Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Life > Hyde-Park
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 28-06-2010, 10:11   #11
maestro06
ford::professional
 
Avatar maestro06
 
Zarejestrowany: 02-11-2008
Skąd: Opole
Model: Mondeo MkIII
Silnik: TDDI by VTECH
Rocznik: 2002
Postów: 1,343
Domyślnie Odp: Przygotowanie auta przed wyjazdem wakacyjnym...

Cytat:
Napisał g3m1n1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
z Opola do Wrocławia - ostatnio jechałem, stoi nowy Orlen (chyba, a może Lostos ?) i z boku dopiero budują McDonalda. a jeszcze dalej w kierunku granicy, to momentami pobocza nawet nie ma, a i znaki, że zwierzęta się mogą pojawić. Parę parkingów jest, tak dokładnie te same, na których stawał autobus, jak jechałem na wycieczkę do DDRu. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

z Opola do Katowic - no.. tu są przynajmniej MOPsy, ale stacja na Górze Świętej Anny się ostatnio budowała... i fakt, jest tam jeszcze coś po drodze, ogromne korki na budowanym węźle autostradowym.

No ale mogę się mylić. W tamtym roku miałem w Bielsku Białej teściową w szpitalu, więc przez 3 miesiące co niedzielę - zasuwałem z pod Opola na wizyty.

A w tym roku faktycznie, nie było mnie tam.


A i dzięki, za radę z tymi kamizelkami i sprawdzeniem ubezpieczenia.
w tym roku masz już otwarte mcD po jednym w każdym kierunku Wro-Opo i tak samo Opo-Kat, oprócz tego otwarte shell'e i Lotosy i ceny paliw nie wiele wieksze od tych np co w Opolu

Cytat:
Napisał ethernal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ale wg. planu serwisowego (dla Mondeo Mk3) w benzyniakach i dieselach należy wymieniać olej co 20 tyś km, poza tym diesele mają turbinki o które jak wiadomo trzeba dodatkowo dbać, dlatego ja wymieniam olej częsciej, a w benzynkach (w MK3) ich nie ma, więc po co tak często?? Wiadomo że jak kolega chce to może trzymać się tego interwału co 10 tyś km, ale po 8 tyś km?? Wg mnie to już jest zbyteczna nadgorliwość, a jak twierdzi wielu "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu..." Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
owszem co 8 tyś to już za często, na miejscu Kolegi zmieniłbym olej na Castrola itp którego zmienia się co 15 tyś

maestro06 jest offline  
Stary 29-06-2010, 09:10   #12
g3m1n1
ford::average
 
Zarejestrowany: 06-10-2008
Skąd: Otmuchów
Model: Ford Mondeo MK3
Silnik: 1.8 PB
Rocznik: -już nie mam-
Postów: 52
Domyślnie Odp: Przygotowanie auta przed wyjazdem wakacyjnym...

Temat do zamknięcia
g3m1n1 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:25.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.