Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 09-01-2015, 19:31   #101
mm32
FORD|ZAWODOWIEC
 
Avatar mm32
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 21-07-2006
Skąd: Gdańsk
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2,0TDCI
Rocznik: 2015
Postów: 7,506
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Nie no, Tadeusz Ty to wiesz jak popsuć humor na weekend Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

mm32 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 19:49   #102
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cholera tu mi dałeś do myślenia bo jak zobaczyłem ten biuletyn po polsku to nie zwróciłem uwagi na listę krajów ... W poniedziałek będę męczył dealera i zobaczymy co mi powie a jednocześnie sprawdzę u "mojego źródła" jak to jest w tej aktualizacji biuletynu ...

Pozdrawiam
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 20:05   #103
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,055
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Wszystkie TSB wychodzą po polsku. Na moją prośbę sprawdził ten TSB mój znajomy Szef Serwisu ASO. Przeczytał mi listę krajów - bez Polski...
__________________
------------------------------------------------------------------------------------------------
Nadal tu jestem - choć jeżdżę Mitsubishi Outlander PHEV 4x4 2019 224KM
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-01-2015, 23:31   #104
dobi_57540
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-07-2013
Skąd: wrocław
Model: mondeo mk4
Silnik: 1.8 tdci 125KM
Rocznik: 2009
Postów: 12
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał Stan0213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tak trochę off topic ale mój FX padł po odpięciu aku "na ciemno" ale w międzyczasie zżarł akumulator prądem średnio 1.5 A ... Skończyło się padem aku, lawetą wymianą aku itd ... Więc radzę uważać na to że "ciemny fx to może być uśpiony zabójca" Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.)))))
U mnie najpierw zdechł fx później po paru dniach aku.tez wymiana podejrzewałem lewy pobór ale jeszcze nie sprawdziłem. To co zrobić zeby nie zarł dalej nowego? :// odpiąć radio czy wystarczy bezpiecznik? Bo nie chce nowej bateri stracićGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


P.s. dodam tylko ze u mnie fx zdechl poprostu, nagle, nie odpinałem aku, auto miało przerwe świąteczną, i po 4 dniach postoju radio juz nie działało. A akumulator padl po tygodniu.wiec nie wiem czy to łàczyć.
Bump:

Ostatnio edytowane przez dobi_57540 ; 10-01-2015 o 00:44
dobi_57540 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2015, 06:33   #105
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Ja bym łączył bo u mnie po odpięciu aku w ramach planowych prac fx padł więc po przeczytaniu połowy internetu na ten temat myślałem że to problem niższego napięcia na aku więc wymieniłem aku na całkiem nowe .... Cały czas jeżdżąc z podłączonym i padniętym fx-em ... I po tygodniu takiego jeżdżenia i jednym weekendzie przestoju aku ten nowy aku był martwy ... Pomiar w serwisie pokazał średnio 1.5 A kradzione przez radio przy wyłączonym samochodzie (!!!!) i jedynym sposobem było fizyczne odpięcie na kostkach ... Po tej akcji upływność spadła praktycznie do 0 ... Aku do ładowania i wszystko śmiga Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

@Tadeusz
Więc jeśli nadal jesteśmy dla Forda Europą drugiej kategorii to pozostaje mi polec z honorem w walce z dealerem i pojechać do skanbisu gdzie zrobią mi to i jeszcze kilka innych drobiazgów przy tym fx Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 10-01-2015, 15:28   #106
krawmed
ford::average
 
Avatar krawmed
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 17-10-2011
Skąd: Szczecin
Model: Ford Focus EcoNetic
Silnik: 1.6
Rocznik: 2008
Postów: 52
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Ja dzis oddałem swojego FXa w ASO w nimczech w Schwedt . Po próbach prawie udanych w Polsce czas na Niemcy zobaczymy jak to bedzie.
krawmed jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2015, 17:27   #107
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

No i kicha Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Potwierdzam to co pisze Tadeusz, biuletyn jest uaktualniony ale dalej nie obejmuje krajów paterskich takich jak Polska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dealer próbował nawet z Fordem Polska dyskutować ale dostał krótką odpowiedź że klient może se do Niemiec jechać jak chce ....

Dodatkowo dealer sam ze swej strony doradził że jest serwis na śląsku i pod Wawą który to robi ... Tutaj szacun dla dealera ... Ale tym samym zamknął temet i pragnę przeprosićwszystkim którym tak jak sobie narobiłem fałszywych nadzieji

Niestety nic się nie zmieniło w Polsce w temacie naszych FXów

Sam nie wiem czy jeszcze będę rozważać opcję niemiecką czy też Skanbis

Pozdrawiam wszyskich
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 12-01-2015, 23:19   #108
dobi_57540
ford::beginner
 
Imię: Maciek
Zarejestrowany: 22-07-2013
Skąd: wrocław
Model: mondeo mk4
Silnik: 1.8 tdci 125KM
Rocznik: 2009
Postów: 12
Unhappy Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

A orientujesz sie czy ta naprawa przynosi efekt stały czy tylko krótkotrwały i czy skanbis daje gwarancje? I ktora firma lepsza?

Moj fx juz wyjety czeka na moj ruch.pytanie gdzie wysłac.
dobi_57540 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2015, 05:58   #109
Stan0213
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 14-11-2014
Model: Galaxy mk3
Silnik: 2.0 benzyna
Rocznik: 2009
Postów: 14
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Ja jestem ze śląska więc bliżej mi do skanbisu, w rozmowie telefonicznej potwierdzili 1rok gwarancji ale chyba po to jest forum by na nim zapytać.

Podpinam się do pytania Dobi'ego ...

Drodzy Forumowicze ...
Jaka skuteczność naprawy ?
Który serwis ?
Inne dobre rady ...
Stan0213 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-01-2015, 06:11   #110
stingerA6
Tańczący z S-Maxami
 
Avatar stingerA6
 
Zarejestrowany: 11-05-2014
Skąd: Landsberg
Model: Romet
Silnik: Wigry
Rocznik: 1985
Postów: 1,011
Domyślnie Odp: TravelPilot FX - nie włącza się - Blaupunkt uznaje wadę!

Cytat:
Napisał Stan0213 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drodzy Forumowicze ...
Jaka skuteczność naprawy ?
Który serwis ?
Inne dobre rady ...
Kwestia przeliczenia kosztów. Bo jeśli do granicy nie macie aż tak daleko i dysponujecie czasem, to pozostaje koszt paliwa na dojazd do ASO w Niemczech. Dzięki temu macie fabrycznie nowe radyjko a nie naprawianą część. Ja tak zrobiłem bo kalkulacja to potwierdziła.
stingerA6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
blaupunkt , c-max , radio



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:45.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.