Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 27-08-2021, 12:02   #1771
perzu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-max Vignale
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał arturek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pytanie
- czy problem w serwerach Forda - ja jednak pobrałem
- czy ew. z Twoim kompem / internetem

pozdrawiam
Ja próbuję od dwóch dni ściągnąć na dwóch różnych komputerach, różnych połączeniach internetowych i przeglądarkach, ale cały czas wyskakuje błąd (mieli mieli i błąd)
Podpowiedz jak Ci się to udało zrobić

Pozdrawiam

perzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2021, 12:14   #1772
sosniks
ford::amateur
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 28-05-2013
Skąd: Wrocław
Model: Focus C-Max
Silnik: 1,5 benzyna
Rocznik: 2017
Postów: 7
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Na podstawie tego co pisał tedi_k sprawdziłem że wszyscy którzy posiadają samochody od 2018 w dół mają problem z instalacją mapy.
Dzisiaj rano nie było aktualizacji na stronie ale pojawiła się popołudniu. Myślałem że zostało wszystko już naprawione ale dalej wyskakuje błąd
sosniks jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2021, 12:55   #1773
wlkp
ford::average
 
Imię: maniek
Zarejestrowany: 23-06-2020
Skąd: wlkp
Model: MONDEO MK5 TITANIUM
Silnik: 2,0
Rocznik: 2016 / SYNC 3
Postów: 99
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Sprawę zgłosiłem do Forda 2 dni temu ,na razie brak odpowiedzi .Faktycznie znowu się pliki pokazały do pobrania przed 11 ale jest bez zmian ,pobrać się nie da .
wlkp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-08-2021, 22:36   #1774
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

w jednym z serwisów stoją obecnie 4 Kugi 2018/2019r "unieruchomione" przez aktualizację .Wszyscy "poszkodowani" dostali samochody zastępcze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i serwis nie daje rady ogarnąć tematu .
Jeden z Panów postanowił podziękować za uprzejmość serwisu i przyjechał na diagnostykę . Okazało się ,że faktycznie czarno i ciemno , radio nie gra tylko szumi . Komunikacja z APIM jak najbardziej poprawna , zaś każdy reset z poziomu kompa powodował ,że na ekranie pojawiała się animacja początkowa po czym przechodziło do ekranu startowego a dotyk nie działał . Został zrobiony update systemu na "czuja" też to nic nie dało . Szybka podmiana APIMU załatwiła sprawę .
Felerny apim po kilku różnych próbach został na stole (bez rozbierania) uratowany i zachowuje się tak jak powinien .
Tak więc przedziwne rzeczy .
W oryginale w Kudze tej był system 3.3.xxx po ograniu przez serwis był 3.4.xxx a problem powstał mniej więcej tydzień po aktualizacji .
Gdyby był to jednostkowy problem byłoby ok .. ale 4 ?
Bardzo dziwne .
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2021, 07:30   #1775
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...problem powstał mniej więcej tydzień po aktualizacji ...
To przez ten TYDZIEŃ urządzenie "zastanawiało się" czy się popsuć???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...Szybka podmiana APIMU załatwiła sprawę .
Felerny apim po kilku różnych próbach został na stole (bez rozbierania) uratowany i zachowuje się tak jak powinien ...
To po co ten APIM był w ogóle wyjmowany z Kugi???Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytam tak z ciekawości... No chyba, że te "kilka szybkich prób" wymagało całego wieczoru...
No bo jeśli "bez rozbierania", to musiała chodzić standardowa procedura instalacji aktualizacji (APP_SUM "żył"...)

Cytat:
Napisał leszcz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...
W oryginale w Kudze tej był system 3.3.xxx po ograniu przez serwis był 3.4.xxx ...
Domyślam się, że ASO było "ambitne, wyjątkowo staranne i kompetentne" , Natomiast wspomniane powyżej "kilka szybkich prób" dotyczyło rozpoznania "co to jest i jak się go pozbyć" ten KU5T-14G386-AAK...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 28-08-2021 o 07:56
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2021, 10:40   #1776
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To przez ten TYDZIEŃ urządzenie "zastanawiało się" czy się popsuć???
dobry tekst .
Ale faktycznie po tygodniu od zrobienia aktualizacji się rypło
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 28-08-2021, 20:05   #1777
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał perzu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ja próbuję od dwóch dni ściągnąć na dwóch różnych komputerach...
Zawiadomienia o dostępnej aktualizacji map do systemu 3.0 "są przedwczesne"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sam plik mapy (JR3T-14G421-BG) faktycznie został wydany i "chwilami jest dostępny" (stąd to "godzinne mielenie" - ściąga w tym czasie plik mapy), natomiast pakiet językowy mapy (JR3T-14G422-BF) "zaginął w czasie przesyłania na serwer..." Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i pobieranie aktualizacji "pada" na brakującym pakiecie językowym.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Intrygujący bałagan ma tamtejszy administrator...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 02-09-2021, 22:37   #1778
wojptak
ford::beginner
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 15-03-2008
Skąd: Kościan
Model: Ford C-Max
Silnik: 1.5 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 46
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

U mnie coś ruszyło, ściąga 22,9 GB
wojptak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 03-09-2021, 16:16   #1779
perzu
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 20-04-2009
Skąd: Warszawa
Model: Ford S-max Vignale
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2017
Postów: 4
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

U mnie w końcu wczoraj ściągnęło i już zainstalowałem

Bump: U mnie w końcu wczoraj ściągnęło i już zainstalowałem
perzu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-10-2021, 08:53   #1780
slawek196812
ford::average
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 01-07-2012
Skąd: Szczecin
Model: Grand C max
Silnik: 1,5 TDCI 120 KM
Rocznik: 2017
Postów: 73
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cześć

Czy może ktoś podpowiedzieć, jak wznowić aktualizację map z F9 do F10 SYNC3 20204 ,po przerwaniu jej , na ten moment próbuję wszystkiego i wyskakuje błąd PKG_ERR03.
Jest to błąd o przerwanej aktualizacji.
slawek196812 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:14.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.