Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 14-05-2014, 15:32   #141
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Cytat:
Napisał jedreck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
uszkodzony modol komunikacji bezprzewodowej z kluczem oraz jeden z kluczykow
To na dzień dzisiejszy w jaki sposób odpalasz auto ? Przyciskiem,czy wkładasz klucz w stacyjke ?

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 16:59   #142
jedreck
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-05-2012
Skąd: koszalin
Model: New mondeo mk5
Silnik: diesel z wiatrakiem
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Auto odpalam wkladajac caly kluczyk do stacyjki i potem przycisk. Ps dzisiaj sie zkichal centralny zamek.
A ktos wie gdzie szukac tego nieszczesnego modulu?
jedreck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 18:14   #143
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Jak domniemam nie przeczytałeś tego wątku całego.
Cofnij się do #83 i troszkę poczytaj,jest tam między innymi zdjęcie umieszczone przeze mnie ,gdzie interesujący Cię moduł znajduje się w aucie.
mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 19:46   #144
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,167
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Cytat:
Napisał jedreck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A ktos wie gdzie szukac tego nieszczesnego modulu?
No w bagażniku pod tapicerką . Tak jak mm32 pisał i nawet zdjęcie dodał Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 22:56   #145
jedreck
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-05-2012
Skąd: koszalin
Model: New mondeo mk5
Silnik: diesel z wiatrakiem
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Dziekuje za informacje, jutro popatrze ale mam wrazenie ze skonczyl sie modul komunikacji z kluczem, ten schowany pod lampka i schowkiem na okulary poniewaz przycisk odpalania dziala po wlozeniu klucza do stacyjki. Moze macie koledzy pomysl jak otworzyc klape bagaznika w kombi kiedy centralny zamek odmowil wspolpracy?
Bede wdzieczny za sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Dziekuje za informacje, jutro popatrze ale mam wrazenie ze skonczyl sie modul komunikacji z kluczem, ten schowany pod lampka i schowkiem na okulary poniewaz przycisk odpalania dziala po wlozeniu klucza do stacyjki. Moze macie koledzy pomysl jak otworzyc klape bagaznika w kombi kiedy centralny zamek odmowil wspolpracy?
Bede wdzieczny za sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedreck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 23:07   #146
Maniak
ford::advanced
 
Avatar Maniak
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Lincoln UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 393
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Cytat:
Napisał jedreck Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dziekuje za informacje, jutro popatrze ale mam wrazenie ze skonczyl sie modul komunikacji z kluczem, ten schowany pod lampka i schowkiem na okulary poniewaz przycisk odpalania dziala po wlozeniu klucza do stacyjki. Moze macie koledzy pomysl jak otworzyc klape bagaznika w kombi kiedy centralny zamek odmowil wspolpracy?
Bede wdzieczny za sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump: Dziekuje za informacje, jutro popatrze ale mam wrazenie ze skonczyl sie modul komunikacji z kluczem, ten schowany pod lampka i schowkiem na okulary poniewaz przycisk odpalania dziala po wlozeniu klucza do stacyjki. Moze macie koledzy pomysl jak otworzyc klape bagaznika w kombi kiedy centralny zamek odmowil wspolpracy?
Bede wdzieczny za sugestie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Guzik w klapie też nie działa?
pod lampką jest tylko antena.
Próbowałeś czytać błędy?
Odłącz akumulator na pół godziny, jeśli jeszcze tego nie próbowałeś
__________________
Mondeo mk4 Titanium X Sport Panther Black 2.2 TDCI

Ostatnio edytowane przez Maniak ; 14-05-2014 o 23:09 Powód: yyy skleroza
Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 23:10   #147
jedreck
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-05-2012
Skąd: koszalin
Model: New mondeo mk5
Silnik: diesel z wiatrakiem
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

W kombi mk4 nie ma guzika w klapie jest tylko elektrozamek nad tablica, albo ja nie jestem na tyle bystry aby go znalesc.
Zaczyna mnie denerwowac moje auto a to niedobry sygnal Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
jedreck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 23:14   #148
Maniak
ford::advanced
 
Avatar Maniak
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Lincoln UK
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.2 TDCI
Rocznik: 2010
Postów: 393
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

jest przycisk pomiędzy światełkami od rejestracji, domyślam się że też nie działa?
__________________
Mondeo mk4 Titanium X Sport Panther Black 2.2 TDCI
Maniak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-05-2014, 23:18   #149
jedreck
ford::amateur
 
Zarejestrowany: 21-05-2012
Skąd: koszalin
Model: New mondeo mk5
Silnik: diesel z wiatrakiem
Rocznik: 2015
Postów: 9
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Maniak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. opisze co sie stalosie po kolei.
Odlaczanie aku nie pomoglo,komputer bledow nie pokazuje (solus pro), podczas kodowania nowego klucza w aso udalo im sie tylko dojsc do momentu otwierania/zamykania auta z pilota ale odpalic juz nie (ford power). Stwierdzili ze chyba padl modul bcm ktory sam nie da znaku ze umarl wiec jest to szukanie w ciemno. Myslalem ze ta rzeczona antena to wlasnie ten modul i nawet chcialem to zamowic na allegro ale jutro wezme miernik i sprawdze wszystkie przekazniki od zamkow. Troche bede szukal na slepo bo nawet mechaniory w koszalinie sie nie chca podjac tematu.

Bump: Wlasnie ten przycisk miedzy podswietleniami tablicy okreslilem mianem elektrozamka- niestety on tez nie dziala.
jedreck jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-05-2014, 06:13   #150
tomsaw
ford::beginner
 
Avatar tomsaw
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 23-01-2011
Skąd: Suwałki
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2008
Postów: 13
Domyślnie Odp: Moduł komfortu (BCM)

Witam ponownie
już awarię mam poza sobą. Wymieniłem moduł na używany a nawigację wysłałem do firmy, która specjalizuje się w naprawach nawigacji Forda i już wszystko gra. Trwało to trochę ale już ok.
tomsaw jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:54.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.