Forum Ford Club Polska

Sprawdzanie Numeru VIN





Wróć   Forum Ford Club Polska > Forum Ogólne > Ford Garage > Sprzęt Audio/CB/GPS
Rejestracja FAQ Kalendarz Dzisiejsze posty Szukaj

Komunikaty

Dołącz teraz!
Zapraszamy do rejestracji!
Dołącz już teraz do największej społeczności miłośników Forda w Polsce. Zarejestruj się i uzyskaj pełen dostęp do wszystkich działów, tematów i opcji jakie oferuje forum!


Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten temat
Stary 04-02-2016, 23:00   #1021
artur1970
ford::expert
 
Avatar artur1970
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 07-08-2012
Skąd: Kraków
Model: było Mondeo mk4, jest Fiesta mk7, EDGE
Silnik: 1.25 , 2.0
Rocznik: 2014, 2019
Postów: 3,027
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

OK.

Nadal można dopisywać się do listy

artur1970 jest offline  
Stary 05-02-2016, 07:43   #1022
cwanygapa
ford::average
 
Avatar cwanygapa
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 25-08-2013
Skąd: Koluszki
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.0 TDCI PowerShift
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Witam, powiem brzydko sracie się o te mapy, jakby bez tej nawigacji wam auta nie działały i nie dało się nigdzie dojechać bez nowej mapy. Artur któryś rok z rzędu organizuje akcje dla setek osób, trzeba to wszystko ogarnąć, skoordynować, a słyszy tylko narzekania! Jeśli nawet dostaniecie te mapy za tydzień to co takiego się stanie? Mapy połowę tańsze, jak się tak komuś spieszy są w salonie za dwa razy tyle od ręki. Zrozumie jeszcze kogoś kto wyjeżdża daleko i może mu się to przyda, tylko ilu jest takich na forum? Większość się pali do mapy po to tylko żeby ją sobie zainstalować, lepiej się poczuć a potem podjechać do pracy gdzie zna drogę na pamieć. Żenada.
cwanygapa jest offline  
Stary 05-02-2016, 08:14   #1023
lgtm
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 09-03-2013
Skąd: Kraków
Model: Mondeo MK4
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 182
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Też się zastanawiam co w tych mapach jest takiego niezwykłego, że każdy dzień zwłoki to jest wielka tragedia. A przecież zasady są jasne. Zapisujemy się na listę, podajemy dane, płacimy i cierpliwie czekamy.
lgtm jest offline  
Stary 05-02-2016, 08:34   #1024
cwanygapa
ford::average
 
Avatar cwanygapa
 
Imię: Jarek
Zarejestrowany: 25-08-2013
Skąd: Koluszki
Model: Mondeo Titanium X
Silnik: 2.0 TDCI PowerShift
Rocznik: 2011
Postów: 70
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

zniechęcają tylko Artura do kolejnych akcji, sam czekam na dwie mapy i nie marudzę, nie dziwię się człowiekowi, że ma dosyć, pracy ogrom, najlepiej jakby jeszcze sam jeździł i rozwoził każdemu te mapy,aby było szybciej. Ciekawe ilu z tych malkontentów zajęło by się samemu tym tematem, a potem wysłuchiwali tylko marudzenia w podziękowaniu za organizacje..
cwanygapa jest offline  
Stary 05-02-2016, 08:55   #1025
pograbek
ford::amateur
 
Imię: Mirek
Zarejestrowany: 23-08-2010
Skąd: Gdynia
Model: Mondeo mk4 kombi
Silnik: 2.0TDCi
Rocznik: 2011
Postów: 4
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

W tak dużej grupie zawsze znajdą się mniej cierpliwi i wymagający. Większość docenia pracę Artura i wielkie dzięki Mu za akcję. Nie zniechęcaj się. Cierpliwie czekam.Pozdrawiam
pograbek jest offline  
Stary 05-02-2016, 09:27   #1026
Peronik
ford::beginner
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 27-06-2015
Skąd: Śrem
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6 tdci
Rocznik: 2010
Postów: 9
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OK.

Nadal można dopisywać się do listy
W takim razie dziękuję i proszę mnie dopisać do listy, reflektuję na wersję FX odbiorę osobiście w Poznaniu
Peronik jest offline  
Stary 05-02-2016, 10:23   #1027
leszcz
FCP member
 
Avatar leszcz
 
Imię: Tomi
Zarejestrowany: 31-10-2005
Skąd: Osielsko
Model: FUSION 4x4
Silnik: 2.0EB
Rocznik: 2020
Postów: 7,168
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Widzę, że przyszedł czas .......... kończyć. Za rok już nie organizuję akcji, każdy będzie wydzwaniał sam po wszystkich salonach.
Spokojnie . Uwierz mi , że są tacy tu na forum- bardzo przyjaźnie usposobienie ,piszący na PW różne miłe rzeczy itd . A w praniu przypadkiem dowiadujesz się o takich sprawach, że tylko pojechać nastukać. Przyjdzie pora lekko się zdziwicie.
__________________
Moja zabawa z nawigacjami
Moje mody we własnym aucie - C+/Tempomat/ACC/BLISS/CTA/CHIP/SYNC2>SYNC3 LOGA stacji Radiowych w SYNC3 bez wymiany ACMa Licznik USA na PL i inne zabawy
leszcz jest offline  
Stary 05-02-2016, 10:30   #1028
To2
ford::amateur
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 04-02-2016
Model: Galaxy
Silnik: 2.0 TDCi
Rocznik: 2009
Postów: 3
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Cytat:
Napisał artur1970 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
OK.

Nadal można dopisywać się do listy
Dziękuję i poproszę także o dopisanie do listy na NX DVD 2016.
To2 jest offline  
Stary 05-02-2016, 11:41   #1029
KrisSzy
ford::average
 
Zarejestrowany: 08-09-2010
Skąd: Warszawa Ochota
Model: Mondeo
Silnik: 2.0 Ecoboost / Powershift
Rocznik: 2010
Postów: 156
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Mapy jeszcze nie odebrałem ale w kontekście tego co czytam chciałem z góry bardzo podziękować Arturowi. Respekt że chciało mu się organizować i sprawnie przeprowadzić całą akcję.

Jestem niecierpliwy pewno jak większość, ale IMHO co bardziej nerwowi powinni sobie dać delikatnie mówiąc "na wstrzymanie". Facet zainwestował swój czas i załatwił super warunki i poświęca swój czas czego wcale nie musi robić. Szanujcie to.

Oczekiwanie że odpowiedzi na wszelkie pytania będą w udzielane w tempie subsonicznym jest delikatnie mówiąc niefajne. Też byłem w salonie Bemo, podzwoniłem, panowie się*trochę*pogubili ale korona mi z głowy nie spadła, odbiorę*ją*sobie jak będzie dostępna (jutro lub w przyszłym tygodniu). Jeszcze raz dzięki dla Artura.
KrisSzy jest offline  
Stary 05-02-2016, 11:59   #1030
miro12
ford::beginner
 
Avatar miro12
 
Imię: Mirosław
Zarejestrowany: 19-06-2010
Skąd: Wrocław
Model: Focus Mk1
Silnik: 1.6
Rocznik: 2004
Postów: 24
Domyślnie Odp: Hurtowy zakup mapy 2015, 2016 do TravelPilot FX,NX SD oraz NX DVD

Witam... przed chwilą odebrałem mapę NX- SD za pobraniem, ...bardzo dziękuję Ci ARTUR za to całą akcję... mapa zainstalowana ...oprogramowanie nowe też, na początek nie instalowałem aktualizacji oprogr. bo się bałem, że zniknie język polski, ale w ten sposób mapa się nie załadowała, był komunikat, żeby włożyć właściwy nośnik, więc zaryzykowałem i wgrałem oprogr. z SD, a potem zainstalowała się mapa... wszystko jest ok. język został mapa działa cieszę się bardzo i jeszcze raz dziękuję. .. (napisałem o tym, bo niektórzy pisali, że im wywaliło język polski)....pozdrawiam
miro12 jest offline  
Zamknięty Temat



Zasady postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest Włączony
EmotikonyWłączony
[IMG] kod jest Włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:22.


User Alert System provided by Advanced User Tagging (Lite) - vBulletin Mods & Addons Copyright © 2024 DragonByte Technologies Ltd.