Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Samochody > Ford Mondeo
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 08-11-2009, 18:22   #101
darekdanusia
ford::average
 
Zarejestrowany: 17-07-2009
Skąd: Lidzbark Warmiński
Model: MKIII
Silnik: 2.0TDCI
Rocznik: 2002
Postów: 74
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Dodam tylko że silnik 2.0tdci 130km

darekdanusia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 08-11-2009, 18:53   #102
lukaszsk
ford::average
 
Avatar lukaszsk
 
Zarejestrowany: 30-08-2008
Skąd: Siemianowice Śląskie
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCi 130KM
Rocznik: 12.2005
Postów: 118
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Cytat:
Napisał darekdanusia Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie teraz ten cały tydzień komputer pokazywał spalanie 7,4 7,2 a jest po wymianie wtryskiwaczy czy to normalne takie spalanie. Do pracy mam tylko 10km.
Mi komputer pokazuje 7,1 / 7,2 a faktycznie jest ok 8l
lukaszsk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 09-11-2009, 05:30   #103
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Zalewać auto do pełna i przy następnym tankowaniu do pełna zrobić rachunek "sumienia" autka i to jest recepta na komputery w tych autach, Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. elektronice nie zawsze trzeba wierzyć :cool:
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2009, 21:19   #104
misu
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 13-11-2009
Skąd: Kraków
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0 Tdci 140KM
Rocznik: 2012
Postów: 11
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Cytat:
Napisał michal111 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
5,6l tryb mieszany / 6,2 tryb ostrej jazdy czyli autostrada 180 km/h czyli spalanie okej a kiedyś miałem akcje gdy wlałem bak do pełna to na komputerku po odpaleniu wyskoczyło mi że mogę zrobić 1024km dziwna sprawa ale oby więcej takich sytuacji Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.9
Trasa Włocławek-Władysławowo i przejazd przez autostradę A1 170-190 km/h 6.1l)
ja w Norwegii miałem "do zrobienia" 1150km a w rzeczywistości wyszło 5,8l/100km - w Polsce standard to 7,5 - 8,0l chyba że ktoś ma głównie trasy
misu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 13-11-2009, 23:38   #105
Krzysiek
ford::advanced
 
Imię: Krzysiek
Zarejestrowany: 19-10-2009
Skąd: Zielona Góra
Model: -
Silnik: -
Rocznik: -
Postów: 343
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Ostatnio zalałem pod samiuśki kureczek ropki, autkiem przejechałem już około 250 km a kontrolka pokazuje już niedaleko 1/2 stanu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepsze w tym wszystkim, że komp pokazuje 6.8 spalanie.
Jak tak dalej pójdzie to nawet do 500 nie dojadę i rezerwa się zapali Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wszystko po mieście, zero trasy, istna smoczyca Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
BÓG, HONOR, OJCZYZNA I FCP
Black Panther
Krzysiek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2009, 08:51   #106
tajger86
Zablokowany
 
Zarejestrowany: 09-10-2009
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2003
Postów: 62
Smile Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Ostatnio jechałem Szczecin - Gorzów, Gorzów - Szczecin dwa dni pod rządGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wyszło mi pierwszego dnia około 5,5l na 100kmGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Drugiego dnia, było troszkę miasta spalanie w granicach 6 litrów na 100 km Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Średnia prędkość na trasie 110 - 130 km/h czasami zdarzyło się więcej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


Miasto hmmm - Ciężko powiedzieć, myślę, że około 7l, ale 8 litrów na pewno nie przekroczyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.


A co do komputerów, to trzeba brać poprawkęGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Jeździłem Octavią II gen, około 7 miesięcyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. musiałem dodawać jakieś 0.5 do 1,5l Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. do wskazania komputera, w zależności gdzie jeździłem - czy trasa, czy miasto Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez tajger86 ; 14-11-2009 o 09:02
tajger86 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2009, 09:31   #107
maku123
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 17-10-2008
Skąd: Koło, wielkopolska
Model: ?
Silnik: ?
Rocznik: ?
Postów: 102
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

U mnie najniższe zanotowane spalanie na trasie to 5,8L z 3 osobami na pokładzie + mały bagaż z prędkością nie przekraczającą 120km/h.
maku123 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Stary 14-11-2009, 13:31   #108
Blackwhite
ford::average
 
Avatar Blackwhite
 
Zarejestrowany: 23-04-2008
Skąd: Scotland
Model: BMW E60
Silnik: 2.0D
Rocznik: 2007
Postów: 105
Domyślnie Odp: Jakie zużycie paliwa w TDCi ?

Probowalem jezdzic jak nie jedna osoba zalecala (czyli jak moj dziadek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.) - zmienialem biegi (staralem sie ) przy 2 tys obrotow - roznica w spalaniu w odniesieniu do tego jak zazwyczaj jezdze, czyli zmiana przy oklolo 3 tys obrotow, to cale 0.5 litra na 100 - gra nie warta swieczki, tym bardziej, ze tak sie jezdzic nei da - to jest katowanie silnika i nic wiecej.
Probowalem na trasie wsadzic 6 bieg przy 80 km/h - masakra, jak wy tak mozecie meczyc te samochody - 110-120 km/h to minimum do 6-go biegu.
Jednym slowem - szkoda sie meczyc dla 0.5 l/100 km

BTW - na miescie wyszlo mi 7.6/100 km - nienajgorzej Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Blackwhite jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:09.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.