Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Strefy klubowe > strefa|łódzka
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 06-03-2009, 08:12   #1681
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał buba1412 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć świece udało mi się wymienić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) ale mam problem z gazem i szukam konkretnego gazownika. Ścierwo po przełączeniu na gaz(nawet po nagrzaniu) nie ciągnie gazu i zwyczajnie gaśnie,muszę go przelączy na benzynę i tak parę razy zanim zacznie pobierać gaz. Trochę porażka jak gaśnie na środku skrzyżowania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.( Parownik wymieniany 6-m-cy temy, krokowy też, ostatnio regulowany i...dupa.
Uszczelnij wejście gazu do kolektora, bo to co tam było to porażka!! Dopiero jedź do gazownika

__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 08:15   #1682
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał wojtbf1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witajcie, ja znowu na wygnaniu, czy aby tradycji zdało się zadość niedzielne spotkanie jak zwylke w Waszym miejscu stałym?
Tankuje i przyjeżdzam, jakby ktoś chciał mi puścić wiadomość na komórkę( motorek ma nr tel) to byłbym wdzięczny, nie będę miał już dostępu do sieci.
Pozdrawiam, Wojtek
Tak, tj. MCdonald Lutomierska/ Włókniarzy godz.15
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 10:33   #1683
buba1412
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał zbys24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uszczelnij wejście gazu do kolektora, bo to co tam było to porażka!! Dopiero jedź do gazownika
Ok. Właśnie wróciłam z Żelaznej. Pan chce mi założyć zaworek odcinający elektronikę aby sprawdzić gdzie tkwi problem. Czy elektronika czy mechanika(podobno jest tam jakiś tłoczek który ma gęsty smar i w zimnie lubi się zawiesić). niestety taki patent już mam (teraz odłączony) i jak mi kiedyś odcieli elektronikę to auto zeżarło 20l dazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(
Już mam tego dosyć, chyba szybko stracicie klubowiczkę bo opchnę tego trupa!
buba1412 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 10:48   #1684
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał zbys24 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Uszczelnij wejście gazu do kolektora, bo to co tam było to porażka!! Dopiero jedź do gazownika
i w tym też upatrywał bym się przyczyny całego problemu :/

ewentualnie przyjedź na spota, a ja już w bagażniku znajdę jakiś silikon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 10:52   #1685
mouzes
ford::advanced
 
Avatar mouzes
 
Zarejestrowany: 03-03-2007
Skąd: Łódź
Model: 525, Smart 600 turbo brabus
Silnik: 2,5l. m51b25, 600ccm turbo75KM
Rocznik: 1995, 1999
Postów: 341
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał buba1412 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok. Właśnie wróciłam z Żelaznej. Pan chce mi założyć zaworek odcinający elektronikę aby sprawdzić gdzie tkwi problem. Czy elektronika czy mechanika(podobno jest tam jakiś tłoczek który ma gęsty smar i w zimnie lubi się zawiesić). niestety taki patent już mam (teraz odłączony) i jak mi kiedyś odcieli elektronikę to auto zeżarło 20l dazu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.(
Już mam tego dosyć, chyba szybko stracicie klubowiczkę bo opchnę tego trupa!
20 litrów gazu to wcale nie jest tak dużo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

zaworek, który lubi się zawiesić przy instalacji gazowej ? z gęstym smarem ?

nie wiem czy dobrze rozumiem ale panowie z 2 gen, prostym sposobem zrobili 1 gen zamieniając silnik krokowy gazu, na zwykłą śrubę regulacjną tak ?
mouzes jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 11:05   #1686
black_time
ford::advanced
 
Avatar black_time
 
Imię: Kriss
Zarejestrowany: 24-09-2006
Skąd: Łódź
Model: Mondeo Kombi
Silnik: 2.0 tddi
Rocznik: 2001
Postów: 426
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał buba1412 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już mam tego dosyć, chyba szybko stracicie klubowiczkę bo opchnę tego trupa!
Klub to ludzie a nie tylko samochody i zmiana auta nie oznacza wykluczenia z naszych szeregów.
black_time jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 11:27   #1687
zbys24
ford::advanced
 
Avatar zbys24
 
Imię: Zbyszek
Zarejestrowany: 18-11-2007
Skąd: Łódź
Model: kuga
Silnik: 2,0 tdci
Rocznik: 2015
Postów: 367
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał buba1412 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już mam tego dosyć, chyba szybko stracicie klubowiczkę bo opchnę tego trupa!
Klubowiczki nie stracimy, jesteśmy humanitarni Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Co do trupa, niestety większość problemów z pojazdami, wynika z zaniedbań właściciela. Jakiekolwiek by było auto, to nie uniknie się wydatków,czasami sporych.
__________________
zbys24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 13:09   #1688
baluckityp
ford::average
 
Avatar baluckityp
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Skąd: łódzkie
Model: mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2011
Postów: 113
Red face Odp: Spot łódzkiej grupy

zanim sie zabrałem za swojego też zjadał około 20l lpg
kilka rad które ZNACZĄCO pomogły w obniżeniu łakomstwa essiego
-wymiana sondy
-wymina kabli i świec
-wymiana filterku powietrza
-wymiana filterku gazu
-czyszczenie krokowca
oraz
-dolanie cieczy chłodzącej
-dopompowanie kół
-uszczelnienie dolotu

obecnie przy cięzkiej nodze i dynamicznej jeździe po mieście zjada do 13 l lpg

Mam nadzieje że to coś pomoże
__________________
"In complete darkness we are all the same, it is only our knowledge and wisdom that separates us, don't let your eyes deceive you"
baluckityp jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 15:09   #1689
buba1412
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Ha,ha, dla Ciebie 20l to pikuś ale przy takim motorze... Nie musieli mi zakładać zaworka bo już go mam ale nie skorzystam z tego patentu bo ostatnio się nie sprawdził. Chyba posłucham i poczekam do niedzieli. Może coś wykombinujemy wspólnie...(mam nadz. że dotrę bo sob. planuję "zagazowaną" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
buba1412 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-03-2009, 15:12   #1690
buba1412
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 14-07-2008
Postów: 7
Domyślnie Odp: Spot łódzkiej grupy

Cytat:
Napisał black_time Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Klub to ludzie a nie tylko samochody i zmiana auta nie oznacza wykluczenia z naszych szeregów.
Dzięki za słowa otuchy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)
buba1412 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
grill , łódz , spot



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.