Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Focus
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-09-2015, 19:14   #101
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Wrażenia wciąż te same, a z ASO nie prędko się coś dowiemy po za stwierdzeniem że Ford wie o problemie ale nie wiadomo czy coś robi / zrobi z tym.
A ty jak kiedy to odbierasz foke ?Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-09-2015, 19:52   #102
leszeg
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Sandomierz
Model: Focus Titanium Candy Red :)
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 140
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

w umowie mam ,że dostarczą do 16 września. Będę załatwiał na odległosć.Myślę ,że przesłanie mi dokumentów do rejestracji po moim przelewie reszty kasy,rejestracja i jazda po auto to jakies 2-3 dni.
leszeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2015, 07:12   #103
azitoshi
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 28-11-2011
Skąd: Kraków/Tarnów
Model: Focus MK3
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 174
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Jedno jest pewne twój też będzie takie dźwięki wydawał, słyszałem już kilka 1.5eb 150km i wszystkie tak miały minimalne różnice były w natężeniu dźwięku ale jednak u wszystkich to występuje. Będziesz musiał się przyzwyczaić mam nadzieje nie na długo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
azitoshi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-09-2015, 08:59   #104
leszeg
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Sandomierz
Model: Focus Titanium Candy Red :)
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 140
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

znając moje szczęście to co nie kupię ma wadę więc może mój będzie zepsuty i tego dźwięku nie będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2015, 08:37   #105
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał leszeg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
znając moje szczęście to co nie kupię ma wadę więc może mój będzie zepsuty i tego dźwięku nie będzie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Hej,

Czy odebrałeś już autko ?? jak wrażenia ?? czy odgłos brzęczenia jest słyszalny u Ciebie ?
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2015, 09:02   #106
leszeg
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Sandomierz
Model: Focus Titanium Candy Red :)
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 140
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Hehe Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. wyszły jaja. Tak sobie wkręciłem date odbioru na 16.09,że o onnej nie było mowy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. . W umowie stoi jak byk 16.10 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. Wiem że jedzie już od ruskich i w tym tygodniu ma byc w centralnym magazynie.No chyba ,że spadnie z lawety po drodze Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2015, 11:34   #107
blerva
ford::beginner
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 09-03-2015
Skąd: Katowice
Model: Focus
Silnik: 1.5 EB
Rocznik: 2015
Postów: 27
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cześć.

Ja mam przejechane już 1700km i niestety teraz to brzęczenie jest dużo bardziej słyszalne po odpalaniu. Ustaje po jakiś 30 sekundach.
Zamierzam się z tym wybrać do multeximu(dealera), jestem pewien że nic mądrego nie powiedzą ale pro forma tam pojadę.

p.
blerva jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2015, 11:43   #108
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

ostatnio wybrałem się na jazdę próbną i też zauważyłem ten dźwięk, było go słychać około 10-15 sekund po odpaleniu. Chyba wybiorę się ponownie i pogadam ze sprzedawcą o co kaman.
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 21-09-2015, 17:17   #109
leszeg
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-01-2011
Skąd: Sandomierz
Model: Focus Titanium Candy Red :)
Silnik: 1,5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 140
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał premko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
. Chyba wybiorę się ponownie i pogadam ze sprzedawcą o co kaman.
myślisz ,że sie dowiesz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
leszeg jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 22-09-2015, 14:32   #110
premko
ford::average
 
Zarejestrowany: 19-04-2006
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK3 FL
Silnik: 1.5 EcoBoost
Rocznik: 2015
Postów: 80
Domyślnie Odp: 1.5EB metaliczny lub dzwoniący dźwięk silnika

Cytat:
Napisał leszeg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
myślisz ,że sie dowiesz? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. nie oczekuję wiele od nich, ale mając więcej wiedzy na temat tego hałasu jestem ciekaw jak zareagują jak zacznę ich wypytywać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak tylko będę coś wiedział to podzielę się z Wami jak przebiegała rozmowa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
premko jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.