Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 19-08-2019, 20:23   #1311
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,524
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Info dla osób oczekujących na odbiór nowego auta w ASO Jasnogórska w Krakowie - sprawdzajcie dobrze swoje fury przy planowanym odbiorze w najbliższych dniach, bo dziś byłem świadkiem wypadku lochy z nową dostawą tuż przy jej wjeździe do salonu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ok. 11:00 byłem tam na serwisie z innym autem, i akurat skręcała locha z głównej drogi jadąc z Olkusza na parking przed salonem (zainteresowani wiedzą, że tam są salony kilku marek w rzędzie obok siebie) i wtedy wjechał w nią chłop na ścigaczu znacznie przekraczającym prędkość (wymusił i chciał wyprzedzić ją lewą stroną zanim locha skręci) i uszkodził ładunek (drugie dolne auto - pewnie pójdzie jako funkiel nówka nie bite Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) uderzając w środek lochy. W obu kierunkach były utrudnienia ponad 30 minut. Wypadek był widoczny i słyszalny ze środka salonu.

Fota w załączeniu - Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 21:17   #1312
edmun
ford::expert
 
Avatar edmun
 
Imię: Ponury żniwiarz
Zarejestrowany: 08-02-2014
Skąd: Birmingham UK
Model: MK3 Estate Titanium X EcoBoost 182KM
Silnik: 1.6
Rocznik: 2012
Postów: 4,377
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Ekran 4k i ledwo ogarniam wielkość tego zdjęcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
edmun jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 21:20   #1313
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 463
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał AdoKrycha007 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
pewnie pójdzie jako funkiel nówka nie bite
Raczej nie. O takich rzeczach się informuje klientów, chyba że handlowiec jest, delikatnie mówiąc, nieuczciwy.
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 21:29   #1314
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,524
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał edmun Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ekran 4k i ledwo ogarniam wielkość tego zdjęcia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sorry, iPhone XS na zoomie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 22:38   #1315
konieczko5
ford::expert
 
Zarejestrowany: 23-01-2019
Skąd: B-stok
Model: Focus MK2
Silnik: 1.6 Ti-VCT
Rocznik: 12.2007 (modelowy 2008)
Postów: 2,612
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał FrogsterPL Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Raczej nie. O takich rzeczach się informuje klientów, chyba że handlowiec jest, delikatnie mówiąc, nieuczciwy.
Akurat żadny handlowiec nie informuje. Mam znajomego co wozi nowe auta i dopuszczalne jest uszkodzenie 10% aut. Najczęściej są zadrapane prawe strony. Dealer psika sprayem i nówka sztuka. Sprawdź swój samochód profesjonalnym czujnikiem lakieru - się zdziwisz.
konieczko5 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-08-2019, 23:15   #1316
FrogsterPL
ford::advanced
 
Avatar FrogsterPL
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 04-09-2008
Skąd: Kędzierzyn-Koźle
Model: Galaxy Mk3
Silnik: 1.6EB 160 KM
Rocznik: 2011
Postów: 463
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Akurat żadny handlowiec nie informuje. Mam znajomego co wozi nowe auta i dopuszczalne jest uszkodzenie 10% aut.
Po 1., pracowałem w salonie samochodowym. Dobry handlowiec ZAWSZE informuje, niezależnie czy mowa o Fordzie, Skodzie, Dacii czy Bentleyu.

Po 2., niedawno odbieraliśmy nowe Mondeo - handlowiec poinformował o minimalnym uszkodzeniu lakieru na drzwiach, choć według tego co piszesz wcale by nie musiał.

Po 3., pierwsze słyszę o jakichś 10%. Może po prostu firma spedycyjna nie ma poniżej tego progu jakichś zwyżek do ubezpieczenia czy coś, ale zapewniam Cię, że salon każdą zauważoną szkodę zgłasza do firmy spedycyjnej i importera. Osobiście się tym zajmowałem.

Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dealer psika sprayem
Wybacz, uśmiałem się. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Może i pojedyncze takie przypadki się zdarzały, ale to nie znaczy, że to norma...

Cytat:
Napisał konieczko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Sprawdź swój samochód profesjonalnym czujnikiem lakieru - się zdziwisz.
To akurat żadna tajemnica - samochód może mieć nałożoną dodatkową warstwę lakieru JUŻ W FABRYCE. Sam byłem świadkiem, jak kolega sprawdzał fabrycznie nową Toyotę Verso - na lewym słupku A lakier miał praktycznie 2x grubszy niż na reszcie auta.

Ostatnio edytowane przez FrogsterPL ; 19-08-2019 o 23:19
FrogsterPL jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 10:28   #1317
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,524
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Pytanie do osób, które odebrały już Fokę z zrzutu majowego - czy da się wyłączyć bezkluczykowy dostęp ? Dziś mi handlowiec powiedział, że nie da się - co mnie dziwi, bo ponoć w pierwszym rzucie na przełomie roku mozna było ? Zakładam, że kolejna niewiedza handlowca, ale wolę sie upewnić, bo za tydzień odbieram.
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 11:50   #1318
blablawla
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-02-2019
Skąd: Żory
Model: Focus MK4 HB
Silnik: 1.5 Ecoboost A8
Rocznik: 2019
Postów: 243
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Da się wyłączyć.
Co więcej, albo kluczyk raz działa, raz nie, albo ma funkcję "sleep mode" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kluczyki trzymam w torebce (tak wiem - facet i torebka) ale czasami zdarza się, że idąc spokojnie do auta łapiąc za klamkę nie otwiera drzwi. Potrząśnięcie torebką załatwia sprawę i drzwi się otwierają.
blablawla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 12:09   #1319
AdoKrycha007
ford::professional
 
Avatar AdoKrycha007
 
Imię: AdoKrycha007
Zarejestrowany: 07-04-2014
Skąd: Kraków
Model: Focus MK3 Kombi i Focus MK4 Kombi
Silnik: 1,6 Duratec 105 KM Euro 5 (MK3) i 1,5 EcoBoost 150 KM Euro 6 (MK4)
Rocznik: 05.2014 (MK3) i 09.2019 (MK4)
Postów: 1,524
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Cytat:
Napisał blablawla Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Da się wyłączyć.
Co więcej, albo kluczyk raz działa, raz nie, albo ma funkcję "sleep mode" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Kluczyki trzymam w torebce (tak wiem - facet i torebka) ale czasami zdarza się, że idąc spokojnie do auta łapiąc za klamkę nie otwiera drzwi. Potrząśnięcie torebką załatwia sprawę i drzwi się otwierają.
a czy da się wyłaczyć tak, żeby w ogóle nie działał ten dostęp bezkluczykowy, tzn żeby drzwi można było otworzyć tylko przyciśnięciem na pilocie ? (żeby łapanie za klamkę z kluczykiem w spodniach/torebce) nie działało i nie otwierało auta ? )

Ostatnio edytowane przez AdoKrycha007 ; 20-08-2019 o 12:17
AdoKrycha007 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-08-2019, 12:34   #1320
blablawla
ford::advanced
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-02-2019
Skąd: Żory
Model: Focus MK4 HB
Silnik: 1.5 Ecoboost A8
Rocznik: 2019
Postów: 243
Domyślnie Odp: Oczekiwanie na odbiór, zmiany w specyfikacji zamówienia.

Napisałem w pierwszym zdaniu, że się da.
Opcja w menu w zegarach.
blablawla jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:04.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.