Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 01-03-2013, 13:29   #131
Grinch
ford::advanced
 
Avatar Grinch
 
Zarejestrowany: 23-08-2008
Skąd: Gdynia
Model: Focus MK2 / FOCUS MK4 Titanium
Silnik: 1.6 100KM Pb95 / EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2005 / 2019
Postów: 361
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Dzięki! Nie widziałem tego...:/

Grinch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 23-03-2013, 20:04   #132
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Jak szaleć, to szaleć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Poszukaj zegarów z dużym wyświetlaczem jak już masz zmieniać.
Jako zmieniacza polecam użytkownika tedi_k

Tak to wygląda teraz w C-Max Mk1 2004 rok

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jak widać na załączonym obrazku dostał też panel klimatronica oraz radio z Mk2.

Jeszcze tylko została podmiana diodek w guzikach i będzie piknie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Przy okazji - też nie mam ESP i w niczym to nie przeszkadzało.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2013, 14:41   #133
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

ładnie to wygląda! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

przydałoby się trochę srebrnego na konsoli środkowej, bo teraz jest trochę ciemno/smutno

Cytat:
Napisał wrzoch Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy okazji - też nie mam ESP i w niczym to nie przeszkadzało.
to kwestia dobrej konfiguracji zegarów przez Tadeusza!
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-04-2013, 16:49   #134
wrzoch
ford::expert
 
Imię: Ł
Zarejestrowany: 05-09-2009
Skąd: Krk
Model: Kuga Mk3
Silnik: 2.5 FHEV AWD
Rocznik: 2023
Postów: 2,680
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ładnie to wygląda! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

przydałoby się trochę srebrnego na konsoli środkowej, bo teraz jest trochę ciemno/smutno
Mi się właśnie tak podoba jak jest.
Jakbym chciał mieś srebrną ramkę, to musiałbym wymienić ramkę, radio i panel klimatronika jeszcze raz. Nie w tym samochodzie. Może w następnym.

Tutaj jedyne co mnie się nie podoba w tej chwili, to "drewno" pod dźwignią zmiany biegów i na tej listewce przed fotelem pasażera. Jakby ktoś się chciał zamienić ten "drewniany" na pomalowany jak wstawki przy kierownicy, to ja bardzo chętnie. Może ktoś podpowie czym dokładnie to pomalować aby wyglądało tak samo.
__________________
Jak mogę, to pomogę

Kontakt: wrzoch(at)gmail.com
wrzoch jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 15-04-2013, 12:12   #135
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

całkiem sensowna cena:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2013, 23:41   #136
Greg-c-max
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2012
Skąd: W-wa
Model: C-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2006
Postów: 70
Domyślnie Re: Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
całkiem sensowna cena:
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Cena niezła, ja za swoje z dużym wyświetlaczem dałem na al.. 150zł. warto troszkę poszperać i uzbroić się w cierpliwość.

Dzięki uprzejmości kolegi mayaka w moim c-maxsie przed fl siedzą zegary od kugi. Wszystko śmiga, nie było żadnych problemów przy okazji zaprogramowaliśmy drugi kluczyk i włączyliśmy kilka dodatkowych funkcji np. zamykanie drzwi po ruszeniu. Polecam, fachowo i w miłej atmosferze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zmieniłem też panel sterowania klimą i wszystko działa bez problemu i bez jakichkolwiek przeróbek.

Muszę jeszcze zmienić radio do kpl. Jak by ktoś miał na zbyciu radio po fl. sony tzw."jajko" to proszę na prv.

Ostatnio edytowane przez Greg-c-max ; 20-05-2013 o 23:54
Greg-c-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-05-2013, 23:55   #137
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Kupiłeś bardzo tanio, bo ten link co podałeś dotyczy tylko samej obudowy
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-05-2013, 00:02   #138
Greg-c-max
ford::average
 
Zarejestrowany: 16-03-2012
Skąd: W-wa
Model: C-max
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2006
Postów: 70
Domyślnie Re: Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Cytat:
Napisał mayak Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kupiłeś bardzo tanio, bo ten link co podałeś dotyczy tylko samej obudowy
Już to zauważyłem, dlatego skasowałem linka
Greg-c-max jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 26-05-2013, 22:27   #139
bayerr
ford::amateur
 
Imię: Patryk
Zarejestrowany: 18-12-2012
Skąd: Wawa
Model: Focus
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rocznik: 2005
Postów: 1
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

Mam i ja...

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

U mnie zmiana licznika podyktowana była problemami ze starym - zimne luty w tymże powodowały, że tracił komunikację z komputerem, czego wynikiem było zaświecenie się wszystkich kontrolek. Przestawało również działać wspomaganie, a gdy mi zgasł, nie mogłem odpalić auta (działał immo).

Czujnika temperatury zewnętrznej nie miałem, więc musiałem dołożyć. Popełniłem nawet instrukcję obrazkową, [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ].

Polecam Kolegę Mayaka - mega tanio i mega szybko! Od pierwszego prv-kontaktu do zaprogramowania minęło góra 2h Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
bayerr jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 11-06-2013, 13:36   #140
mayak
FCP member
 
Avatar mayak
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 17-05-2006
Skąd: Warszawa
Model: Smax / Fusion Energy
Silnik: 2.0ecoblue / plug-in hybrid
Rocznik: 2019 / 2017
Postów: 5,160
Domyślnie Odp: Podmiana zegarów z temp. zew.

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] jakby ktoś szukał, to na giełdzie są poliftingowe zegary do benzyny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
////// ZMIANA MOCY 1.6tdci 95->115 # 2.0 tdci 140->163 # 1.5/1.6eb 150->182 # Transit 2.2 tdci # diagnostyka # TEMPOMAT # Immobilizer/kluczyki # konfiguracja # spolszczenia # wszystkie modele Europa-USA ////// MAYYAK@GMAIL.COM
mayak jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:15.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.