Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 20-04-2009, 15:10   #121
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
można powiedzieć, że gratis dostałem ESP (2000) i radio (1200).... w sumie dostałem 3200 PLN upustu od ceny z cennika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

nie mam pojęcia czy to dobry upust ?

PRo.
a ile w sumie wyniosła cena auta?

franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 16:17   #122
logar4
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 1,6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 228
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

56000
__________________
Logar 4. / Wawa
Fiesta 2009, 1.6L Duratec-16V Ti-VCT
Ford S-MAX 1,6 EcoBoost 2011
logar4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 17:12   #123
caligator
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 120KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

ja zamiast esp wziąłbym co innego zwłaszcza że ponoć tego esp nie da sie wyłączyc... fiesta 1.6 to nie ferrari żeby je trzymać mocno w ryzachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie moje zdanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a zamiast esp miałbys najlepsze radio + jakiś inny dodatek jaki bys chciał lub po prostu zaoszczedzona kaseGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
caligator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 18:52   #124
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
56000
To już sporo, niemal w cenę Focusa wpada.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 19:22   #125
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał barek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aha - mówiłem już że auto miało przebieg na liczniku głównym 9 km, a na liczniku dziennym 69 km. Wydaje mi się że z Dąbrowy Górniczej do Krakowa jest coś koło tego, więć myślę że panowie po prostu podjechali moim autem w weekend, w śnieżycy, na letnich oponach...
A czy licznik główny nie powinien miec tej samej wartości co dzienny w tym przypadku? Przecież oba zaczynały liczyc od zera...

Cytat:
Napisał barek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Co do drzwi, to od razu zauważyłem i na moją prośbę jest adnotacja w książce gwarancyjnej "Klient zgłasza zastrzeżenia do spasowania lewych drzwi", sam musiałem to podyktować bo dealer nie miał inwencji jakoś i był zniesmaczony trochę chyba. (...)Sprzedawca mnie na to poklepał po plecach i powiedział: "Proszę Pana, to tylko Fiesta".
W ogóle dziwi mnie podejście sprzedawcy, wygląda na to, że klient jest cacy do chwili wpłacenia kasy. Potem mogą Cię najwyżej poklepać po plecach... Co do reszty niedoróbek to zażądałym ich natychmiastowego usunięcia i koniec. Choć widzę, że sam wolisz przy aucie grzebać... Wracając do tematu, nie wszystkie fiesty mają głośną skrzynię i sprzęgło, i nie wszystkim odchodzą drzwi, nie we wszystkich wibruje wydech. Więc jednak można dobrze fiestę złożyć. Jeśli tak to dealer powinien się tym zająć.

Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie zamówiłem na razie alarmu ani innych zabezpieczeń (tak naprawdę jestem sceptyczny co do alarmów chyba dodam blokadę skrzyni – jak myślicie ?)
Ja również nie zamówiłem alarmu, też nie odpowiada mi niefabryczna instalacja, sam sprzedawca odradził mi ten sposób zabezpieczenia. Pozatym mało kto zwraca uwage na wyjace alarmy, a jak ktoś będzie chciał buchnąć coś ze środka auta to zrobi to szybko i alarm nic nie pomoże. Mondeo z '99 roku dwa razy otwierałem po zatrzaśnięciu klucza i za drugim razem zajęło mi to 15 sekund. Narzędzie było proste jak drut... bo był to po prostu drut. :-)
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 21:52   #126
caligator
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 120KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał rectosei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To już sporo, niemal w cenę Focusa wpada.
no i co z tego skoro za taką cenę to fokusa 1.6 100km z piórkowym wyposażeniem można mieć... już wolałbym mieć trochę mniejsza fiestę z lepszym silnikiem i super wyposażeniem niż szpanować gołym fokusemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
caligator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2009, 06:15   #127
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał caligator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no i co z tego skoro za taką cenę to fokusa 1.6 100km z piórkowym wyposażeniem można mieć... już wolałbym mieć trochę mniejsza fiestę z lepszym silnikiem i super wyposażeniem niż szpanować gołym fokusemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to prawda, że bazowy Focus to raczej skromnie wyposażony jest (ale ESP ma seryjnie) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pytanie, czy ktoś potrzebuje po prostu większe auto, czy wystarcza mu mniejsze ale za to porządnie wyposażone.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2009, 07:52   #128
logar4
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 1,6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 228
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

No własnie ja mam juz rodzinne auto (Mondeo MKIII) Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. i teraz potrzebuje coś małego dla siebie, zreszta wybrałem jak widzicie trzy drzwiowe auto, nie będe nim woził rodziny dzieci a jedynie siebie. Myślę też że wybrałem w wyposażeniu prawie wszystko co może się przydać w końcu jazda samochodem na dawać radość, przyjemnośći i wygodę (co dzień spędzam w aucie średnio 3 godziny). Fakt niewiele dokładając mogę dostać fokusa ale goliznę.
__________________
Logar 4. / Wawa
Fiesta 2009, 1.6L Duratec-16V Ti-VCT
Ford S-MAX 1,6 EcoBoost 2011
logar4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2009, 07:55   #129
logar4
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 1,6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 228
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał caligator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja zamiast esp wziąłbym co innego zwłaszcza że ponoć tego esp nie da sie wyłączyc... fiesta 1.6 to nie ferrari żeby je trzymać mocno w ryzachGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. takie moje zdanieGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a zamiast esp miałbys najlepsze radio + jakiś inny dodatek jaki bys chciał lub po prostu zaoszczedzona kaseGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no podobno w wersji spotr można wyłaczyś ESP, ale po co ? Ja to kupuje dla bezpieczeństwa nigdy nic nie wiedomo.
__________________
Logar 4. / Wawa
Fiesta 2009, 1.6L Duratec-16V Ti-VCT
Ford S-MAX 1,6 EcoBoost 2011
logar4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-04-2009, 10:43   #130
caligator
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 120KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no podobno w wersji spotr można wyłaczyś ESP, ale po co ? Ja to kupuje dla bezpieczeństwa nigdy nic nie wiedomo.
a możliwe... ja brałem titanium i słyszałem ze ponoc tego wyłączyc sie nie da ale widocznie to odnośi się do tej wersji...

a brałeś może pakiet dla palących? bo jestem ciekaw czy jakoś zagospodarowano tą przestrzeń na desce rozdzielczej nad klimatyzacją (na niektórych zdjęciach widać tam uchwyt)...
caligator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:01.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.