku, może czasem uratować z opresji ( mnie już ze dwa razy uratowała )

Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 13:39   #12
playandwin24
ford::average
 
Avatar playandwin24
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 22-07-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 8v 120 KM
Rocznik: 1993
Postów: 75
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

He he dobre to Malamut... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Długie i trąbić jadąc pod górę na zakręcie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Właśnie mam nową Dębicę Frigo 2 i słyszałem wiele dobrego o tej oponie jeśli chodzi o śnieg, podobno gorzej na mokrym i suchym Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ok to będę ćwiczył pod Tesco w nocy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ta saperka to też super pomysł, no ale ja mam manualną, chociaż szwagier już mnie Unem z błota wyciągał na wiosnę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dzięki za informacje Chłopaki i cieszę się że te mat się spodobał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
playandwin24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 13:54   #13
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

Cytat:
Napisał playandwin24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja mam manualną
no to masz tą możliwość, że sobie możesz rozbujać auto - czasem pomaga. W automacie to już niestety tak różowo nie ma.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 14:04   #14
playandwin24
ford::average
 
Avatar playandwin24
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 22-07-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 8v 120 KM
Rocznik: 1993
Postów: 75
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

No tak Struna, ale do tyłu jest tylko jeden bieg, tak jak i u Ciebie... a czasem ciężko wyjechać z jakiegoś bagna na 2... raz z błotka wyjeżdżałem na 3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez playandwin24 ; 18-08-2011 o 14:08
playandwin24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 14:15   #15
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

nie chodzi o ilość biegów ale o możliwość ich szybkiej zmiany, w manualu możesz rozbujać auto sekwencją np. R - 2 - R - 2 aż wyjedzie.

W automacie zmiana biegu zajmuje chwilę i nie ma za bardzo szans na rozhuśtanie auta. Pozostaje dohamować ręcznym nieco no i właśnie czasem saperka się przydaje do odkopania się Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 14:43   #16
playandwin24
ford::average
 
Avatar playandwin24
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 22-07-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 8v 120 KM
Rocznik: 1993
Postów: 75
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

No racja... wymądrzam się a nigdy automatem nie jeździłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale jakąś łopatę sobie włożę do bagażnika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziewczyna mi ciągle suszy głowę że wiem gdzie będę jeździł a tylnonapędówkę se kupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A taka dygresja mała.... Struna Ty posiadasz gaz w swojej V6?
playandwin24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 16:25   #17
Struna
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar Struna
 
Zarejestrowany: 03-10-2004
Skąd: Kraków/Skawina
Model: Volvo XC90
Silnik: 2.9 biTutbo
Rocznik: 2004
Postów: 6,092
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

no ba Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Struna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 16:37   #18
kat
ford::professional
 
Zarejestrowany: 08-09-2004
Skąd: KATowice
Model: E38
Silnik: 2,8 24v
Rocznik: 97 Shadow Line
Postów: 1,166
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

Cytat:
Napisał playandwin24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziewczyna mi ciągle suszy głowę że wiem gdzie będę jeździł a tylnonapędówkę se kupiłem Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
tylny naped nie jest dla dziewczynek
Cytat:
Napisał playandwin24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A taka dygresja mała.... Struna Ty posiadasz gaz w swojej V6?
tylko hardcory nie posiadaja elpegi w V6
kat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 16:39   #19
playandwin24
ford::average
 
Avatar playandwin24
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 22-07-2011
Skąd: Rzeszów
Model: Scorpio
Silnik: 2.0 8v 120 KM
Rocznik: 1993
Postów: 75
Domyślnie

A tak pytam... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Zresztą napęd na tył, V6 i automat to na pewno spokojnie 15 litrów benzyny by poszło w mieszanej jeździe... Jak miałem Mondeo V6 bez gazu to mi szło tak 12 litrów w mieszanej, więc gaz mile widziany, a to moje Scorpio to tyle wycierpiało przez ten gaz, aż mi go żal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

No to byłem hardcorem z tym Mondeo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez Agnesqa ; 18-08-2011 o 23:01 Powód: pkt 21 regulaminu
playandwin24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-08-2011, 16:53   #20
Alban
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 18-08-2011
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Scorpio
Silnik: 2.0
Rocznik: 1996
Postów: 15
Domyślnie Odp: Jazda tylnonapędówką w zimie ;-D

sorry że pisze nie na temat ale podpowie mi ktoś prosze o co chodzi w podświetleniu wnętrza Ford Scorpio ponieważ nie działczy z mojej winy (zrobiłem zware) bezpiecznik ok przekaźnik czasowy załącza co jeszcze ewentualnie jakiś dodatkowy bezpiecznik ???
Pomocy!!!!!
Alban jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:36.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.