Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-01-2022, 19:23   #11
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Zdalny start

Mam pilota z trzema przyciskami. Czy jest możliwość dopisania kluczyka z czterema albo pięcioma przyciskami? Chodzi mi o to czy wogóle takie piloty działają z mondeo czy to tylko dla wersji usa? Chciałbym mieć możliwość odpalania z pilota no i czy ewentualnie funkcja panic też by działała?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg kluczyki.jpg (20.8 KB, 60 wyświetleń)

benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2022, 19:27   #12
BiPi
ford::advanced
 
Avatar BiPi
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 30-09-2014
Skąd: Polska
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 251
Domyślnie Odp: Zdalny start

A opcja zdalny start tylko.dla automatu jest?. Bo widzialem w manualu ktos zrobil jest film na YT
BiPi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 01-01-2022, 21:35   #13
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał BiPi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A opcja zdalny start tylko.dla automatu jest?. Bo widzialem w manualu ktos zrobil jest film na YT
Raczej tylko automat i to jeszcze muszą być spełnione warunki.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 07:15   #14
roso
ford::beginner
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 22-01-2007
Model: Mondeo MK V
Silnik: 2,0
Rocznik: 2017 modelowo 2018
Postów: 25
Domyślnie Odp: Zdalny start

@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale żeby był zdalny start to potrzebujesz właśnie pilota z lewej strony zdjęcia.
Ja miałem ten z prawej, teraz mam zdalny na tym zdjęciu z lewej - to oryginalny pilot - fordowski.
Znajdź film Przemka na yt, on wszystko wyjaśnia.
__________________
Życie trzeba przeżyć tak, żeby wstyd było opowiadać, za to przyjemnie wspominać.
roso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 09:44   #15
BiPi
ford::advanced
 
Avatar BiPi
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 30-09-2014
Skąd: Polska
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 251
Domyślnie Odp: Zdalny start

A co powiecie koledxy na ten film..... ewidentnie Manual

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
BiPi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 12:37   #16
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał BiPi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... ewidentnie Manual
...
Skonfigurować można "prawie wszystko"... Tylko "zdrowego rozsądku" od tego jakoś nie przybywa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledze BiPi sugeruję pokonwersować z autorem filmiku "jaki ma on pomysł na wykrycie, że manualna skrzynia biegów w czasie użycia zdalnego uruchamiania jest w pozycji luzu"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po tych konsultacjach może Kolega tu się podzielić swoimi rewelacyjnymi przemyśleniami...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 13:34   #17
BiPi
ford::advanced
 
Avatar BiPi
 
Imię: Bartosz
Zarejestrowany: 30-09-2014
Skąd: Polska
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 251
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Skonfigurować można "prawie wszystko"... Tylko "zdrowego rozsądku" od tego jakoś nie przybywa.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Koledze BiPi sugeruję pokonwersować z autorem filmiku "jaki ma on pomysł na wykrycie, że manualna skrzynia biegów w czasie użycia zdalnego uruchamiania jest w pozycji luzu"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Po tych konsultacjach może Kolega tu się podzielić swoimi rewelacyjnymi przemyśleniami...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Kolego ja tylko sie zapytalem czy mozna i pokazalem filmik....
A twoj przesmiewcY ton odpowiedzi wsadzic mozesz wiesz gdzie....
BiPi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 14:22   #18
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał roso Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
Ale żeby był zdalny start to potrzebujesz właśnie pilota z lewej strony zdjęcia.
Ja miałem ten z prawej, teraz mam zdalny na tym zdjęciu z lewej - to oryginalny pilot - fordowski.
Znajdź film Przemka na yt, on wszystko wyjaśnia.
Ok to po kolei. Zdalny start mam, ale z aplikacji. Działa poprawnie. Chce zasięgnąć wiedzy czy wogóle takie piloty na odpalanie plus ewentualnie z funkcją panic będą działać u mnie. Chodzi o to czy na forda europę podejdą. W aso jeszcze nie pytałem, bo pewnie zacznie się od tego, że nie ma nie można ect. O cenie w aso nie wspomnę, bo serce może tego nie wytrzymać. Chciałbym wiedzieć czy oficjalnie w pl można kupić nowy ,czyli jaki kod produktu maja, zakodować ect. Cena to drugorzędną sprawa.
Filmy na yt min. Przemka widziałem, ale zawsze mam do tego dystans a poza tym z tego co pamiętam kodując pilota na odpalanie pozostałe stały się bierne. A ja chce dodać kolejnego czyli żeby wszystkie piloty działały normalnie jak do tej pory. Zresztą on miał inne wizualnie piloty.
Ps. Nie skakać mi tu sobie do gardełGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Ktoś coś wie niech się pochwali proszę. Pewnie kolega Tedi_k wieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i może wyłuszczy temat laikowi.
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-01-2022, 19:34   #19
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,054
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał BiPi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...wsadzic mozesz wiesz gdzie....
Myślę, że zdecydowanie bardziej Kolega może sobie tak poradzić z tym swoim pytaniem, filmikiem i pomysłem w całości...

Cytat:
Napisał benykuleczka1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
... Chce zasięgnąć wiedzy czy wogóle takie piloty na odpalanie plus ewentualnie z funkcją panic będą działać u mnie. ...
Amerykańskie NIE BĘDĄ.
Chińczycy - jak to Chińczycy... - robią wersję takich pilotów (chińskich podrób...) do aut europejskich. Zdaje się bez przycisku "panic". Te chińskie podróby "w zasadzie działają"... Poza oczywiście przypadkami, że "przestaną działać"...

Nie ma opcji by "wszystkie piloty działały"... Działają albo te ze zdalnym odpalaniem albo te oryginalne. Nie da się ich "pożenić/pomieszać".
Może być tylko tak jak na YT - te oryginalne nadal mogą działać "w kieszonce awaryjnej".
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 02-01-2022 o 19:40
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-01-2022, 00:43   #20
benykuleczka1
ford::average
 
Imię: Dominik
Zarejestrowany: 08-07-2014
Skąd: Poznań
Model: kuga 3/mondeo mk5FL A8
Silnik: 2.5 hybryda/2.0 tdci 150@190
Rocznik: 2023/2020
Postów: 169
Domyślnie Odp: Zdalny start

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie ma opcji by "wszystkie piloty działały"... Działają albo te ze zdalnym odpalaniem albo te oryginalne. Nie da się ich "pożenić/pomieszać".
Może być tylko tak jak na YT - te oryginalne nadal mogą działać "w kieszonce awaryjnej".
Łeee panie...to lipa. Przywoływany wcześniej kolega Przemo z yt wprawdzie mówił, ze tak to będzie, ale nie wyjaśnił dlaczego a ja przyjąłem, że może to wina pilota zamiennika. Z opisów wynika, że do auta można przypisać więcej niż dwa piloty. Dlaczego w takim razie jest albo jedne albo drugie? Rozumiem, że nawet jeśli kupiłbym ori pilota w aso i dopisał softem w aso to niczego nie zmieni? A w razie czego potrzebna będzie "żonglerka" np. forscanem?
benykuleczka1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.