Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Fiesta
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 17-04-2009, 20:05   #111
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Barek, jak tam oględziny auta? Widział to wszystko mechanik? ASO jakoś się do tych wad ustosunkowało?

mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 18-04-2009, 18:22   #112
rectosei
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał Marcin73 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Z tego też względu kupię obecną Fiestę dopiero po faceliftingu. Niestety teraz użytkownicy nowych modeli są betatesterami. Jak kupowałem obecny samochód, to byłem zachwycony Grande Punto, bo wyglądało świeżo i było nowością na rynku.
Dokładnie takie samo zdanie mam w tej sprawie. Niestety wersje przedliftowe, lub jak kto woli z początku produkcji mogą zapewnić użytkownikowi mnóstwo nieprzyjemnych "wrażeń", spotęgowanych dodatkowo przez nieudolny serwis autoryzowany. Ja jestem zadowolony, że kupiłem Fiestę już po lifcie, bo po pierwsze ma ładniej wykonane wnętrze niż pierwsza seria, dwa że na pewno mnóstwo bubli zostało już wyeliminowanych. Spokojnie poczekam sobie na lifting Mk VII. Nie mam zamiaru być darmowym królikiem doświadczalnym dla Forda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A co do skrzynki to ja też niestety potwierdzam opinię na temat jej głośności, choć precyzji nic nie mogę zarzucić.
  Odpowiedź z Cytatem
Stary 19-04-2009, 15:43   #113
franczesko
FCP member
 
Avatar franczesko
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 27-07-2007
Skąd: Małopolska południowa
Model: Mondeo Mk5 ; Focus Mk4; Focus Mk3 RS
Silnik: 2.0 TDCI 180ps ; 2.0 TDCI 150ps; 2.3 EB 350ps
Rocznik: 2018 ; 2020 ; 2017
Postów: 1,382
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał rectosei Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie takie samo zdanie mam w tej sprawie. Niestety wersje przedliftowe, lub jak kto woli z początku produkcji mogą zapewnić użytkownikowi mnóstwo nieprzyjemnych "wrażeń", spotęgowanych dodatkowo przez nieudolny serwis autoryzowany. Ja jestem zadowolony, że kupiłem Fiestę już po lifcie, bo po pierwsze ma ładniej wykonane wnętrze niż pierwsza seria, dwa że na pewno mnóstwo bubli zostało już wyeliminowanych. Spokojnie poczekam sobie na lifting Mk VII. Nie mam zamiaru być darmowym królikiem doświadczalnym dla Forda. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A co do skrzynki to ja też niestety potwierdzam opinię na temat jej głośności, choć precyzji nic nie mogę zarzucić.
Dlatego jak bd kupował mondeo mk3 to tylko po FL!! Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
franczesko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 05:46   #114
mancat
ford::advanced
 
Avatar mancat
 
Zarejestrowany: 28-02-2007
Skąd: Śląsk
Model: Fiesta
Silnik: 1.4 PB
Rocznik: 2009
Postów: 381
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Oj koledzy, nie polepszacie mi nastroju pisząc, że lepsze auta po fl... Chciałbym spokojnie eksploatować, nie testować, auto gdy go odbiorę. Swoją drogą ciekawe czy kolega Barek już coś wyjaśnił...?
mancat jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 08:07   #115
logar4
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 1,6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 228
Question Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Witam,
No i ja również pokusiłem się o to autko, niestety kryzys w branży samochodowej każe czekać na zamówiony samochód 4 miesiące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - zaplanowany odbiór sierpień 2009.
Co kupiłem:
Ford Fiesta SPORT
1,6 ccm, 120 KM, 3D, skrzynia M5 (wyposażenie standardowe znacie)
dodatkowo zamówiłem:
1. radio (to najprostsze ale zastanawiam się nad tym z bluetooth)
2. ESP + TCS
3. szyba przednia ogrzewana
4. podpórka lędźwi w fotelu kierowcy
5. nakrętki zabezpieczające na koła (to będą 16'' felgi aluminiowe 195/45/R16 - zastanawiam się nad 17'' 205/40/R17 - tylko trochę się boję, że to juz strasznie niski profil)
6. przyciemnione tylne szyby
7. kurtyny powietrzne
8. elektrycznie składane lusterka
9. aluminiowe pedały
10. listwy progowe (z tym jest problem bo nie ma tego jako wyposażenie i salon cały czas sprawdza czy mogę to mieć (bo w kolorowym katalogu jest jako opcja a w cenniku nie ma) i za ile – podobno około 1000 PLN)
11. dywaniki gumowe przód i tył
12. klimatyzacja automatyczna (w standardzie jest manualna)
13. lakier metalik (kolor: TANGO - ale wciąż się waham Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Bez 10. na razie cena to: 56 000 PLN.

no i czekam, czekam, czekam.....

Co sądzicie o tym radiu z BT i funkcja poleceń głosowych - jak to działa - ktoś może to ma ?
Co sądzicie o pomyśle felg 17'' ?
Może macie rady co jeszcze warto sobie sprawić w tym aucie?
(salon powiedział, że mam jeszcze tydzień na zmiany)
Nie zamówiłem na razie alarmu ani innych zabezpieczeń (tak naprawdę jestem sceptyczny co do alarmów chyba dodam blokadę skrzyni – jak myślicie ?)

Będę wdzięczny za każdą poradę i wskazówkę.

pozdrawiam PRo.
__________________
Logar 4. / Wawa
Fiesta 2009, 1.6L Duratec-16V Ti-VCT
Ford S-MAX 1,6 EcoBoost 2011

Ostatnio edytowane przez logar4 ; 20-04-2009 o 08:35
logar4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 09:39   #116
barek
ford::beginner
 
Avatar barek
 
Zarejestrowany: 14-04-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta 7 / Mondeo 2
Silnik: 1400 / 1800
Rocznik: 2009 / 2000
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Hej. Nie odpisywałem, bo nie wiedziałem że przyszły wiadomości na forum - nie dostałem maila informującego o postach.

Czemu odebrałem auto? Miałem oczywiście powiedziane przez PGD na Powstańców że będę mógł zobaczyć auto przed rejestracją, itp. Wywiązała się jednak groteskowa sytuacja, związana z kłopotami z moim kredytem (czytaj: długo ten kredyt załatwiali). Otóż:

a) Nie mogli sprowadzić auta z parkingu w Dąbrowie Górniczej dopóki nie dostanę kredytu
b) Aby podpisać końcowe papiery kredytowe potrzebna była rejestracja. I tak w kółko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Koniec końców pod koniec grudnia 2008, w najgorsze śnieżyce tej zimy, zapytałem czy może nie sprowadzą auta. To był weekend, śnieżyca taka że w drodze z Krosna do Kraka naszym Mondkiem jechałem po lodzie przez Nowy Sącz. Pług śnieżny ubił nam szybę kamieniem. Pytam więc czy może sprowadzą, ale po weekendzie, bo jest fatalna pogoda. A oni na to że auto już jest. Gdy dotarłem do salonu, był już zarejestrowany (sam podpisałem kilka tygodni wcześniej zgodę na rejestrację in blanco)... Teraz widzę że po prostu chcieli sprzedac ten samochód..

Aha - mówiłem już że auto miało przebieg na liczniku głównym 9 km, a na liczniku dziennym 69 km. Wydaje mi się że z Dąbrowy Górniczej do Krakowa jest coś koło tego, więć myślę że panowie po prostu podjechali moim autem w weekend, w śnieżycy, na letnich oponach..


Co do drzwi, to od razu zauważyłem i na moją prośbę jest adnotacja w książce gwarancyjnej "Klient zgłasza zastrzeżenia do spasowania lewych drzwi", sam musiałem to podyktować bo dealer nie miał inwencji jakoś i był zniesmaczony trochę chyba. Na razie z tymi drzwiami nie pojechałem, bo wiem jak naprawią (metodą tzw. siłową, no jeżdżę autami od 15 lat i widziałem nie jednego i nie 10 blacharzy). Wolę to sam zrobić. O innych wadach wtedy nie wiedziałem - pisałem już że sprzęgło wyjące usłyszałem **od razu**, gdy wyjeżdżałem z rampy z salonu (stał w salonie parę dni jako auto pokazowe, fotele były poprzestawiane). Sprzedawca mnie na to poklepał po plecach i powiedział: "Proszę Pana, to tylko Fiesta".


Zabrałem się za te drzwi w ubiegły weekend. Poluzowałem drzwi z przodu (śruby normalne 10-tki) i odkręciłem striker (zatrzask za który zaczepia zamek) na słupku. Jakież jest moje zdziwienie, ponieważ płytka z otworami która jest wewnątrz słupka i która w każdym aucie jest ruchoma i pozwala na regulację, tu jest **zaspawana** punktowo do słupka. Widać że ma regulację (np. otwory są za duże, striker ma tez podkładki) ale co z tego jak **nie da się** w tym aucie wyregulować drzwi. Więc prawe i lewe przód dalej odłażą 0.5 cm u góry. Zostawiłem to w cholerę, poczekam aż wyjdą książki do Fiesty (np. Haynes Manual) i zobaczę - może coś źle robię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Aha - mały dopisek: nie pozwalajcie trzaskać wsiadającym. Mój kolega z fantazją przywałił przy zamykaniu trochę mocniej i wgięły się drzwi, to wycięcie które "obejmuje" zamek w drzwiach. Na końcu tego wycięcia jest uszkodzenie i odeszła też farba. Po prostu striker tam uderzył - mam wrażenie że za miękkie są uszczelki wokół drzwi i cała siła idzie na zamek (i na strikera).

Byłem też pod samochodem i umocowałem obluzowaną jedną z blach termoizolacyjnych (te srebrne aluminiowe). Kawałeczek takiej blachy jest nad katalizatorem i się odkręcił - tam są takie badziewne blaszane krążki mocujące, takie blaszki w kształcie gwiazdki.

Niestety nie pomogło to na wibracje układu wydechowego. Mam wrażenie żę to przez bardzo długa rurę pośrednią, która biegnie przez całą długość auta, ale jest podparta.. w 2 miejscach: z przodu za "mieszkiem" (siatką) katalizatora i z tyłu dopiero przy tłumiku. O dziwo jest przewidziane w aucie podparcie (jest wspawany hak w podłogę) ale rura nie ma odpowiadającemu mu haka... pewnie silniejsze wersje mają i pewnie nie wibrują w czasie jazdy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Tradycyjnie przy okazji umocowałem kable i wiązki, których się robolowi nie chciało umocować w fabryce. Lista kabli i wiązek które tym razem umocowałem:

a) kabel czujnika świateł cofania, z przodu skrzyni: 2 klipsy
b) kabek sondy lambda za silnikiem: 1 klips
c) przewód hydrauliczny hamulca koło tylne prawe: 1 klips koło wnęki na koło zapasowe

PS. Korzystam w garażu podziemnym z małych najazdów, takich kobyłek na które się wjeżdża 2 kołami. Takie najazdy są niezastąpione jak ktoś nie ma kanału a ma 2 Fordy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Kupiłem je dawno temu na Allegro za jakieś 100-200 zeta, mogę dać namiary na priv.

Cytat:
Napisał mancat Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Spróbuj wg. tego: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

... lub tego: [Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]

Barek - nie chcę Cię "nękać"... ale dlaczego w ogóle odebrałeś takie auto? Odstające drzwi, źle spasowane okna, brak możliwości zamknięcia klapy bagażnika... Masz prawo nie odebrać auta z powodu wad. A to o czym piszesz to ewidentnie wady. "Mój" dealer zadeklarował, że przed wpłaceniem pieniędzy poprosi mnie o obejrzenie auta i zapozanie się z faktycznym stanem, oczywiście bez jazdy próbnej. Mam nadzieję, ze się z tego wywiąże. W Twoim przypadku nie było żadnych oględzin? Czy może emocje wzięły góre, bo to w końcu nowe auto, za (wg. mnie) niemałe pieniadze...

Ostatnio edytowane przez barek ; 20-04-2009 o 11:15
barek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 09:48   #117
barek
ford::beginner
 
Avatar barek
 
Zarejestrowany: 14-04-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta 7 / Mondeo 2
Silnik: 1400 / 1800
Rocznik: 2009 / 2000
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Sprawdź po numerze VIN, jest pod przednią szybą. Jest wiele czytarek w Internecie, jednak z reguły nie rozpoznają Fordowskich VIN-ów dobrze (np. numeru seryjnego). Ale datę produkcji (rok, miesiąc) i miejsce produkcji pokażą. Spróbuj:

[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]
[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ]


Cytat:
Napisał bejo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chyba styczen 2009 - jak to moge sprawdzic dokladnie?

Co do spalania to w trasie wychodzi obecnie troszke ponizej 7, to tyle co zdazylem potestowac w miare wiarygodnie. Przebieg mam maly, wiec mam nadzieje ze jak sie wszystko podociera to spadnie z 0.5l jeszcze. Wez pod uwage ze jezdze na automacie i jakies 50% czasu z klima wlaczona.
barek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 10:14   #118
barek
ford::beginner
 
Avatar barek
 
Zarejestrowany: 14-04-2009
Skąd: Kraków
Model: Fiesta 7 / Mondeo 2
Silnik: 1400 / 1800
Rocznik: 2009 / 2000
Postów: 22
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Hej. Kilka rad od użytkownika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


* Bardzo dobrze że bierzesz regulację lędźwiową. Mam w starym Mondeo, nie mam w Fieście i teraz rozumiem poprzedniego właściciela Mondka który to zamówił Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. To mus w długich trasach

* weź radio z Bluetoothem i ogólnie z tym większym ekranem! Cokolwiek! To jest jedna z niewielu rzeczy (poza regulacją lędźwiową) której nie moge odżałować. Standardowy ekran jest badziewny, a moja żona nic nie może przeczytać (ja mogę bo jestem przyzwyczajony do badziewnych 9-cio segmentowych kanciastych literek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )

* masz rację z alarmem, ja mam tylko fabryczny centralny zamek. Nie chciałem żeby mi grzebali u dealera i zakładali polski alarm. Przerabiałem to w Mondeo - od 9 lat biję się z pajęczą plątaniną kabli i powyrywanymi panelami tapicerki. Dopiero niedawno doprowadziłem to do ładu (tapicerkę, nie alarm, dalej poniewierają się gołe kabelki pod nogami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ) Poza tym płacę majątek za polisę AC, więc niech ukradną złoma

* kupiłem swojego czasu do Mondeo felgi TSR Ascari 6,5x15 (pierścienie na 63,5 mm musiałem dorobić na Allegro). Teraz na zimę założyłem je do Fiesty i opony zimowe Fulda 195/50 R15. Wiem że alusów żal na zimę, ale nie miałem kasy na drugie felgi stalowe. Jazda idealna na Fuldach, trzymanie idealne. Teraz po założeniu letnich kół (oryginalne koła fabryczne R14, wysokie opony GoodYear KupaGrip 175/65 czy /70 R14) jazda jest o niebo bardziej komfortowa, ale nieco gorsze trzymanie (trochę autko pływa). Generalnie rada jak zawsze: czym cieńsze opony (naleśniki) tym lepsze trzymanie, ale cierpi na tym komfort. Czym grubsze laczki, tym bardziej miękko, ale niepewnie).

* nie dałbym 1000 za listwy progowe. Dokup za to coś przydatnego w zimie (fordowska szyba ogrzewana jest genialna, żałuję że nie mam w Mondku ani w Fieście). Halogeny, może sportowy zderzak tył (oryginalny jest badziewny, bo strasznie miękki/cienki: w kolorze Tango prześwituje przez niego światło latarki LED...no bez jaj... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
No i ja również pokusiłem się o to autko, niestety kryzys w branży samochodowej każe czekać na zamówiony samochód 4 miesiące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - zaplanowany odbiór sierpień 2009.
Co kupiłem:
Ford Fiesta SPORT
1,6 ccm, 120 KM, 3D, skrzynia M5 (wyposażenie standardowe znacie)
dodatkowo zamówiłem:
1. radio (to najprostsze ale zastanawiam się nad tym z bluetooth)
2. ESP + TCS
3. szyba przednia ogrzewana
4. podpórka lędźwi w fotelu kierowcy
5. nakrętki zabezpieczające na koła (to będą 16'' felgi aluminiowe 195/45/R16 - zastanawiam się nad 17'' 205/40/R17 - tylko trochę się boję, że to juz strasznie niski profil)
6. przyciemnione tylne szyby
7. kurtyny powietrzne
8. elektrycznie składane lusterka
9. aluminiowe pedały
10. listwy progowe (z tym jest problem bo nie ma tego jako wyposażenie i salon cały czas sprawdza czy mogę to mieć (bo w kolorowym katalogu jest jako opcja a w cenniku nie ma) i za ile – podobno około 1000 PLN)
11. dywaniki gumowe przód i tył
12. klimatyzacja automatyczna (w standardzie jest manualna)
13. lakier metalik (kolor: TANGO - ale wciąż się waham Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Bez 10. na razie cena to: 56 000 PLN.

no i czekam, czekam, czekam.....

Co sądzicie o tym radiu z BT i funkcja poleceń głosowych - jak to działa - ktoś może to ma ?
Co sądzicie o pomyśle felg 17'' ?
Może macie rady co jeszcze warto sobie sprawić w tym aucie?
(salon powiedział, że mam jeszcze tydzień na zmiany)
Nie zamówiłem na razie alarmu ani innych zabezpieczeń (tak naprawdę jestem sceptyczny co do alarmów chyba dodam blokadę skrzyni – jak myślicie ?)

Będę wdzięczny za każdą poradę i wskazówkę.

pozdrawiam PRo.

Ostatnio edytowane przez barek ; 20-04-2009 o 10:55
barek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 11:59   #119
caligator
ford::average
 
Zarejestrowany: 11-04-2009
Skąd: Wrocław
Model: Fiesta
Silnik: 1.6 120KM
Rocznik: 2009
Postów: 55
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

Cytat:
Napisał logar4 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam,
No i ja również pokusiłem się o to autko, niestety kryzys w branży samochodowej każe czekać na zamówiony samochód 4 miesiące Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. - zaplanowany odbiór sierpień 2009.
Co kupiłem:
Ford Fiesta SPORT
1,6 ccm, 120 KM, 3D, skrzynia M5 (wyposażenie standardowe znacie)
dodatkowo zamówiłem:
1. radio (to najprostsze ale zastanawiam się nad tym z bluetooth)
2. ESP + TCS
3. szyba przednia ogrzewana
4. podpórka lędźwi w fotelu kierowcy
5. nakrętki zabezpieczające na koła (to będą 16'' felgi aluminiowe 195/45/R16 - zastanawiam się nad 17'' 205/40/R17 - tylko trochę się boję, że to juz strasznie niski profil)
6. przyciemnione tylne szyby
7. kurtyny powietrzne
8. elektrycznie składane lusterka
9. aluminiowe pedały
10. listwy progowe (z tym jest problem bo nie ma tego jako wyposażenie i salon cały czas sprawdza czy mogę to mieć (bo w kolorowym katalogu jest jako opcja a w cenniku nie ma) i za ile – podobno około 1000 PLN)
11. dywaniki gumowe przód i tył
12. klimatyzacja automatyczna (w standardzie jest manualna)
13. lakier metalik (kolor: TANGO - ale wciąż się waham Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. )
Bez 10. na razie cena to: 56 000 PLN.
logar4, na twoim miejscu wziąłbym lepsze radio bo i wyświetlacz jest wtedy większy (bardziej czytelny) a i przyjemniej się pewnie jeździGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

felgi 17" to myślę że juz przesada jak na fiestę i polskie drogi... moim zdaniem 16" to optimum - takie też sam zamówiłemGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

poza tym nie wiem co dostałeś gratis od salonu bo np. w moim wypadku salon obdarował mnie:
*radio z bt i USB (2900zł)
*chlapacze przód
*welurowe dywaniki
*50% zniżki na aluminiowe pedały
*500zł zniżki na alarm

to wszystko przy kupnie fiesty 1.6 w wersji titanium z pewnymi opcjami podobieranymi jak np. częściowy pakiet stylizacyjny, klima automatyczna, lędźwie itd...

Także może w Twoim wypadku tez jeszcze cos ekstra dałoby się utargować?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

P.S. Moja fiesta została zamówiona w kwietniu i w czerwcu mam odbiór... i juz sie kurde nie mogę doczekaćGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ale np. we wrocku trzeba czekać do końca sierpnia najwcześniej...

Ostatnio edytowane przez caligator ; 20-04-2009 o 12:01
caligator jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 20-04-2009, 12:42   #120
logar4
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 11-09-2006
Skąd: Warszawa
Model: S-MAX
Silnik: 1,6 EcoBoost
Rocznik: 2011
Postów: 228
Domyślnie Odp: Nowy Ford Fiesta,co sadzicie

można powiedzieć, że gratis dostałem ESP (2000) i radio (1200).... w sumie dostałem 3200 PLN upustu od ceny z cennika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum..

nie mam pojęcia czy to dobry upust ?

PRo.
__________________
Logar 4. / Wawa
Fiesta 2009, 1.6L Duratec-16V Ti-VCT
Ford S-MAX 1,6 EcoBoost 2011
logar4 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
2012 , benzyna , fiesta , fiesta mk7 , info , nowa fiesta , użytkowanie



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:10.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.