Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 26-09-2011, 11:12   #141
cybershot
ford::average
 
Avatar cybershot
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 06-03-2011
Skąd: 100-lica
Model: S-Max Platinium X automat
Silnik: 2.0 TDCi 125@172KM 307@390Nm
Rocznik: 2007/8
Postów: 114
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał komarkutno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fajny filmik o możliwościach naszych navi [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] . byłoby super gdyby ktoś ujawnił jak tego dokonał.
A to jest [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] do powyższego nagrania Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. oraz jak to zostało podłączone [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

__________________
Mój "mały podróżnik" pije jak smok bo http://www.motostat.pl/user_images/37745/icon1.png

Ostatnio edytowane przez cybershot ; 26-09-2011 o 11:14
cybershot jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-09-2011, 21:25   #142
wojtbf1
F1 fan
 
Imię: Wojtek
Zarejestrowany: 25-05-2008
Skąd: ok.Stargard
Model: Edge ST
Silnik: 2.7 na dwóch turbinach 335 KM
Rocznik: 2019
Postów: 1,033
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Raczej takiej pajęczyny nie chciałbym wozić w aucie.......
__________________
Bądż NIEBIESKI-zarejestruj się i wstąp do klubu

[B]Było MONDEO MK4 2.0 TDCi Titanium X....był S-MAX 2.0 240KM Titanium S ...czas na nowe..[B]
wojtbf1 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 27-09-2011, 22:29   #143
Andraszi
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Rzeszów
Model: Ford Mondeo MK4 Titanium
Silnik: TDCI 2.0 130 KM
Rocznik: 2007
Postów: 56
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Faktycznie. Dramat jakiś. Te porozkładane anteny i chyba sto kabli w tym powkładane za odsunięty panel nawigacji wyglądają raczej śmiesznie. Miałbym niezły ubaw jakbym kogoś zobaczył z tak rozkopanym autem tylko po to aby zerknąć na modę na sukcesGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Andraszi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 05-10-2011, 10:41   #144
mariusz1977
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 05-12-2010
Model: Ford Fiesta mk7
Silnik: 1.5 TDCI 75KM
Rocznik: 2013
Postów: 21
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał jas!ek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zrobiłem tak: włożyłem wypaloną płytę do napędu. Dostałem ładny komunikat, że obecna wersja jest niższa od tej na płycie, wybrałem continue i zaczął się upgrade. Przed samym końcem (po ekranie programowania flash), nad paskiem postępu pojawił się napis, żebym najpierw zupgradował 'main software'. Jednak system ładnie się uruchomił. Ale...
1. Jak miałem w napędzie CD to oczywiście informował mnie, żebym włożył poprawny nośnik nawigacji (przy wejściu w nawigację).
2. Jak miałem w napędzie DVD z płytami, to twierdził dokładnie to samo zarówno przy navi jak i przy komendach głosowych.

Koniec końców wróciłem do tej wersji oprogramowania, którą miałem na oryginalnej płycie.

Zrobiłem coś źle/za mało? Czy może wersja mapy + wersja oprogramowania idą w parze (ale po co wtedy by wysyłali sam upgrade oprogramowania)...?

Dodam, że mam wersję mapy 2008 (przynajmniej tak mam napisane na płycie).

************************
W końcu udało mi się zrobić ten upgrade, ale trochę inaczej niż to było opisane w którymś z tematów.
1. Włożyłem płytę z upgradem i z menu serwisowego wybrałem Download system
2. Po zakończeniu zmieniłem płytę na nawigację i zrestartowałem system (wyłączyłem i włączyłem zapłon). Znów z menu serwisowego wybrałem Download navigation. Teraz wszystko śmiga.
Witam,u mnie po włozeniu wypalonej płyty nic się nie dzieje,nie ma zadnego komunikatu.Czy mógłby mi ktoś pomóc???
mariusz1977 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2011, 20:05   #145
kewalls
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: s.michnicki@gmail.com
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCi / 175 KM
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał mariusz1977 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,u mnie po włozeniu wypalonej płyty nic się nie dzieje,nie ma zadnego komunikatu.Czy mógłby mi ktoś pomóc???
też tak miałem za pierwszym razem.
wypaliłem obraz programem CDBurnerXP i Blaupunkt jej nie przyjął. mój komputer też nic nie widział na tej płycie, chociaż proigram zgłosił, że wypalanie przebiegło pomyślnie.
ściągnąłem wersję portable programu Nero i wypaliłem jeszcze raz z najmniejszą możliwą prędkością (10x) i wtedy zarówno na komputerze widziałem zawartość płyty i Blaupunkt ją zaakceptował.

sm
kewalls jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 06-10-2011, 20:08   #146
kewalls
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: s.michnicki@gmail.com
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCi / 175 KM
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

witam,

dzisiaj zrobiłem upgrade Blaupunkta do wersji 5.1 (wyższej nie robiłem bo mam mapy z 2008 r.). po upgradzie i po włożeniu płyty musiałem jeszcze raz zrobić upgrade nawigacji do niższej wersji bo mi nie przyjmował płyty z mapami. czy to normalne?


mam jeszcze jedno pytanie. wcześniej nie zawracałem wam głowy. liczyłem, że po uaktualnieniu oprogramowania ten problem zniknie. otóż podczas jazdy mapa wyświetlana jest cały czas w trybie nocnym. w ustawieniach wyświetlacza mam AUTO. jeśli wybiorę DAY to mam tryb dzienny, ale na AUTO zawsze jest tryb nocny. godzinę mam dobrze ustawioną. bez względu czy jest godzina wpisana ręcznie, czy pobiera ją z GPS zawsze podczas jazdy mam tryb nocny. wiecie co z tym zrobić???


sm
kewalls jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2011, 06:54   #147
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał kewalls Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
witam,

dzisiaj zrobiłem upgrade Blaupunkta do wersji 5.1 (wyższej nie robiłem bo mam mapy z 2008 r.). po upgradzie i po włożeniu płyty musiałem jeszcze raz zrobić upgrade nawigacji do niższej wersji bo mi nie przyjmował płyty z mapami. czy to normalne?


mam jeszcze jedno pytanie. wcześniej nie zawracałem wam głowy. liczyłem, że po uaktualnieniu oprogramowania ten problem zniknie. otóż podczas jazdy mapa wyświetlana jest cały czas w trybie nocnym. w ustawieniach wyświetlacza mam AUTO. jeśli wybiorę DAY to mam tryb dzienny, ale na AUTO zawsze jest tryb nocny. godzinę mam dobrze ustawioną. bez względu czy jest godzina wpisana ręcznie, czy pobiera ją z GPS zawsze podczas jazdy mam tryb nocny. wiecie co z tym zrobić???


sm
Wyłącz światła to zmieni na tryb dzienny.
komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2011, 12:06   #148
kewalls
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 29-06-2011
Skąd: s.michnicki@gmail.com
Model: Ford Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCi / 175 KM
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Cytat:
Napisał komarkutno Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wyłącz światła to zmieni na tryb dzienny.
dziękuję. moja poprzednia nawigacja przełączała tryby noc/dzień w zależności od godziny. uznałem, że tak musi być w każdej. czy można coś zrobić z tą funkcją? ponieważ nie mam świateł do jazdy dziennej to jeżdżę cały rok na światłach mijania. w takim przypadku albo mam ciągle tryb nocny na wyświetlaczy, albo muszę przełączać go ręcznie. znacie inne rozwiązanie?

sm
kewalls jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 07-10-2011, 12:57   #149
Alecki
ford::professional
 
Avatar Alecki
 
Zarejestrowany: 05-03-2004
Skąd: W-wa/Bemowo
Model: C-MAX MK2, S-MAX MK2
Silnik: 1.6EB, 2.0EB
Rocznik: 2011, 2017
Postów: 1,528
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

..może aktywuj sobie światła "skandynawskie". O ile dobrze pamiętam, to wtedy nie włączają się doświetlanie zakrętów ani podświetlenie deski, ani chyba tryb nocny.
__________________
"...szybkości jazdy drogowej nie mierzy się prędkością ani czasem. Mierzy się ją ryzykiem. To ono wyznacza granicę. Jeśli ryzykujesz na drodze, obojętnie ile pokazuje licznik – jesteś lekkomyślnym frajerem " [K. Hołowczyc]
Alecki jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-10-2011, 21:50   #150
komarkutno
ford::advanced
 
Avatar komarkutno
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 10-02-2011
Skąd: Kutno
Model: Fusion Titanium, bliss, lane assist. FDL, TSR, Sync3
Silnik: 2.0 EB 240 km
Rocznik: 2013
Postów: 252
Domyślnie Odp: Navigacja Blaupunkt NX SP 5.1

Czy ktoś wie co to za model radia przypomina nx ale brak przycisków navi i map [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
komarkutno jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , kuga , mondeo mk4 , navigacja , nawigacja , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.